Treść opublikowana przez David
-
Siłownia
adamoo dobrze gada zacznij plecy od lekkiego cwiczenia moze sciaganie drazka na wyciagu i malym ciezarem i wiecej powtorzen tak np 14-12-10-10 sciagaj do klatki i na koncu mocno sciskaj lopatki musisz wyczuc ze ciagniesz plecami a nie rekoma,rece maja tylko trzymac ciezar a pracowac plecy shotguna kupilem i w piatek startuje zobaczymy jak kopie w porownaniu do no xplode ktore polecam
-
Siłownia
jezeli przy robieniu klaty pompuje Ci sie triceps to znaczy ze nie potrafisz wyizolowac klaty jak cwiczysz i zamiast miesniami klatki piersiowej wyciskasz ciezar tricepsem,to samo przy plecach trzeba wyczuc prace miesni. jak robisz wyciskanie wypychasz klate i nie prostujesz rak w lokciach i napinasz miesnie,podstawa dobra koncentracja a nie tylko ciezar,ciezar i ile wzialem ile razy bral ktos na forym shotguna?
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Robert z Tune Up jesli chodzi Ci o chipa a pompowtryski mam BQ od 2.0 tdi jesli to wazne[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 12:22_________________________________________________a powiedzcie ten zle ustawiony kat moze powodowac to ze zatelepie przy gaszeniu? czy z logow widac ze moge miec luzy w gniazdach pd w glowicy?
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
ja pier**le lipa
-
[B6 AWX] Padło turbo
popraw link,te sprezarki sa od chlopaka z forum olec wroc jakos tak
-
B6 DIVISION
wedlug wykazu pakietow s-line ta dokladka jest do sedana
-
Piłka nożna
no wkoncu ale nie licze na wiele wygranych do konca roku :gwizdanie:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
piekna jest kiera rs4 ale szkoda ze nie dziala w niej multi wolalbym ja niz moja od TT
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Mało bywam na mieście, od czasu do czasu w niedzielę z żoną w świątyni próżności czyt. Galaxy Jakby nie bylo Galaxy to wiekszosc ludzi w Szczecinie nie mialaby co robic w weekend
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
no niestety jeszcze nie okolo 3 kwietnia powinienem miec zalozona razem z kolami letnimi a nie chcesz pomalowac grilla na czarno i tej listwy w klapie z tylu?- Piłka nożna
u mnie w robocie to samo- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
w niedziele ok 12 widziany Mystic.pl na parkingu Carefour Sloneczne w niedziele ok 18 widziany agentsmith na ulicy bronowickiej- Ceny wariują !!
ja dzisiaj przegladam reklamy w Danii cukier po 5 kr czyli okolo 2,70 zl za kg :gwizdanie: jak jeszcze troche w PL podskoczy to przwyioze na handel chce ktos?- Piłka nożna
Kolkov przeciez w internecie mozna ogladac bez problemu wchodzisz na strone rojadirecta.es tam znajdujesz mecz i klikasz dobrze sobie jeszcze sciagnac program sopcast i przez ten program na tej stronie mozna ogladac mecze,ja wlasnie ogladalem mecz bayern inter emocji nie brakowalo dobrze ze chociaz jedna wloska druzyna przeszla- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
dobry mod ze spoilerem s4- Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
glos- [B6 AWX] Oem +
ciekawe co wypluje Twoj AWX moze mnie przekonasz do dalszych modow jak opiszesz swoje wrazenia- Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
no ciekawe czy dostaniesz pozwolonie jak zobacza na jakie auto :gwizdanie: ja niestety jezdze na dk ale pierwsze 2 lata przejezdzilem na Pl ale wtedy nie bylo takich lapanek jak teraz... Devastation nie wiem jak w innych rejonach Danii ale tu gdzie ja mieszkam z praca nie ciekawie ja chcialem ostanio zmienic prace ale powiedzieli mi ze tylko z jezykiem dunskim,angielski znam dobrze ale to juz nie wystarczy,duny ostatnio wogole nie chca przyjmowac z angielskim jedynie szansa jakies biura posrednictwa pracy u mnie w miescie jest firma gdzie pracuje polka - Vikargruppen http://www.vikargruppen.dk/- Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
Siema sprawdzalem Twoja wioche i mieszkasz na wyspie ja w Vejle ludzi z Danii tu na forum to na palcach jednej reki :gwizdanie: smigasz na pl tablicach czy dk?- [B6 AWX] Prośba o analizę logów
rozrzad wymieniany okolo 50 tys km temu wiec niedlugo wymiana ok sprobuje poprawic te statyczne- [B6 AWX] Prośba o analizę logów
http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38682.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38683.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38684.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38685.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38686.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38687.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38688.html http://vaglog.rtnet.pl/davidmurawski15_38689.html- [ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro
piekny sedan w pelnym s-line mozesz napisac mi ile dales w Niemcach za takie auto? ja bym posadzil troche przod bo stoi wyzej niz tyl- [B6 AWX] Oem +
kiedys na forum sie pytalem i mi powiedzieli ze BQ sa tez w 2.0 tdi brd 170ps sory za OT- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
chyba 2012 bierz sie do roboty - [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS