Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. wedlug wykresu to Nm masz 402,5 a nie 396 :gwizdanie: ladnie to wyglada...czyli przed strojeniem miales 180ps, no i jak czuc to teraz? no caly czas nie wiem czy ladowac sie w BRD i Fimca
  2. sewek widze ze jestes z Polic gdzie pracujesz? reszta na PW
  3. a co jesli zrobie tatutaz bedac juz zatrudnionym ? zostane zwolniony,nagana? nie przedluza kontraktu? Jestem teraz w Polsce takze bede sie chcial cos dowiedziec na temat zatrudnienia,gdzie sie udac? do WKU?
  4. u mnie tez wyglada na to ze webasta w ta zime nie zamontuje,zreszta taka zima poki co ze nie potrzebne
  5. sprawnosc jest b.dobra ze tak powiem 4 x silka w tygodniu,w weekend pilka nozna takze cwicze i biegam caly rok 186cm 96kg tluszczu ni ma
  6. mam prawo jazdy kat B,C,C+E ,wozki widlowe,bardzo dobra znajmosc angielskiego,licencjat z pedagogiki resocjalizacyjnej a jak wyglada sprawa z tatuazami? znaczy nie mam jeszcze, ale w tym roku moze zrobie a chce taki ze bedzie tez kawalek na szyi, czyli bedzie go widac spoza koszulki.
  7. powodzenia co te auto mialo gratow zmienianych to chyba zadne inne jaka baba co chwila inne buty,ciuchy
  8. za wysokie wykształcenie ?? to moze mnie przyjma z licencjatem pewnie trzeba miec uklad
  9. dobrze napisal komus nie pasuje przebieg mozna zrobic 120 zeby sie przed rodzina i znajomymi pochwalic Wojtek na co zmieniasz jak sprzedasz?
  10. a jak wyglada taki dzien pracy? tzn co sie robi przez te 8 h ?
  11. dzieki panowie ze info Szczecin mimo ze duze miasto to zakladow pracy jest malo i zarobki tez sa male, a jak sa platne misje? na jak dlugo sie jedzie i gdzie najczesciej
  12. czyli jak zatrudnie sie w Szczecinie to pozniej moga mi kazac zyc w innym miescie ? a jak jest z tymi misjami? sa obowiazkowe?
  13. st szeregowy to pierwszy stopien w wojsku zawodowym? te 2400 to na reke? wlasnie mysle co by tu robic jak wroce do PL a powiedz jak wyglada praca czasowo? zawsze od pon do piat 7-15 czy jak?
  14. a kto mi powie ile zarabia zolnierz na "dzien dobry"? w tv mowili cos o podwyzkach 300zl? mam zrobiony licencjat-ma to jakies znaczenie przy naborze?
  15. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    City
  16. no mi chodzilo o cene z allegro najtaniej widzialem kiedys za 350zl,cena w ASO zabija
  17. ja mam laminat i duzo osob z forum ma i nikt nie narzeka,dawac 500zl za kawalek plastiku na klape
  18. sedan czarny listwy alu w srodku co trzeba zrobic: gleba,dokladki w kolor powodzenia
  19. szkoda ze nie wsadziles grilla od rs6 obklejaj w bialy mat jaka kiere kupiles?
  20. szkoda ze te fotele z alcantra nie maja wytloczen s-line
  21. masz juz stolki s-line b7 z alcantra? masz jakies foto jak to wyglada?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.