Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. trzeba cos jeszcze napisac w tym watku bo pewnie zaraz zamkna chyba ze zacznie tu teraz pisac Twoja zona ktora ma przejac auto po Tobie
  2. sedan Quattro plany kolor
  3. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barca
  4. elegancka a4 jeszcze jakis s-line przod by sie przydal zobaczymy, narazie prototyp to jest ale może zrobie DIY tez bym byl zainteresowany Wrc Laguna, Bart-S macie to ??
  5. te wnetrze Turdzi szkoda ze nie za ta cene :gwizdanie: znam ten bol
  6. za male te kola do b8 no ale w polsce mamy drogi jakie mamy, ale dystanse by sie przydaly bo kola mocno schowane kupujesz b8 a na kola nie masz
  7. skonczcie te teksty z ta ikona najpierw niech kazdy z was kupi b8 a pozniej sie madrzy kazdy by chcial b8 3.0 tdi Q albo s4 Grzesiek najwazniejsze ze bedziesz mial najnowszy model a4
  8. Siemian jakie koszta gratow? na jesien planuje to samo
  9. teraz Mystic bedzie robil to mojej furze ale najpier wysyla zone na urlop musze na zywo zobaczyc efekt widze ze foty robiles w innym miejscu
  10. denerwujace sa takie stluczki ale co poradzisz plany: zderzak s-line dokaldki wydech zderzak tyl dach na czarno widzialem raz srebrne a8 z czarnym dachem i nie pasowalo to jakos,musialbys miec auto biale
  11. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    dzisiaj jest mecz Man Utd - Juventus fajnie spiewali 'jestes szalona'
  12. kupiles b8 sprowadzana z Niemiec? z czego Ty masz kase w Rzeszowie z przemytu z Ukrainy
  13. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    mam tak co miesiac po trasie przez Niemcy
  14. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    m-pakiet mod czarny najlepszy kolor
  15. wykres
  16. pytalem sie ostatnio Grzeska ile ma gleby z przodu i myslalem ze mam podobnie ale okazalo sie sie on ma 63cm a ja 65,5 takze moje b6 nie jest az takie niskie
  17. racja ja zaluje ze avf nie kupilem-mocniejsze sprzeglo i dwumas
  18. czesc prosze o pomoc w wyborze nawigacji do kwoty 350zl wymagania ekran 4,7 ",z wygladu i obslugi podoba mi sie nawigacja Mio o taki model co sadzicie http://allegro.pl/nawigacja-gps-mio-moov-500-pl-4-7-odblokowana-24h-i1600960662.html i jak jest z tym ze navi jest odblokowana czy ja moge sobie z neta sciagnac mape i zainstalowac do navi?
  19. zapytaj Jarol-a on wkladal sprzeglo,skrzynie i dwumasa od BRD ale do Awx a Ty masz Avf? jesli avf to chyba nie trzeba zmieniac skrzyni ale ja pewnosci nie mam
  20. w Daniii zarabiasz srednio 6-10 tys zl a takie b7 2007 r 2.0 tdi kosztuje okolo 120 tys zl :gwizdanie: a Avusow nie bierz,mi te kola tez sie nie podobaja i nic na sile powiedz tamtemu niech Ci same opony sprzeda a rs6 to dobry wybor
  21. fotele przeciez miales audi sprzedawac ??
  22. ile placisz za samo OC? ja w Dk bez AC 4,5 tys zl za rok plus podatek drogowy 2,5 tys zl rocznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.