Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Work in progress...
a co wyslales?
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
nast audi to bedzie takie jak Twoje szok diesel i 350ps napisalbys kiedys jakie koszta zrobienia takiej mocy,wydech,Fimc itd
-
[B6 AWX] Work in progress...
koniecznie daj foto
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
ale z profilami na wydechy czy nie?
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
ile takie s4 b7 w uk? pewnie tyle co b6 u mnie w danii :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
strach za takim jechac bo moze wystrzeli jeszcze w Ciebie
-
[B6 AWX] Oem +
kiedy program? szukasz dalej pompek?
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
wow kolejny sedan b6 czarny fis kolor tego mi brakuje ,szkoda ze musiales podniesc auto do gory no ale czasem tak bywa-jedyne wyjscie dla Ciebie- Air
-
Siłownia
tu na silce jest jeden co wedlug mnie wstrzykuje nawet ten olej w lapy bo wieksze ma niz hardorowy koksu
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
podpisuje sie pod tym, bmw 5 e60 m-pakiet bardzo podoba mi sie z zew ale srodek przu a6 sie chowa
-
Siłownia
mam tak samo tym bardziej jak sie napatrze na koksow w dunskiej silowni, ja myslalem ze w polsce koksuja ale tutaj kolega z pracy mowil ze na to silownie chodza wszystkie koksy z miasta i tak jest,a doping jest tu zabroniony,podobno czasami wpadaja kontrole na silownie i sprawdzaja,sa tez platakty na silowni-jezeli zauwazysz doping-dzwon na infolinie
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
sedan czarny plany avf z konca produkcji wiec pewnie mocna seria
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
ja kiedys zapytalem sie o zderzak hofele o taki u producenta http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.hova.com/pub_images/original/Audi-A4-B6-8E-00-04-Hofele-EVO-Light-Bild-1_3529.jpg&imgrefurl=http://www.hova.com/hofele/audi/a4-b6-8e-11001004/evo-light-c-3337-1.aspx&usg=__kGBg4FX4tF9V6QVKNqW0hU5s-Fo=&h=335&w=500&sz=51&hl=pl&start=142&zoom=1&tbnid=OAxUyWf9TPpGwM:&tbnh=138&tbnw=187&ei=CB_FTeCYF8iZOr-HnaII&prev=/search%3Fq%3Dhofele%2Baudi%2Ba4%2B8e%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1600%26bih%3D775%26tbm%3Disch0%2C3073&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=719&vpy=276&dur=58&hovh=184&hovw=274&tx=79&ty=114&page=6&ndsp=28&ved=1t:429,r:3,s:142&biw=1600&bih=775 i cena 1000 euro plus wysylka :gwizdanie: o a na ebay.de jest juz za pol ceny dla mnie ten zderzak hofele to taki rs4 b6 ktorego audi nigdy nie wprowadzilo http://cgi.ebay.de/Hofele-Frontstosstange-EVO-Light-Audi-A4-B6-8E-/160521931628?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item255fda4b6c#ht_4682wt_922
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Vario a jezeli nie byly wymieniane od nowosci ? ja mam przebieg teraz 235 to moze juz nie sa w dobrym stanie
-
[B6 AWX] Work in progress...
daj linka z aukcji na ktorej kupiles listwy s4,ja tez mysle nad podrobkami
-
[B6 AWX] Work in progress...
jak usiadlo auto? poka jakas fote albo napisz.listwy s4 ori?
-
B6 DIVISION
ostatnio nie ma nic w rozsadnej cenie a 1400zl nie bede placil za 4 listwy-taka jest cena w ASO Remik
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
ponad 2 kola za lampy tylne to przesada Patrox a Ty brales od tego Twojego kumpla co handluje lampami? ma lampy do b6?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
a jak te gumy sie wyrobia to moze spowodowac ze auto siadzie? ja zalozylem spingi Weitec -50 pol roku temu a okolo miesiac temu mam wrazenie ze audi siadlo z przodu jeszcze
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
teraz wiem ze trzeba bylo kupowac avf z samego konca produkcji bo wszystkie maja mocne serie
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
a ten fis kolor to nie jest czasem z b7? podobno jest jakis problem z zegarami z b7 do b6
-
[B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
seria i sam program i juz ponad 180 ps jak zalozysz brd i Fimc to dopiero bedzie :gwizdanie: moze okol 205 ps? chyba ze juz tam siedzi BRD
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
ta fota to chyba sciema co? pewnie to fota z zimy a nie z teraz :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przod rs4 jest
-
E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
mmc fajnie ze bmw zaczelo jezdzic Koval a jakie roznice w spalaniu w miescie a4 vs 3?