Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. ja pier.... szkoda bo miales ja ori...
  2. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    jechales z Piotrkiem jak piszesz 105 kg kiedy PROGRAM ??
  3. prawda tez wole sedany
  4. poka foty bo mysle nad tym
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    real inter
  6. kolo i foty
  7. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    dobrze ze Chelsea nie wygrala i dobrze ze City nie wygralo nie dla kasy ruska i arabow
  8. mam biale kola i wygladaja ale musza byc czyste,a czyste sa max 3 dni po umyciu :gwizdanie:
  9. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    szkoda czekamy
  10. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wisla
  11. nowa bmw 5 miazdzy nowa a6 jak dla mnie i srodek tez juz jest no na 535d to chyba kazdy mialby ochote ale podobno serwis drogi dorgie tarcze,klocki 2 turbiny-podejrzewam ze musi byc baardzo dobry mechanik zeby takie auto ogarnal,zreszta tak samo bedzie z a6 3.0 tdi biturbo :gwizdanie: a zauwazyliscie ze bmw b e60 mialo lift w srodku? ja dopiero teraz sie zczailem ze sa inne drzwi w srodku tzn inaczej sa rozmieszczone przyciski od opuszczania szyb,od ktorego roku dokladnie to weszlo? bo widze ze kolega juz ma ten nowszy srodek,inny tez jest drazek automatu nikt mi nie powie ze nowe bmw 5 jest slabe i ma gorsze wnetrze niz a6 http://otomoto.pl/bmw-530-bmw-530d-m-pakiet-logic-7-C20190700.html moze za 10 lat
  12. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Inter szkoda ze City remis a juz przegrywalo
  13. fura ciekawe czy ktos z forum kupi :gwizdanie:
  14. kiedys pewnie i ja dolacze do forumowych burakow z takim czyms http://allegro.pl/show_item.php?item=1809440981 nie za drogo troche jak na 2004 rok?
  15. mi sie fela podoba
  16. szkoda ze srodek nie w kremowej skorze...ale wybor silnika zaloz watek i napisz jak wrazenia po przesiadce z a4
  17. Ragga pisal mi ze ma material identyczny kolorem jak kolor soul w audi
  18. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a wiesz ze mysle o tym caly czas ze Szczecina troche daleko chcialbym pojechac na jakas dobra druzyne np mecz z Milanem albo Interem ale ostatnia bramka Markiza a te podanie Pirlo wkoncu juventus ma prawdziwego rozgrywajacego,nie bylo w juve rozgrywajacego odkad sprzedali Zidane do realu. jestem tez bardzo zadowolony z wystepu Lichego szkoda mi Matriego raz mu nie uznali a pozniej slupek
  19. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :notworthy:
  20. no przeciec pisal ze po obiedzie idzie do garazu to on ma jakas inna dziewczyna
  21. reke bym dal se uciac ze pisalem kiedys w tym watku a w nowych odpowiedziach nie mam a6 kolor srodek jedynie co mi nie pasi - trumniak(avant) podoba mi sie srodek w a6 jest mysle caly czas o bmw 530d ale chyba nie dam rady siedziec w bmw srodek jest slaby
  22. dobry mod wielkosc koncowek jak u mnie,a one sa sciete? zdecydowanie brakuje dystatnsow u Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.