Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. macik za***isty :kox: te kola to zimowe?? przydalby sie jakis dystans silnik :good: szkoda ze Avant wyposazenie tez widze ladne fis kolor poka jak te ledy swieca w nocy
  2. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O kurfa Za glupi kawałek plastiku zrob jak ja wsadzilem tuningowa siatke z ABS w plastry miodu wzorem pasujaca do kratek od halogenow s-line,zobacz u mnie w watku jak to wyglada,a siatka jest bardzo wytrzymala i lakier nie schodzi dalem za siatke 70zl jakos zawsze to lepiej niz 490 a z roznicy cen zobacz ile razy bedziesz mogl sie najebac
  3. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powinno byc tak ze kandydat zglasza swoja propozycje i wszyscy aktualnie nalezacy do dywizjonu glosuja czy zostaje przyjety czy nie,oczywiscie wymagany pownien byc watek w dziale moja a4 ze zdjeciami zew i wew,lista modow
  4. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    racja bo modow moze byc z 30 ale nie sprawia one ze auto bedzie sie jakos lepiej prezentowalo od wszystkich a4 na ulicy komisja powinna taka decycjze podjac biorac pod uwage mody wizualne,mechaniczne i ogolne wrazenie ja bym zdecydowanie do b6 divison przyjal np to audi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227252.0 chociaz nie wiem czemu nie ma z nami Adamooo nie chce byc w tym "elitarnym" gronie
  5. f*ck Navi program rob bedziesz bardziej zadowolony
  6. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja sie pod tym podpisuje,uwazam ze auto ktore nalezy do b6 division powinno sie wyrozniac wygladem zew na tle wszystkich zwyklych a4 nie wiem niech ktos zrobi jakas ankiete
  7. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosb skrzynke pw oczysc :bicz3:
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dave - to teraz jak założyłem 17" wywalisz mnie z DB6? 3 osoby to mało - zrobiłbym 6 (będzie nas przybywało, przyda się świeże spojrzenie). no ale na zimowki bedziesz mial 17 ?? czy na lato tez? no jak mozna czlonka komisji wywalic zreszta Twoja pozycja jest nie zagrozona
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dla mnie wymogi powinny byc takie np -dokladki w kolor -sportowe zderzaki - s-line,s4,caractere,votex -kolo min 18 -obnizone auto -20mm min i powinno sie takie cos podwiesic do tematu a komisja? hmm Nosb-zalozyciel Bart-S i Wrc Laguna
  10. kiera jednak szkoda ze nie kupiles z b7 s-line...poka jeszcze jak te ledy swieca w nocy gdzies mi sie obilo ze dorwales wkoncu dokladke Votexa na 2 kominy
  11. a kiera od b8 pikowana czy gladka bedzie?
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dla mnie tez jedna zrob takie zeby byly odporne na warunki -deszcz,snieg
  13. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Juve szkoda ze karnego nie gwizdnal
  14. fajna z przodu przypomina mi moja,szkoda ze trumniak kule zawsze mozesz dac do obszycia do forumowego tapicera
  15. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    derby wloch ?? czytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_d'Italia derby sa ale o 20.45 :gwizdanie: szkoda ze arsenal wygral
  16. wez juz lepiej swapa rob na avf-mocniejsze sprzeglo i dwumas-wiecej Nm przeniesie
  17. jest grubo kolejna biala :gwizdanie: oklejana ?
  18. 800m niezle a to mozliwe zeby webasto spalilo auto ?
  19. u mnie bedzie pierwszy raz teraz mam juz pitola od Adamoo jeszcze pare gratow
  20. a to normalne ze tyle dymu czy to para? u was tak juz zimno jest? u mnie w nocy +5-8
  21. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ale dno MU takie wp...... dostalo
  22. no widac jak dymi ale prezentuje sie ludzie pewnie mysla ze to rs4 b5 :gwizdanie:
  23. biale kolo jak u mnie coraz wiecej tych bialych tylko zobaczysz 2 dni i bedzie ujeb....
  24. witajcie maniacy gier mam pytanie do znawcow czy jak kupie sobie xboxa slima i przerobie go ale przez siec bede grac na oryginalnej grze np. Call of Duty to czy dostane bana na konsole?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.