Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. no dzialaj dzialaj bo jeszcze ze 3-4 miesiace i sezon sie zaczyna wogole gdzies Ty sie naumial swapy robic? jestes w moim wieku a se silniki przekladasz :gwizdanie:
  2. z czego sie brechtasz ja mam na czerwono :bicz3: dobry mod z tymi heblami bedzie czuc roznice program rob !
  3. no blisko Rafala jest to,powiem Ci tak jak fabryka zrobi to zaden tapicer nie zrobi u mnie widac ze to nie fabryczne no ale 1,5 roku jezdze i zero sladow zuzycia,ten tapicer mowil ze dal material odporny na scieranie i tak jest
  4. ja dawalem do obszycia kiere i galke na wierzbowej skora pikowana i calkiem niezle zrobione jest firma nazywa sie Kapela chyba
  5. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mialem wczesniej ze swiecilo podczas jazdy i szczegolnie przy skrecie lub jezdzie pod gore i wtedy to brakowalo plynu hamulcowego i dolewalem no ale sprawdze jutro jeszcze raz,no aku moze byc bo jak w wakacje stal tydzien to juz nie odpalil bo aku padl jak bede w Pl to sie podepne i zobacze jakie bledy sa
  6. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chopy co to moze byc u mnie ze jak po nocy odpale auto to przy opalniu fis mi sie drze "brake" i zapala sie na ok 2 s esp i abs domyslam sie ze cos z hamulcami ale co dokladnie nie mam dostepu do Vaga bo w Danii jestem
  7. no zmiany zdecydowanie na plus teraz jest a jak zalozysz taki wydech jak na filmikach to bedzie pieknie to brzmi
  8. kiera z rs5 dziwne ze w rs5 nie ma scietych od dolu o jaki zaklad tapicerski Ci chodzi? na jakiej ulicy
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2 bo jedynka jest za czarna
  10. Muskel1
  11. a nie masz problemow z Fisem? nie ma bledu przepalonej zarowki?
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To akurat nie jest wsią i bardzo latwo tak przerobić tez uwazam ze to nie wies jezeli jest dobrze zrobione.dlaczego b6 nie moze miec grilla od b6 fl(b7) ??
  13. za kolor i sedana
  14. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    duzo nowych modow w nowym roku ! oby nowy rok dostarczyl wiecej modow niz poprzedni (nie dotyczy Bart-S i Wrc Laguna )
  15. kolega ma 1.8T widac na zdjeciu z 1 strony
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie Bartek czemu nie masz miniatury jeszcze ? czekasz na zaproszenie?
  17. moje pw nie byly glupotami no ale przeciez Klubowicze swieca przykladem...koniec OT
  18. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z b6 FL tylko przod mi sie podoba uwazam ze tyl w sedanie b6 jest ladniejszy niz b6 FL :gwizdanie: powinny wyjsc 2 wzory naklejek b6 division i b7 division :good:
  19. do Jaro se mozesz pisac on na Pw nie odpisuje
  20. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    z ta kasa to prawda wszystko za drogie w Polsce w stosunku do zarobkow zeby dobrze sie odzywiac odzywki/filety z kurczaka itd to trzeba z 400-600zl na miesiac
  21. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    to poka jeszcze tego poloneza w dziale inne marki bo tylko kawalek go widac ale wydaje mi sie ze to Caro Plus
  22. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    no ba nawet taki bym chcial lampy
  23. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Magic fajny masz garaz
  24. Heh to fajnie tam macie minus ze daleko od Pl ale plus ze nie musicie walczyc ze sniegiem jak ja
  25. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no i wiadomo ze trzeba duzo wody pic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.