Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Work in progress...
spoko ja to rozumiem,nie kazdy na tym forum ma zawod synus i jezdzi audi za 80 tys zl majac 19 lat...ja gdybym nie wyjechal za granice to bym pewnie dalej jezdzil jakims oplem :gwizdanie: odbijesz sie,zrobisz program i dopiero bedzie banan
- [B6 AWX] Oem +
-
[B6 AWX] Work in progress...
mody poki co skromne ale :oklaski: za to ze cos robisz i idziesz ciagle do przodu
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
koncowki fajne troche zaluje ze nie wzialem 100mm jak Ty, bidulek to Ty z domu nie jestes :gwizdanie: chata tam w tle sie rysuje spora jak wyzej jakas galka biegow ladniejsza i jeszcze bym zmienil listwy wew na jakies alu
-
B6 DIVISION
h*jowo masz ze musisz placic za sex
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
dawno tu nie wchodzilem kozacki mod te heble
-
B6 DIVISION
siema :> ja nie dawno wstalem i f*ck za godzine do roboty najgorsze to jak ktos kupi poza allegro i jeszcze przeleje na konto kase :gwizdanie: ja jak kupie poza to max do 150zl i tylko za pobraniem ktos od nas kupil ta dokladke ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1412113440 laki nie zdazyl :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
no Remik niedlugo nasze a4 od d*py strony beda takie same mysle nad grilem Votex wtedy mialbym wszedzie plastry miodu fajny pakiet robi tez Hofele to jest taki pakiet rs4 jakiego nie bylo w b6 http://www.hofele.com/sport_en/produkte/audi/audi_a4_b6_8e/audi_a4_b6_8e_karosserie_evo_light.html oczywiscie powinno to wszystko byc bez chromu,podoba mi sie ich dokladka na tyl
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
to ile takie webasto z tymi wszystkimi pilotami sterownikami wychodzi?
-
B6 DIVISION
mi z pakietu ms design podoba sie tylko tyl i moze jeszcze gryyl bo jest w plastry miodu
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ladna widac ze nie zniszczona znajac Ciebie i Grzeska to pewnie kupiona za grosze,poduche do niej masz?
-
B6 DIVISION
b6 1.9 z Q z pakietem ms http://otomoto.pl/audi-a4-quattr0-C16764933.html za 3 tyg bede mial taki tyl
-
B6 DIVISION
to ja nie wiem jak on szuka :bicz3: widocznie liczy na nas Ty sie nie chwal tym Caractere bo kiedys wstaniesz a zderzaka nie bedzie na audi
-
[AWX] Mój zwyklak SPRZEDANY
siema :> a jak to sie stalo ze nie widzialem Twojego watku co mi sie podoba: sedan,kolor,fela,skora,program, a nie : drewno byles w wawie u Rogala? ile jechales? ogarnal w jeden dzien czy spales w wawie
-
[ALL B6] My Audi A4 B6 by Martin A4 VoteX Body Kit
fura sprzedana? i jak nie czujesz sie dziwnie w b5? wiem ze masz s4 napewno jedzie fajnie dla mnie b6 miazdzy b5 wnetrzem,w b5 czuc ze to stare auto
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
i co Jarol kupiles ten grill ms design? fajnie wyglada ten zderzak Caractere ja bym jeszcze do fury kupil listwy alu bo masz drewno chyba ze CI sie tak podoba
-
B6 DIVISION
w watku ma ze na przod chce s-line,ostatnio byla dokladka na przod MS ale poszla tanio napisalem mu pw ale pewnie w pracy jest,na forum zeby nie ominac okazji trzeba byc caly dzien :gwizdanie: kilka razy sprzatneli mi pare gratow
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
az dziwne ze sie tu nie odezwalem :gwizdanie: wielki plus ze sedan i czarny plany konkret laki Ty Holandii pracujesz?
-
B6 DIVISION
zostawcie ta dokladke dla lakiego ! on szuka od kilku miesiecy ja mu wysle pw
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN
fajnie ze kupiles sedana calkiem ladny srodek nie rozumiem za bardzo ktos Ci zrobil listwy s4 na wzor oryginalnych?
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
wydech na srebrnym aucie zlewa sie z kolorem auta...zrobienie podwojnego wydechu troche kosztuje tak z 1 tys zl trzeba liczyc. tez bede oklejal listwy wokol szyb na czarno bo tak jak piszesz troche jest z tym plany zacne
-
B6 DIVISION
Thom4s czemu nie nalezysz do b6 division tak samo Tomasz GTi
-
B6 DIVISION
ponoć nie jest ciężko... tylko osłonę trzeba zrzucić i później można już w miarę dojść tez się nad tym zastanowię.[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 19:49_________________________________________________chociaż tak jak David pisał tez to dalej ma po wymianie poduch... a więc może wina lezy w czymś innym ? no wlasnie a moze problem jest juz w samej skrzyni? moze w skrzyni sie cos zuzylo? denerwujace to jest co do felg to sam mam w chromie malowal mi lakiernik jakis mocnym lakieriem motocyklowym ale i tak zeszlo z chromu teraz przez zime bede chcial malowac proszkowo myslicie ze da to rade?
-
B6 DIVISION
ja mam takie cos ze na zimnym silniku lata mi 1 bieg a na cieplym juz nie,natomiast 2 lata na zimnym i na cieplym ale tylko jak dam mocno gazu poduchy pod silnikiem i skrzynia mam powymieniane
-
[ALL B6/B7] Co myślicie o tych sprężynach??
ja chcialem kupic te sprezyny ale nie bylo do oski wiec kupilem Weiteca,zapytaj jeszcze sprzedawcy czy wogole maja te sprezyny na stanie,ja chyba z pol roku czekalem na te sprezyny,sprzedawca nawet pisal do nich maila kiedy beda - a oni ze nie wiedza...