Treść opublikowana przez David
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ja pier.... szkoda bo miales ja ori...
-
[B6 AWX] Oem +
jechales z Piotrkiem jak piszesz 105 kg kiedy PROGRAM ??
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
prawda tez wole sedany
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
poka foty bo mysle nad tym
-
Piłka nożna
real inter
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
kolo i foty
-
Piłka nożna
dobrze ze Chelsea nie wygrala i dobrze ze City nie wygralo nie dla kasy ruska i arabow
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
mam biale kola i wygladaja ale musza byc czyste,a czyste sa max 3 dni po umyciu :gwizdanie:
- [B6 AWX] Oem +
- Piłka nożna
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
E60/C6
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
jest wszystko tylko ceny nie ma
-
E 61 530d Mpakiet facelift
nowa bmw 5 miazdzy nowa a6 jak dla mnie i srodek tez juz jest no na 535d to chyba kazdy mialby ochote ale podobno serwis drogi dorgie tarcze,klocki 2 turbiny-podejrzewam ze musi byc baardzo dobry mechanik zeby takie auto ogarnal,zreszta tak samo bedzie z a6 3.0 tdi biturbo :gwizdanie: a zauwazyliscie ze bmw b e60 mialo lift w srodku? ja dopiero teraz sie zczailem ze sa inne drzwi w srodku tzn inaczej sa rozmieszczone przyciski od opuszczania szyb,od ktorego roku dokladnie to weszlo? bo widze ze kolega juz ma ten nowszy srodek,inny tez jest drazek automatu nikt mi nie powie ze nowe bmw 5 jest slabe i ma gorsze wnetrze niz a6 http://otomoto.pl/bmw-530-bmw-530d-m-pakiet-logic-7-C20190700.html moze za 10 lat
-
Piłka nożna
Inter szkoda ze City remis a juz przegrywalo
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
fura ciekawe czy ktos z forum kupi :gwizdanie:
-
E 61 530d Mpakiet facelift
kiedys pewnie i ja dolacze do forumowych burakow z takim czyms http://allegro.pl/show_item.php?item=1809440981 nie za drogo troche jak na 2004 rok?
-
[B6 AVJ] pomoc felgi 18
mi sie fela podoba
-
E 61 530d Mpakiet facelift
szkoda ze srodek nie w kremowej skorze...ale wybor silnika zaloz watek i napisz jak wrazenia po przesiadce z a4
-
[ALL B6] Ciekawa aukcja na alledrogo.
Ragga pisal mi ze ma material identyczny kolorem jak kolor soul w audi
-
Piłka nożna
a wiesz ze mysle o tym caly czas ze Szczecina troche daleko chcialbym pojechac na jakas dobra druzyne np mecz z Milanem albo Interem ale ostatnia bramka Markiza a te podanie Pirlo wkoncu juventus ma prawdziwego rozgrywajacego,nie bylo w juve rozgrywajacego odkad sprzedali Zidane do realu. jestem tez bardzo zadowolony z wystepu Lichego szkoda mi Matriego raz mu nie uznali a pozniej slupek
-
Piłka nożna
:notworthy:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no przeciec pisal ze po obiedzie idzie do garazu to on ma jakas inna dziewczyna
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Bedzie :slina:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
reke bym dal se uciac ze pisalem kiedys w tym watku a w nowych odpowiedziach nie mam a6 kolor srodek jedynie co mi nie pasi - trumniak(avant) podoba mi sie srodek w a6 jest mysle caly czas o bmw 530d ale chyba nie dam rady siedziec w bmw srodek jest slaby
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
dobry mod wielkosc koncowek jak u mnie,a one sa sciete? zdecydowanie brakuje dystatnsow u Ciebie