Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    adamoo dobrze gada zacznij plecy od lekkiego cwiczenia moze sciaganie drazka na wyciagu i malym ciezarem i wiecej powtorzen tak np 14-12-10-10 sciagaj do klatki i na koncu mocno sciskaj lopatki musisz wyczuc ze ciagniesz plecami a nie rekoma,rece maja tylko trzymac ciezar a pracowac plecy shotguna kupilem i w piatek startuje zobaczymy jak kopie w porownaniu do no xplode ktore polecam
  2. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jezeli przy robieniu klaty pompuje Ci sie triceps to znaczy ze nie potrafisz wyizolowac klaty jak cwiczysz i zamiast miesniami klatki piersiowej wyciskasz ciezar tricepsem,to samo przy plecach trzeba wyczuc prace miesni. jak robisz wyciskanie wypychasz klate i nie prostujesz rak w lokciach i napinasz miesnie,podstawa dobra koncentracja a nie tylko ciezar,ciezar i ile wzialem ile razy bral ktos na forym shotguna?
  3. Robert z Tune Up jesli chodzi Ci o chipa a pompowtryski mam BQ od 2.0 tdi jesli to wazne[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 12:22_________________________________________________a powiedzcie ten zle ustawiony kat moze powodowac to ze zatelepie przy gaszeniu? czy z logow widac ze moge miec luzy w gniazdach pd w glowicy?
  4. ja pier**le lipa
  5. popraw link,te sprezarki sa od chlopaka z forum olec wroc jakos tak
  6. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wedlug wykazu pakietow s-line ta dokladka jest do sedana
  7. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no wkoncu ale nie licze na wiele wygranych do konca roku :gwizdanie:
  8. piekna jest kiera rs4 ale szkoda ze nie dziala w niej multi wolalbym ja niz moja od TT
  9. Mało bywam na mieście, od czasu do czasu w niedzielę z żoną w świątyni próżności czyt. Galaxy Jakby nie bylo Galaxy to wiekszosc ludzi w Szczecinie nie mialaby co robic w weekend
  10. no niestety jeszcze nie okolo 3 kwietnia powinienem miec zalozona razem z kolami letnimi a nie chcesz pomalowac grilla na czarno i tej listwy w klapie z tylu?
  11. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    u mnie w robocie to samo
  12. w niedziele ok 12 widziany Mystic.pl na parkingu Carefour Sloneczne w niedziele ok 18 widziany agentsmith na ulicy bronowickiej
  13. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja dzisiaj przegladam reklamy w Danii cukier po 5 kr czyli okolo 2,70 zl za kg :gwizdanie: jak jeszcze troche w PL podskoczy to przwyioze na handel chce ktos?
  14. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolkov przeciez w internecie mozna ogladac bez problemu wchodzisz na strone rojadirecta.es tam znajdujesz mecz i klikasz dobrze sobie jeszcze sciagnac program sopcast i przez ten program na tej stronie mozna ogladac mecze,ja wlasnie ogladalem mecz bayern inter emocji nie brakowalo dobrze ze chociaz jedna wloska druzyna przeszla
  15. dobry mod ze spoilerem s4
  16. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ciekawe co wypluje Twoj AWX moze mnie przekonasz do dalszych modow jak opiszesz swoje wrazenia
  17. no ciekawe czy dostaniesz pozwolonie jak zobacza na jakie auto :gwizdanie: ja niestety jezdze na dk ale pierwsze 2 lata przejezdzilem na Pl ale wtedy nie bylo takich lapanek jak teraz... Devastation nie wiem jak w innych rejonach Danii ale tu gdzie ja mieszkam z praca nie ciekawie ja chcialem ostanio zmienic prace ale powiedzieli mi ze tylko z jezykiem dunskim,angielski znam dobrze ale to juz nie wystarczy,duny ostatnio wogole nie chca przyjmowac z angielskim jedynie szansa jakies biura posrednictwa pracy u mnie w miescie jest firma gdzie pracuje polka - Vikargruppen http://www.vikargruppen.dk/
  18. Siema sprawdzalem Twoja wioche i mieszkasz na wyspie ja w Vejle ludzi z Danii tu na forum to na palcach jednej reki :gwizdanie: smigasz na pl tablicach czy dk?
  19. rozrzad wymieniany okolo 50 tys km temu wiec niedlugo wymiana ok sprobuje poprawic te statyczne
  20. http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38682.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38683.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38684.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38685.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38686.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38687.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38688.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38689.html
  21. piekny sedan w pelnym s-line mozesz napisac mi ile dales w Niemcach za takie auto? ja bym posadzil troche przod bo stoi wyzej niz tyl
  22. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    kiedys na forum sie pytalem i mi powiedzieli ze BQ sa tez w 2.0 tdi brd 170ps sory za OT
  23. chyba 2012 bierz sie do roboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.