Treść opublikowana przez David
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
macik za***isty :kox: te kola to zimowe?? przydalby sie jakis dystans silnik :good: szkoda ze Avant wyposazenie tez widze ladne fis kolor poka jak te ledy swieca w nocy
-
B6 DIVISION
O kurfa Za glupi kawałek plastiku zrob jak ja wsadzilem tuningowa siatke z ABS w plastry miodu wzorem pasujaca do kratek od halogenow s-line,zobacz u mnie w watku jak to wyglada,a siatka jest bardzo wytrzymala i lakier nie schodzi dalem za siatke 70zl jakos zawsze to lepiej niz 490 a z roznicy cen zobacz ile razy bedziesz mogl sie najebac
-
B6 DIVISION
powinno byc tak ze kandydat zglasza swoja propozycje i wszyscy aktualnie nalezacy do dywizjonu glosuja czy zostaje przyjety czy nie,oczywiscie wymagany pownien byc watek w dziale moja a4 ze zdjeciami zew i wew,lista modow
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ile ??
-
B6 DIVISION
racja bo modow moze byc z 30 ale nie sprawia one ze auto bedzie sie jakos lepiej prezentowalo od wszystkich a4 na ulicy komisja powinna taka decycjze podjac biorac pod uwage mody wizualne,mechaniczne i ogolne wrazenie ja bym zdecydowanie do b6 divison przyjal np to audi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227252.0 chociaz nie wiem czemu nie ma z nami Adamooo nie chce byc w tym "elitarnym" gronie
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
f*ck Navi program rob bedziesz bardziej zadowolony
-
B6 DIVISION
ja sie pod tym podpisuje,uwazam ze auto ktore nalezy do b6 division powinno sie wyrozniac wygladem zew na tle wszystkich zwyklych a4 nie wiem niech ktos zrobi jakas ankiete
-
B6 DIVISION
Nosb skrzynke pw oczysc :bicz3:
-
B6 DIVISION
Dave - to teraz jak założyłem 17" wywalisz mnie z DB6? 3 osoby to mało - zrobiłbym 6 (będzie nas przybywało, przyda się świeże spojrzenie). no ale na zimowki bedziesz mial 17 ?? czy na lato tez? no jak mozna czlonka komisji wywalic zreszta Twoja pozycja jest nie zagrozona
-
B6 DIVISION
dla mnie wymogi powinny byc takie np -dokladki w kolor -sportowe zderzaki - s-line,s4,caractere,votex -kolo min 18 -obnizone auto -20mm min i powinno sie takie cos podwiesic do tematu a komisja? hmm Nosb-zalozyciel Bart-S i Wrc Laguna
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
kiera jednak szkoda ze nie kupiles z b7 s-line...poka jeszcze jak te ledy swieca w nocy gdzies mi sie obilo ze dorwales wkoncu dokladke Votexa na 2 kominy
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
a kiera od b8 pikowana czy gladka bedzie?
-
B6 DIVISION
dla mnie tez jedna zrob takie zeby byly odporne na warunki -deszcz,snieg
-
Piłka nożna
Juve szkoda ze karnego nie gwizdnal
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
fajna z przodu przypomina mi moja,szkoda ze trumniak kule zawsze mozesz dac do obszycia do forumowego tapicera
-
Piłka nożna
derby wloch ?? czytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_d'Italia derby sa ale o 20.45 :gwizdanie: szkoda ze arsenal wygral
-
Odp: [ALL B5] Swap silnika 1.9TDI 110PS AFN na 1.9TDI PD 131PS AWX
wez juz lepiej swapa rob na avf-mocniejsze sprzeglo i dwumas-wiecej Nm przeniesie
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
jest grubo kolejna biala :gwizdanie: oklejana ?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
800m niezle a to mozliwe zeby webasto spalilo auto ?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
u mnie bedzie pierwszy raz teraz mam juz pitola od Adamoo jeszcze pare gratow
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
a to normalne ze tyle dymu czy to para? u was tak juz zimno jest? u mnie w nocy +5-8
-
Piłka nożna
ale dno MU takie wp...... dostalo
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
no widac jak dymi ale prezentuje sie ludzie pewnie mysla ze to rs4 b5 :gwizdanie:
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
biale kolo jak u mnie coraz wiecej tych bialych tylko zobaczysz 2 dni i bedzie ujeb....
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
witajcie maniacy gier mam pytanie do znawcow czy jak kupie sobie xboxa slima i przerobie go ale przez siec bede grac na oryginalnej grze np. Call of Duty to czy dostane bana na konsole?