Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Wymiana skrzyni z 5 na 6 - czy możliwa bez zmiany dwumasa i sprzegła?
ale zawsze w avf dluzsza niz w awx wiec co ja mam powiedziec :gwizdanie: a tez autostradami troche latam
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
w danii ropa po ok 5,20 ale najnizsza stawka za h pracy to ok 40zl netto wiec tankowanie tutaj tak nie boli ale ceny aut tak
-
B6 DIVISION
a co masz cos na oku ? pomoze ktos w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197243.new#top
-
[B6 AWX] Wymiana skrzyni z 5 na 6 - czy możliwa bez zmiany dwumasa i sprzegła?
a dlaczego wkladales DQS? czyli dwumasa i sprzeglo musiales zmieniac? mimo ze masz avf? czy wogole istnieje jakas skrzynia 6 zeby wlozyc ja do awx bez zmiany dwumasa i sprzegla? niestety ale dwumas i sprzeglo to koszt ok 2000zl razem z robocizna
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
a ja mam w danii 7km do pracy w jedna strone kto chce kupic odemnie auto :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja bym bral b8 3.0 tdi zobacz jak brzmi b8 patroxa i jak jedzie
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
moze peknie 200ps i jakies 420-430 Nm co do grilla ms design sam nad nim powaznie mysle
-
Piłka nożna
Stankovic juz druga taka bramke strzelil w karierze :gwizdanie: pamietam jak w lidze tak strzelil chyba w tamtym roku. no ale Inter sie nie popisal nie lubie ich ale w lidze bo sa rywalem juve ale w LM wole jak wygrywaja bo graja dla Serie A
-
[B6 AWX] Oem +
to co on nic nie dziala teraz?
- [B6 AWX] Oem +
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
widze ze planujesz zrobic wydech przelotowy...da to jakis przyrost mocy?
-
[B6 AWX] Wymiana skrzyni z 5 na 6 - czy możliwa bez zmiany dwumasa i sprzegła?
Panowie jezdze co miesiac autostrada polska-dania i przydalby mi sie 6 bieg i tu pytanie do was czy moge wlozyc skrzynie 6 obojetnie z jakiego silnika bez zmiany mojego dwumasa i sprzegla? mam te czesci dosyc nowe i szkoda mi ich zmieniac,prosze o ewentulanie jakies kody skrzyn i co trzeba wymienic,pytalem sie Nosba twierdzi ze moge wrzucic skrzynie z 2.5 tdi oznaczenie DQS bez zmiany dwumasa i sprzegla
-
[B6 AWX] Głośny hałas po wciśnięciu pedału sprzęgła.dwumas?łożysko?pomóżcie
udaj sie do dobrego mechanika niech to sprawdzi masz audi 2004 r i awx? chyba avf ile masz biegow
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
i co sprawdzales v max na tej skrzyni? mysle ze 240 km/h licznikowe pojedzie
-
Piłka nożna
- [B6 AWX] Work in progress...
poprawilem nie wiem czemu tak napisalem- [B6 AWX] Work in progress...
lepiej bierz 45/30 bo jak wezmiesz tak samo obnizajace to jest duza szansa ze tyl usiadzie bardziej niz przod- [B6 AWX] Work in progress...
troche gleby by sie przydalo tak -3cm starczy- Piłka nożna
real przegral :>- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
wyglada fajnie ale przod nie stoi wyzej niz tyl?- Zachodniopomorskie pogaduchy
ja mieszkam w centrum al.Niepodleglosci znaczy mieszkalem bo teraz to w Danii :gwizdanie: ale jak jestem w Szczecinie to tutaj albo slaska- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
dzisiaj o 13:30 granatowy avant b5 z naklejka klubowa z tylu pozdr- Zachodniopomorskie pogaduchy
kto wie gdzie w szczecinie obkleic folia dach w a4? foltech juz pytalem i wolaja 500zl za sam dach- B6 DIVISION
moga byc rozne rodzaje pompek, wedlug etki mialem miec ba a w silniku siedzialy ar,gdzies na forum czytalem ze czasem sie trafialy al w awx :gwizdanie:- [ALL B7] Spojler na tylną klape sedan- co sądzicie??
mi sie podoba wogole rs4 b7 w sedanie wyglada - [B6 AWX] Work in progress...