Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. wszyscy z tym swapem 2.7 bit :gwizdanie:
  2. odrazu przod wyglada zdecydowanie lepiej dokladka s-line robi swoje
  3. ori S-line malo takich czyli trafilo Cie to co mnie-nie mozesz sie poruszac polskim autem. przyjedziesz do polski i zrobisz chipa u naszych bo mocy strasznie duzo jak na avf po samym programie,a jak sie kieruje jako pasazer
  4. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    dlatego pisal ostanio cos o koksie
  5. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    np. white flood z Controlled Labs (aktualnie to spożywam i całkiem fajne) z tej firmy polecam kreatyne Green Magnitude
  6. jak jest ciezki prog zwalniajacy zawsze mozesz go przejezdzac pod skosem ak tak w Danii przejezdzam jeden prog na osiedlu a mam glebe 50/30
  7. no co sie nie chwalisz widzialem w watku Artura zanim kupisz lotke lepiej bedzie jak ogarniesz GLEBE
  8. po h... Ci 345 do takiej mocy 320/300 styknie a powiedz jaka czujesz roznice jak wlozyles mocne heble na tyl bo przod mocny to od dawna miales
  9. elegancko jeszcze zakup lotke na klape bedzie jeszcze lepiej a chyba kupiles cos ostatnio na forum a sie nie chwalisz
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na co przykleic ta naklejke na listwe drzwi "s-line" ??
  11. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja sprobowalem ostatnio NO Shotgun i zdecydowanie odradzam,prawie wogole tego nie czulem poki co najbardziej pobudzal mnie NO Xplode BSN jakie sa stacki przedtreningowe nie zawierajace kreatyny?
  12. tez bym wolal listwy s4
  13. za ta kase to i ja bym wciagnal ale przeciez do pracy trzeba tez pojsc albo z domu wyjsc a chociaz jakas fote masz jak to wygladalo?
  14. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoko zawsze cos nowego a nie srebrny od 20 lat,ja pomalowalem na bialo w tym roku mlody jakbys jeszcze np dach walnal folia w carbon ?
  15. Twardo? Skok amortyzatora krótszy o 2cm, tak jak w 1be :gwizdanie: dla mnie bylo twardo a kola mialem 225/45/17 a jak kupilem b6 to bylo dla mnie i jest bardziej komfortowe mimo 235/35/19 amory sportowe Sachs i springi FK
  16. sprezyny tez MTS ale ja nie polecam takiego zestawu bylo okrutnie twardo w Polsce tragicznie mi sie jezdzilo, w Danii bylo ok
  17. mialem takie amortyzatory MTS w b5 kupilem sprezyny -35 i auto siadlo nizej z tylu ale na szczescie sobie wyrownalem regulacja na amortyzatorze z tylu
  18. czyli listwy malujesz w kolor,jak zalozysz zrob zdjecia cyfrowka
  19. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto mi poleci dobry wosk? co powiecie o tym? http://allegro.pl/sonax-wosk-carnauba-premium-class-rewelacja-i1566726740.html
  20. przod 40 tyl 30 jezeli wezmniesz sprezyny z takim samym obnizeniem to jest duza szansa ze tyl siadzie bardziej niz przod,auta grupy VAG tak juz maja ze nawet jak wyjda z fabryki to tyl siedzi nizej
  21. a da rade do takiego 3.0 tdi wlozyc turbo z 4.0 tdi/4.2 tdi z a8?
  22. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    ja bym robil w kolor
  23. o której bedziesz w domu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.