Treść opublikowana przez David
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no dzialaj dzialaj bo jeszcze ze 3-4 miesiace i sezon sie zaczyna wogole gdzies Ty sie naumial swapy robic? jestes w moim wieku a se silniki przekladasz :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
z czego sie brechtasz ja mam na czerwono :bicz3: dobry mod z tymi heblami bedzie czuc roznice program rob !
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
no blisko Rafala jest to,powiem Ci tak jak fabryka zrobi to zaden tapicer nie zrobi u mnie widac ze to nie fabryczne no ale 1,5 roku jezdze i zero sladow zuzycia,ten tapicer mowil ze dal material odporny na scieranie i tak jest
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
ja dawalem do obszycia kiere i galke na wierzbowej skora pikowana i calkiem niezle zrobione jest firma nazywa sie Kapela chyba
-
B6 DIVISION
mialem wczesniej ze swiecilo podczas jazdy i szczegolnie przy skrecie lub jezdzie pod gore i wtedy to brakowalo plynu hamulcowego i dolewalem no ale sprawdze jutro jeszcze raz,no aku moze byc bo jak w wakacje stal tydzien to juz nie odpalil bo aku padl jak bede w Pl to sie podepne i zobacze jakie bledy sa
-
B6 DIVISION
Chopy co to moze byc u mnie ze jak po nocy odpale auto to przy opalniu fis mi sie drze "brake" i zapala sie na ok 2 s esp i abs domyslam sie ze cos z hamulcami ale co dokladnie nie mam dostepu do Vaga bo w Danii jestem
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
no zmiany zdecydowanie na plus teraz jest a jak zalozysz taki wydech jak na filmikach to bedzie pieknie to brzmi
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
kiera z rs5 dziwne ze w rs5 nie ma scietych od dolu o jaki zaklad tapicerski Ci chodzi? na jakiej ulicy
-
B6 DIVISION
2 bo jedynka jest za czarna
-
Muzyka w naszych autkach
Muskel1
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
a nie masz problemow z Fisem? nie ma bledu przepalonej zarowki?
-
B6 DIVISION
To akurat nie jest wsią i bardzo latwo tak przerobić tez uwazam ze to nie wies jezeli jest dobrze zrobione.dlaczego b6 nie moze miec grilla od b6 fl(b7) ??
-
[B6 AVF] Moja niunia ;-)
za kolor i sedana
-
B6 DIVISION
duzo nowych modow w nowym roku ! oby nowy rok dostarczyl wiecej modow niz poprzedni (nie dotyczy Bart-S i Wrc Laguna )
-
[ALL B6] straż pożarna
kolega ma 1.8T widac na zdjeciu z 1 strony
-
B6 DIVISION
no wlasnie Bartek czemu nie masz miniatury jeszcze ? czekasz na zaproszenie?
-
[B7 BLB] Turbina BRD
moje pw nie byly glupotami no ale przeciez Klubowicze swieca przykladem...koniec OT
-
B6 DIVISION
z b6 FL tylko przod mi sie podoba uwazam ze tyl w sedanie b6 jest ladniejszy niz b6 FL :gwizdanie: powinny wyjsc 2 wzory naklejek b6 division i b7 division :good:
-
[B7 BLB] Turbina BRD
do Jaro se mozesz pisac on na Pw nie odpisuje
-
Siłownia
z ta kasa to prawda wszystko za drogie w Polsce w stosunku do zarobkow zeby dobrze sie odzywiac odzywki/filety z kurczaka itd to trzeba z 400-600zl na miesiac
-
[B6 AWX] Oem +
to poka jeszcze tego poloneza w dziale inne marki bo tylko kawalek go widac ale wydaje mi sie ze to Caro Plus
-
[B6 AWX] Oem +
no ba nawet taki bym chcial lampy
-
[B6 AWX] Oem +
Magic fajny masz garaz
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Heh to fajnie tam macie minus ze daleko od Pl ale plus ze nie musicie walczyc ze sniegiem jak ja
-
Siłownia
no i wiadomo ze trzeba duzo wody pic