Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. mi chodzi o ASB 233ps bo ten niby najlepszy a Ty Nyna jaki masz?
  2. Nyna jak jezdzi sie takim a6 3.0 tdi? automat czy manual? jak z komfortem czuc roznice miedzy a4
  3. 3.0 tdi jak sie naslucham silnika v6 tdi CR u kuzynki meza w 330d to wiem ze nast auto bedzie z 3 litrowym dieslem
  4. Siemian wczesniej w Twoim audi podobalo mi sie wszystko poza kolorem,teraz kolor jest i nie wracaj do srebrnego a kola to zadne z tych
  5. mozesz zrobic jak Jarol swap skrzyni,sprzegla i dwumasu z 2.0 BRD i 430 Nm mozesz zrobic spokojnie tylko sporo kasy na to pojdzie :gwizdanie:
  6. grill ms design?
  7. zderzak zapodaj moze jaka lotke na klape
  8. Bartek i jak z wysokoscia tylu? mierzyles czy cos sie zmienilo
  9. gruubo tam macie blisko Ukrainy,Czernobyl-anomalie pogodowe-wszystko jasne
  10. no na Q7 kozacko by wygladaly 21 cali napisz list do centrum audi germany
  11. felga spoko ale szkoda ze nie wziales rs6 II
  12. kola widzialem je okolo pol roku temu na zywo na audi s5 20 cali i byla miazga
  13. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Jarol a ogarnales ten temat ze predkosciomierzem?
  14. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    no to jestem ciekaw co tam wyjdzie bo pompki mam te same gdzie bedzie program robiony?
  15. czyli jakis wplyw na wysokosc ma amortyzator to dobrze musze sprawdzic w jakim stanie sa moje
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobre pytanie
  17. Tak. Komfortu 0. Fajnie się jeździ tylko po dobrze zrobionej nawierzchni - wystarczy lekka nierówność i niestety wszystko czujesz (i to dość mocno). Wrzucajcie porównania 1.9TDI FWD... U mnie: amortyzatory 1BE, sprężyny H&R -35mm (pomiar od gleby do rantu błotnika, mierzone dokładnie przez środek koła). lewy przód: 640mm prawy przód: 640mm lewy tył: 635mm prawy tył: 635mm Na seryjnym zawieszeniu 1BE miałem wynik: lewy przód: 665mm prawy przód: 665mm lewy tył: 660mm prawy tył: 660mm Zatem według prostych obliczeń wynika, że H&R 29369-2 obniżyły mi auto o 45mm. O ile dla przedniej osi jest to do przyjęcia to z tyłu robi się już zdecydowanie za dużo... Bartek mierzylem swoja a4 i wychodzi tak LP 63,5mm PP 63,5mm LT 63,5mm PT 63,5mm wszedzie mam tak samo o ile przod jest w miare to tyl chcialbym wyzej tak z 65-66 i sprzeyny mam przeciez 50/30 a tyl siadl nisko jakby z -60 bo przeciez seria audi a4 ma zawsze przod wyzej niz tyl. o dziwo na sprezynach poprzednich FK 50/40 tyl mialem wyzej niz teraz na Weitecu 50/30 moze cos mam z amortyzatorami tylnymi nie tak moga byc za miekkie albo zurzyte? jak patrze na zdjecia wuja to jego a4 stala wyzej niz moja a springi identyko
  18. ja pomierze jutro i dam znac,gwint taki jak mowisz to nowy okolo 4 tys zl dlatego ja przymierzam sie do amortyzatorow FK na wkladach Koni z 6-stopniowa regulacja twardosci
  19. no ja musze pomierzyc bo wydaje mi sie ze jedna strone z przodu mam nizej niz druga,jutro rano to sprawdze,wuju mial dokaldnie te same sprezyny co ja czyli zielony Weitec 50/30 i wydaje mi sie ze moja a4 siedzi nizej,musze poszukac jego watku,on mial chyba amortyzatory s-line,mozna takie zakladac normalnie ze sprzeynami sportowymi czy lepiej twardsze amory?
  20. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pytalem sie mojego mechanika serwis audi vw i jezeli rozrzad wlozony zamiennik to wymiana co max 60 tys takze bede zmienial teraz a komus cos wiadomo o amortyzatorach z regulacja twardosci?
  21. lusterka mozesz zrobic na czarno a kolo 18 jak najbardziej bo 17 troche za male i smiesznie wygladaja w stosunku do tak duzego i agresywnego zderzaka z przodu
  22. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie ale dobrze juz teraz zmienic przy 54 tys co?
  23. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w awx co 60 Ty masz avf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.