Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    skoro w 2.0 tdi BRD 170ps sa pompki BQ i po programie w tym silniku wychodzi okolo 200ps to nie sadze ze pompki BQ sa problemem chyba ze cos ma pojemnosc do tego :gwizdanie:
  2. podpinam sie pod opinie ze fele nie pasuja ale nie widzialem na zywo
  3. ciekawe czy do mnie wyslali
  4. nie do konca na serwer sie dorzucilem Przynajmniej je płaciłem a Ty darmozjad
  5. ktos mial na forum tak zrobiony ale tylko przod...mial watek w dziale a4 ale nie pamietam kto
  6. Sorry za OT w temacie dla innych info. sam zrezygnowałem różowy nie mój kolor kasy nie miales na skladki :gwizdanie: kolo z rantem jest
  7. Nosb ile dales za gryyll rs4?
  8. Mlody a Ty co juz nie Klubowicz ? ja mam kola z rantem Remik tez i nam sie tak podoba
  9. chcesz sedana :oklaski: szkoda ze chcesz zostawic b6 bo liczylem na wielka wyprz
  10. moze i do tego dojdzie a sa jakies ladne ledy do b7 sedan? bo te ori lampy to
  11. a niech ktos powie ile mozna bezpiecznie zrobic momentu w awx po wzmocnieniu sprzegla u Radzikowskiego?
  12. David odpowiedział(a) na ppw13 temat w Audi A4/S4 B6
    calkiem niezle s-line w srodku szkoda ze Avant. dobre wyposazenie
  13. Dania Shell Diesel 5,30 ale zarobki przynajmniej dobre :gwizdanie:
  14. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ale powiem wam ze w Danii tez nie ma szalu...w mojej firmie od 2 lat nie ma podwyzki to samo u mojej dziewczyny,a ceny od stycznia poszly w gore drozej waha,mieszkanie,podatek ekologiczny-chyba dopiero teraz kryzys w Europie sie zaczyna
  15. mi sie bardzo podoba przod w b7 ale tyl uwazam ze b6 sedan ma ladniejszy,nie chce zmieniac auta tylko dla przodu a w kraju w ktorym zyje ceny b7 sa od 90 tys zl w gore w przeliczeniu na PL wiec taniej wyjdzie zrobienie sobie b7 front albo lepiej to nazywajac b6 lift kiedys widzialem na allegro caly pas przedni z b7 s line za 3 k ale szybko poszlo a ze swojego przodu mozna sporo odzyskac,ja mam przod S-line ori xenon wiec cos sie odzyska
  16. eleganckie auto z dobrym silnikiem troche szkoda ze avant ale jak potrzeba,za***iście podoba mi sie przod b7 z grillem rs4
  17. ja to nie wiem kiedy ale w Danii dzisiaj jeszcze sniegu troche spadlo i w nocy na minusie jest
  18. karwa masz te same pomysly co ja
  19. sedan :oklaski: b7 sprzedane?
  20. ile trzeba dac za takie i czy jest duza roznica w sciaganiu deszczu?
  21. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    kupuj jakas kiere 3-ramienna najlepiej b7 s-line
  22. da sie ja sam nad tym mysle zakup w Danii b7 3.0 tdi jest nie oplacalny ceny aut jak w norwegii czyli takie b7 w pl 60 tys w danii 120 :gwizdanie: mysle ze swapa da rade w 12 tys zrobic ale pasowaloby jeszce Q miec
  23. ja mam takie pompki z 2.0 tdi one sa ale musialem jechac na korekte a silnik mam awx jak Ty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.