Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. spoko ja to rozumiem,nie kazdy na tym forum ma zawod synus i jezdzi audi za 80 tys zl majac 19 lat...ja gdybym nie wyjechal za granice to bym pewnie dalej jezdzil jakims oplem :gwizdanie: odbijesz sie,zrobisz program i dopiero bedzie banan
  2. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    rekin
  3. mody poki co skromne ale :oklaski: za to ze cos robisz i idziesz ciagle do przodu
  4. koncowki fajne troche zaluje ze nie wzialem 100mm jak Ty, bidulek to Ty z domu nie jestes :gwizdanie: chata tam w tle sie rysuje spora jak wyzej jakas galka biegow ladniejsza i jeszcze bym zmienil listwy wew na jakies alu
  5. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    h*jowo masz ze musisz placic za sex
  6. dawno tu nie wchodzilem kozacki mod te heble
  7. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema :> ja nie dawno wstalem i f*ck za godzine do roboty najgorsze to jak ktos kupi poza allegro i jeszcze przeleje na konto kase :gwizdanie: ja jak kupie poza to max do 150zl i tylko za pobraniem ktos od nas kupil ta dokladke ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1412113440 laki nie zdazyl :gwizdanie:
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no Remik niedlugo nasze a4 od d*py strony beda takie same mysle nad grilem Votex wtedy mialbym wszedzie plastry miodu fajny pakiet robi tez Hofele to jest taki pakiet rs4 jakiego nie bylo w b6 http://www.hofele.com/sport_en/produkte/audi/audi_a4_b6_8e/audi_a4_b6_8e_karosserie_evo_light.html oczywiscie powinno to wszystko byc bez chromu,podoba mi sie ich dokladka na tyl
  9. to ile takie webasto z tymi wszystkimi pilotami sterownikami wychodzi?
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi z pakietu ms design podoba sie tylko tyl i moze jeszcze gryyl bo jest w plastry miodu
  11. ladna widac ze nie zniszczona znajac Ciebie i Grzeska to pewnie kupiona za grosze,poduche do niej masz?
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    b6 1.9 z Q z pakietem ms http://otomoto.pl/audi-a4-quattr0-C16764933.html za 3 tyg bede mial taki tyl
  13. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to ja nie wiem jak on szuka :bicz3: widocznie liczy na nas Ty sie nie chwal tym Caractere bo kiedys wstaniesz a zderzaka nie bedzie na audi
  14. siema :> a jak to sie stalo ze nie widzialem Twojego watku co mi sie podoba: sedan,kolor,fela,skora,program, a nie : drewno byles w wawie u Rogala? ile jechales? ogarnal w jeden dzien czy spales w wawie
  15. fura sprzedana? i jak nie czujesz sie dziwnie w b5? wiem ze masz s4 napewno jedzie fajnie dla mnie b6 miazdzy b5 wnetrzem,w b5 czuc ze to stare auto
  16. i co Jarol kupiles ten grill ms design? fajnie wyglada ten zderzak Caractere ja bym jeszcze do fury kupil listwy alu bo masz drewno chyba ze CI sie tak podoba
  17. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w watku ma ze na przod chce s-line,ostatnio byla dokladka na przod MS ale poszla tanio napisalem mu pw ale pewnie w pracy jest,na forum zeby nie ominac okazji trzeba byc caly dzien :gwizdanie: kilka razy sprzatneli mi pare gratow
  18. az dziwne ze sie tu nie odezwalem :gwizdanie: wielki plus ze sedan i czarny plany konkret laki Ty Holandii pracujesz?
  19. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zostawcie ta dokladke dla lakiego ! on szuka od kilku miesiecy ja mu wysle pw
  20. fajnie ze kupiles sedana calkiem ladny srodek nie rozumiem za bardzo ktos Ci zrobil listwy s4 na wzor oryginalnych?
  21. wydech na srebrnym aucie zlewa sie z kolorem auta...zrobienie podwojnego wydechu troche kosztuje tak z 1 tys zl trzeba liczyc. tez bede oklejal listwy wokol szyb na czarno bo tak jak piszesz troche jest z tym plany zacne
  22. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Thom4s czemu nie nalezysz do b6 division tak samo Tomasz GTi
  23. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ponoć nie jest ciężko... tylko osłonę trzeba zrzucić i później można już w miarę dojść tez się nad tym zastanowię.[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 19:49_________________________________________________chociaż tak jak David pisał tez to dalej ma po wymianie poduch... a więc może wina lezy w czymś innym ? no wlasnie a moze problem jest juz w samej skrzyni? moze w skrzyni sie cos zuzylo? denerwujace to jest co do felg to sam mam w chromie malowal mi lakiernik jakis mocnym lakieriem motocyklowym ale i tak zeszlo z chromu teraz przez zime bede chcial malowac proszkowo myslicie ze da to rade?
  24. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam takie cos ze na zimnym silniku lata mi 1 bieg a na cieplym juz nie,natomiast 2 lata na zimnym i na cieplym ale tylko jak dam mocno gazu poduchy pod silnikiem i skrzynia mam powymieniane
  25. ja chcialem kupic te sprezyny ale nie bylo do oski wiec kupilem Weiteca,zapytaj jeszcze sprzedawcy czy wogole maja te sprezyny na stanie,ja chyba z pol roku czekalem na te sprezyny,sprzedawca nawet pisal do nich maila kiedy beda - a oni ze nie wiedza...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.