Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ten transfer zaskoczyl wszystkich nawet tego pilkarza no coz czasem dezycje Marotty sa kompletnie nie zrozumiale dzisiaj mecz z Parma prawdopodobnie zostanie odwlony,zobaczcie jak wyglada stadion :gwizdanie: http://www.solojuve.com/komentarze_prasowe/sky_mecz_z_parma_zagrozony.php
  2. :polew: :polew: :polew: jak zmieniac na b7 to tylko 3.0 tdi Q - wrazenie siedzenia znowu w tym samym aucie zrekompensuje za***isty silnik
  3. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Hazard tak Higuain nie
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    juve musi nauczyc sie wygrywac z tymi cienkimi zespolami bo tak zdobywa sie mistrzostwo,zobacz milan przegral w tym sezonie 3 razy ale leje te wszystkie zespoly o 7-8 miejsca w dol,a my juz w tym sezonie stracilismy punkty u siebie z genoa,bologna,cagliari,na wyjezdzie z chievo,catania zeby chociaz 2 mecze z tych byly wygrane to byloby 4 punkty wiecej teraz a 5 wiecej niz milan to samo jest w Hiszpani nawet jesli barca wygra 2x z realem to i tak uwazam ze real wygral juz lige bo real zwyczajnie nie traci punktow z innymi druzynami,nawet jak jada na wyjazd do valencii,sevilli to i tak wygrywaja
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja bede sie cieszyl jezeli juve sie dostanie do LM mistrzostwo w tym roku byloby szokiem,poniewaz aktulany sklad juve nie jest skladem na mistrza wloch,ale jezeli bedzie LM to i bedzie kasa i transfery a wtedy milan ma pozamiatane,milan ma wieksze szanse na mistrza bo ma w skladzie Ibre,moj brat oglada duzo meczow milanu i mowi ze bez Ibry milan nie istnieje,on duzo strzela ale tez duzo asystuje,wiekszosc akcji przechodzi przez niego,tak jak wczoraj sam strzelil a pozniej asysta 2-0 i po meczu
  6. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Juve 20 meczow bez porazki,oj kibicie Milanu boja sie w tym roku
  7. chrom mozesz obkleic folia no rob glebe ja tez mam lotke z laminatu i nic sie nie dzieje takze nie bojcie sie tych lotek z allegro,wiele osob z forum je ma i nikt nie narzeka
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Buffon w formie niszczy reszte bramkarzy dzisiaj ciezki mecz ale jak wylacza z gry Di Natale to Udinese nie istnieje,mecz o 6 pkt,musza wygrac to ladnie odskocza
  9. jest no ale gleba musi byc bo ten przod...nie koniecznie teraz ale na wiosne chociaz te -30 przod,jeszcze dodaj emblemat s-line na drzwi bo to prawdziwy s-line zew,ja bym jeszcze wywalil chrom z szyb,bo przod masz caly czarny
  10. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    co za debil niektorzy pomylili sport :gwizdanie: ja bym dal 10 meczy i nie tylko puchar wloch,lazio odpadlo wiec dla niego nie ma zadnej przerwy w tym momencie
  11. adas wyrezal lampy dla Ciebie?
  12. byly juz podpisy zbierane,przyszli mu pod dom ,sadowy nakaz ze ma pokazac jak wyrezal te lampy i jaki daly efekt - jak widzisz nic to nie dalo
  13. ta fela to cos jak Rotor? a6 jest fura moje nast auto
  14. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja klate robie we wtorek a w pon wogole nie ide na silke,za duzo napalencow po-weekendowych :gwizdanie: zrobia klate bica a pozniej nie ma ich caly tydz
  15. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    juve
  16. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    a jak z zagazowaniem 2.0 tfsi? da rade? czyli Nowak zostajesz przy tym samym silniku jak w s6
  17. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    a8 mi sie strasznie podoba,idealny sedan jak dla mnie te a8 tez bedziesz gazowal?
  18. nie bo gadalem z nim na pw dzisiaj
  19. co trzeba zrobic -przod s-line -wywalic chromy -lotka na klape
  20. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    widze ze s6 bedziesz zmienial na a8 a te a8 z duzym grillem?
  21. ku.wa wkoncu zdjecia
  22. bramkarz macedonii mecz zycia chyba albo to nasi w niego tak celowali,a ten lazarow walil bramy jak juniorom
  23. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    arsenal przegral
  24. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bylem ostatnio z dziewczyna w kolobrzegu w sand hotel w spa i teraz te miasto jest martwe,zero ludzi,mialem wrazenie ze tu codziennie jest niedziela w wakacje jak bylem to takie tlumy ze masakra :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.