Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
jeszcze gleba,lotka na klape i bedzie Git jak te listwy s4 od Artura? daja rade?
-
B6 DIVISION
2 pytania do ojcow prowadzacych 1.rorzad w awx wymienia sie co 60 tys km ja przejechalem od wymiany 54tys,lepiej wymienic juz teraz czy czekac do 60? 2.czy cena 950zl za 4 amortyzatory FK z wkladami KONI z 6 stopniowa regulacja twardosci to dobra cena?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Adamooo kiedy jakies foty?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzechu a Ty zostawiles sobie 20 tys zl na rezanie? normalni ludzie zostawiaja 2 tys zl na rozrzad oleje i filtry , forumowi "rezacze" dokladaja jedno zero co by audi jakos wygladalo
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja mam glebe Weitec 50/30 i nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze tyl usiadl zbyt nisko a efekt klinu jest za***isty ale mi sie wydaje ze lepiej to wyglada w sedanie,ktos na forum pisal ze zalozyl sprezyny Weitec 30/30 chcialem od niego foty ale jeszcze nie ma,chcialem porownac szczegolnie tyl, czy padajacy amortyzator albo zbyt miekki moze powodowac dodatkowe obnizenie?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
poka jakie to kolo
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
mialem MTS w b5 i nie polecam straszny beton byl,na forum pisza ze najbardziej komfortowe sa Eibachy
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
a ja bym bral rs II bo rs4 to juz opatrzony wzor
-
[B6 AWX] Ciężko wchodzi 1 i R na postoju
sprzeglo awx okolo 470zl bierz od Dzika z forum a sprzeglo Luka
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
szukaj lepiej takich co maja wieksze obnizenie przodu
-
[B6 AWX] Oem +
Magic co tam ogranicza zakup pompek? fundusze czy nie mozesz znalezc dobrych pompek?
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Pawlo jak znajdziesz fote b6 z kolami rs6 II wez wrzuc tutaj albo daj mi na pw,mnie te kola tez sie bardzo podobaja i ja nie uwazam ze zle to bedzie wygladalo na b6 tym bardziej na czarnym mocno zglebowanym sedanie
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
:oklaski: a jakie? na polske najlepsze -30mm
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
a co w czwartek nowy program? no ja najpierw chcialbym poczuc czy warto wydawac okolo 3 tys zl dla 20ps wiecej bo Nm to nie licze na duzo wiecej bo sprzeglo awx wiecej jak 380Nm nie ma sensu,Jarol mial 400 Nm i mowi ze slabo radzilo sobie z takim momentem co innego avf jak masz Ty
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
ja czekam na korekte programu a pozniej przejazdzke w szczecinie zeby zobaczyc czy warto isc w BRD i Fimca
-
[B6 AWX] Granatowa aczwóreczka ;) 18'' RS4 + 30/30
sedan :good: troche do zrobienia jest ale dasz rade,poka fote jak siadla na tym zawiasie Weitec
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzes a jak wrazenia po przesiadce z b6? prowadzenie,praca silnika? teraz masz diesla CR,lepiej jest?
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
bierz taka,ja mam taka i daje rade a ori ciezko wogole znalezc raz byla za 300zl ale i tak uwazam ze za kawalek plastiku to za duzo,a ile w ASO to kosztuje jeden na forum kupil z aso lotke ori laminat ma juz sporo osob na forum
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
najlepsze wyjscie to silniki bmw i wnetrze audi,no ale tak nie ma
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
agent a moze wlasnie obizenie s-line bys zrobil czyli te -20mm bo ten audi za wysoko stoi psuje to efekt,a szczegolnie przod wysoki,wyzej niz tyl
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
a nie powinno byc 2x drozej? moje b6 w danii ponad 2x drozej czekaj zaraz zobacze ile takie Twoje u mnie znalazlem uzywke w takiej cenie http://www.bilbasen.dk/brugt/bil/audi/a4/20-tfsi-211-avant-quattro/271449 mysle ze nowe bedzie pewnie okolo 750-800 tys kr,zobacze moze w pracy jakis dun mi pomoze sprawdzic cene nowego
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
pieknie :oklaski: s-line i dokladki w kolor odrazu zmienily to a4 moze lotke na klape? no i GLEBY troche :gwizdanie:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi gratuluje nowej fury oby dobrze sluzyla
-
Kolo dwumasowe, awaria, reklamacja
ja mialem tak ze kupilem dwumasa ze sklepu nowego Sachsa,wytrzymal 4 miesiace,paragon gwarancje wszystko mialem,odeslalem a Sachs Polska mi nie uznal musialem kupic kolejnego dwumasa i koszta wymiany drugi raz
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Brysio lubie Twoje wypowiedzi na forum nie owijasz w bawelne