Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
wszyscy z tym swapem 2.7 bit :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
odrazu przod wyglada zdecydowanie lepiej dokladka s-line robi swoje
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
ori S-line malo takich czyli trafilo Cie to co mnie-nie mozesz sie poruszac polskim autem. przyjedziesz do polski i zrobisz chipa u naszych bo mocy strasznie duzo jak na avf po samym programie,a jak sie kieruje jako pasazer
-
Siłownia
dlatego pisal ostanio cos o koksie
-
Siłownia
np. white flood z Controlled Labs (aktualnie to spożywam i całkiem fajne) z tej firmy polecam kreatyne Green Magnitude
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
jak jest ciezki prog zwalniajacy zawsze mozesz go przejezdzac pod skosem ak tak w Danii przejezdzam jeden prog na osiedlu a mam glebe 50/30
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
no co sie nie chwalisz widzialem w watku Artura zanim kupisz lotke lepiej bedzie jak ogarniesz GLEBE
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
po h... Ci 345 do takiej mocy 320/300 styknie a powiedz jaka czujesz roznice jak wlozyles mocne heble na tyl bo przod mocny to od dawna miales
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
elegancko jeszcze zakup lotke na klape bedzie jeszcze lepiej a chyba kupiles cos ostatnio na forum a sie nie chwalisz
-
B6 DIVISION
na co przykleic ta naklejke na listwe drzwi "s-line" ??
-
Siłownia
ja sprobowalem ostatnio NO Shotgun i zdecydowanie odradzam,prawie wogole tego nie czulem poki co najbardziej pobudzal mnie NO Xplode BSN jakie sa stacki przedtreningowe nie zawierajace kreatyny?
-
[B6 AWX] Work in progress...
tez bym wolal listwy s4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
ale czarna j**ana
-
[B6 AWX] Work in progress...
za ta kase to i ja bym wciagnal ale przeciez do pracy trzeba tez pojsc albo z domu wyjsc a chociaz jakas fote masz jak to wygladalo?
-
B6 DIVISION
spoko zawsze cos nowego a nie srebrny od 20 lat,ja pomalowalem na bialo w tym roku mlody jakbys jeszcze np dach walnal folia w carbon ?
-
[ALL] Audi A6 Allroad 2,7 TDI quattro by ECU-Project
ladne kreski
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Twardo? Skok amortyzatora krótszy o 2cm, tak jak w 1be :gwizdanie: dla mnie bylo twardo a kola mialem 225/45/17 a jak kupilem b6 to bylo dla mnie i jest bardziej komfortowe mimo 235/35/19 amory sportowe Sachs i springi FK
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
sprezyny tez MTS ale ja nie polecam takiego zestawu bylo okrutnie twardo w Polsce tragicznie mi sie jezdzilo, w Danii bylo ok
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
mialem takie amortyzatory MTS w b5 kupilem sprezyny -35 i auto siadlo nizej z tylu ale na szczescie sobie wyrownalem regulacja na amortyzatorze z tylu
-
[B6 AWX] Work in progress...
czyli listwy malujesz w kolor,jak zalozysz zrob zdjecia cyfrowka
-
B6 DIVISION
kto mi poleci dobry wosk? co powiecie o tym? http://allegro.pl/sonax-wosk-carnauba-premium-class-rewelacja-i1566726740.html
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
przod 40 tyl 30 jezeli wezmniesz sprezyny z takim samym obnizeniem to jest duza szansa ze tyl siadzie bardziej niz przod,auta grupy VAG tak juz maja ze nawet jak wyjda z fabryki to tyl siedzi nizej
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
a da rade do takiego 3.0 tdi wlozyc turbo z 4.0 tdi/4.2 tdi z a8?
-
E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
ja bym robil w kolor
-
[B6 AWX] Work in progress...
o której bedziesz w domu?