Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. a co wyslales?
  2. nast audi to bedzie takie jak Twoje szok diesel i 350ps napisalbys kiedys jakie koszta zrobienia takiej mocy,wydech,Fimc itd
  3. koniecznie daj foto
  4. ale z profilami na wydechy czy nie?
  5. ile takie s4 b7 w uk? pewnie tyle co b6 u mnie w danii :gwizdanie:
  6. strach za takim jechac bo moze wystrzeli jeszcze w Ciebie
  7. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    kiedy program? szukasz dalej pompek?
  8. wow kolejny sedan b6 czarny fis kolor tego mi brakuje ,szkoda ze musiales podniesc auto do gory no ale czasem tak bywa-jedyne wyjscie dla Ciebie- Air
  9. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tu na silce jest jeden co wedlug mnie wstrzykuje nawet ten olej w lapy bo wieksze ma niz hardorowy koksu
  10. podpisuje sie pod tym, bmw 5 e60 m-pakiet bardzo podoba mi sie z zew ale srodek przu a6 sie chowa
  11. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    mam tak samo tym bardziej jak sie napatrze na koksow w dunskiej silowni, ja myslalem ze w polsce koksuja ale tutaj kolega z pracy mowil ze na to silownie chodza wszystkie koksy z miasta i tak jest,a doping jest tu zabroniony,podobno czasami wpadaja kontrole na silownie i sprawdzaja,sa tez platakty na silowni-jezeli zauwazysz doping-dzwon na infolinie
  12. sedan czarny plany avf z konca produkcji wiec pewnie mocna seria
  13. ja kiedys zapytalem sie o zderzak hofele o taki u producenta http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.hova.com/pub_images/original/Audi-A4-B6-8E-00-04-Hofele-EVO-Light-Bild-1_3529.jpg&imgrefurl=http://www.hova.com/hofele/audi/a4-b6-8e-11001004/evo-light-c-3337-1.aspx&usg=__kGBg4FX4tF9V6QVKNqW0hU5s-Fo=&h=335&w=500&sz=51&hl=pl&start=142&zoom=1&tbnid=OAxUyWf9TPpGwM:&tbnh=138&tbnw=187&ei=CB_FTeCYF8iZOr-HnaII&prev=/search%3Fq%3Dhofele%2Baudi%2Ba4%2B8e%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1600%26bih%3D775%26tbm%3Disch0%2C3073&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=719&vpy=276&dur=58&hovh=184&hovw=274&tx=79&ty=114&page=6&ndsp=28&ved=1t:429,r:3,s:142&biw=1600&bih=775 i cena 1000 euro plus wysylka :gwizdanie: o a na ebay.de jest juz za pol ceny dla mnie ten zderzak hofele to taki rs4 b6 ktorego audi nigdy nie wprowadzilo http://cgi.ebay.de/Hofele-Frontstosstange-EVO-Light-Audi-A4-B6-8E-/160521931628?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item255fda4b6c#ht_4682wt_922
  14. Vario a jezeli nie byly wymieniane od nowosci ? ja mam przebieg teraz 235 to moze juz nie sa w dobrym stanie
  15. daj linka z aukcji na ktorej kupiles listwy s4,ja tez mysle nad podrobkami
  16. jak usiadlo auto? poka jakas fote albo napisz.listwy s4 ori?
  17. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ostatnio nie ma nic w rozsadnej cenie a 1400zl nie bede placil za 4 listwy-taka jest cena w ASO Remik
  18. ponad 2 kola za lampy tylne to przesada Patrox a Ty brales od tego Twojego kumpla co handluje lampami? ma lampy do b6?
  19. a jak te gumy sie wyrobia to moze spowodowac ze auto siadzie? ja zalozylem spingi Weitec -50 pol roku temu a okolo miesiac temu mam wrazenie ze audi siadlo z przodu jeszcze
  20. teraz wiem ze trzeba bylo kupowac avf z samego konca produkcji bo wszystkie maja mocne serie
  21. a ten fis kolor to nie jest czasem z b7? podobno jest jakis problem z zegarami z b7 do b6
  22. seria i sam program i juz ponad 180 ps jak zalozysz brd i Fimc to dopiero bedzie :gwizdanie: moze okol 205 ps? chyba ze juz tam siedzi BRD
  23. ta fota to chyba sciema co? pewnie to fota z zimy a nie z teraz :gwizdanie:
  24. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    mmc fajnie ze bmw zaczelo jezdzic Koval a jakie roznice w spalaniu w miescie a4 vs 3?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.