Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
ja bym ja zrobil w shadow line
-
Piłka nożna
Forza JUve dzisiaj trzeba wygrac i wykorzystac remis Milanu i Napoli ja niestety nie moge ogladac bo bede w pracy
-
Piłka nożna
jak co sezon jest napinka jaki te real jest mocny ze w tym roku pokonaja barce i wygraja lige,i ta napinka trwa az do gran derbi gdzie real spotyka sie z mocna druzyna i przegrywa,na ostatnie 6 meczow w lidze tych druzyn barca wygrala 5... ogolnie na papierze jak i na boisku barca ma lepszy sklad,kibice realu podniecaja sie jak real klepie te wszystkie druzyny z ligi,no nie ma sie co dziwic skoro co okienko wydaja po 50-100mln euro na pilkarzy podczas gdy reszta druzyn z ligi(oprocz barcy) wydaje tyle przez 10 sezonow :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Yeeesss :notworthy:
-
Piłka nożna
- [ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
nie bylo rs4 w b6 :gwizdanie: chodzi Ci o ten nudny juz wzor ktory duzo osob ma?- Tas2die4 - E46 330ci ;)
zawsze mi sie te coupe podobaly i beda podobac- Piłka nożna
podniecacie sie jaki to real teraz mocny a zauwazyl ktos z "fanow" ze nie grali jeszcze z naprawde mocna druzyna? no chyba nie nazwie sie tak Lyon czy Ajax? :gwizdanie: Valencia byla bliska remisu,dopiero dzisiaj wyjdzie jak real jest mocny jezeli wygraja zdecydowanie to bedzie oznaczac ze sa mocni,nie ma co sie sugerowac liga hiszpanska gdzie jest real i barca a reszta przy nich gra jak by byla z drugiej ligi- [B6 AWX] Szara furmanka by George:) 1,9tdi 131PS 2001r sedan
sedan do zrobienia dokladki w kolor,gleba,grille na czarno,moze chrom wokol szyb tez- [ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
te kolo w bieli bedzie dobrze wygladac- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
ile dales?- Piłka nożna
fajnie jakby znowu byl dym na meczu oby sedzia surowo karal Pepe,Marcelo,Carvalho,Ramosa bo kosy beda to pewne- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
z golasa zrobil wypasa :oklaski:- [B6 AVF] White Power B6 quattro
Kacza pisal cos o tym ze ma niebieskie wnetrze i nie chce pokazywac, nawet na otomoto nie ma pokazanego srodka :gwizdanie: poka ten srodek, przeciez nikt nie kaze Ci pokazywac wacka na formu juz ludzie widzieli srodek w takim kolorze- [B6 AVF] White Power B6 quattro
ta 5.2 odrazu a pozniej 1000zl co miesiac na benzyne 3.0 tdi by ktos ogarnal wkoncu na forum do b6- Piłka nożna
tym razem Barca nie wygra ale raczej remis z drugiej strony sie wszyscy jaraja realem w tym sezonie ale jeszcze tak naprawde to nie zagrali z druzyna z mocnej polki mowie tu o top 10 najlepszych druzyn Europy- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu bedziesz mial kiere taka sama jak ja ??- [B6 AWX] RS4 diesel edition
a taki modul komfortu do mnie to ile? ja mam niestety luty 2002- [B6 AWX] RS4 diesel edition
adamooo ciezko ogarnac kluczyki z b7? napisz jakie koszta?- [B7 BRD] Padł silnik
kupiles BRD wiec nie ma sie co dziwic,nie wszystko zloto co sie swieci,audi ma kilka nieudanych silnikow- [INNE] Było A4 B6 Avant 1.9 TDI quattro Sport. Jest A6 C6 3.0 TDI LeMans quattro
ale macie tanie te a6 w uk chcialbym za tyle kupowac w Dk- [B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D
no Daniels napisz jakie koszta dolotu od tego jest forum zeby sie dzielic info- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
mo chodzi o tylny zderzak s-line :gwizdanie: moglem napisac odrazu- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron jakie duze tarcze ma 3.0 tdi b8? no zderzak s-line w b8 jest- [ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
biale kolo pasuje do czarnego auta tak samo jak czarne kolo do bialego czarne kola: -nie widac na nich brudu -pomniejszaja optycznie kolo 19 wyglada jak 17 biale kola: -strasznie sie brudza -kolo wyglada na wielkie -cos innego niz wszyscy majacy srebrne i czarne kola - [ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??