Treść opublikowana przez David
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
Zeppelin oczysc skrzynke pw
-
Piłka nożna
real nic nie wygrywa oprocz tego pucharu a i tak dochody ma wieksze niz barca,to pewnie przez to ze to strasznie komerycjny klub i zarabiaja na kibicach-koszulki itd,zawsze robili szum sprowadzajac wielka gwiazde zeby na koszulkach im sie zwrocilo. ale jak Juve dostanie odszkodowanie za calciopoli to bedzie najbogatsze 444 miliony euro http://www.solojuve.com/komentarze_prasowe/juve_pozwie_figc_ws_calciopoli.php Skyliner widziales?
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
dzieki a Michal zrobilbys VT tego kola w bieli? na czarnym aucie z bialymi lusterkami,moze byc to auto powyzej a te felgi widze sa szersze czyli musze dac do nich szersze kola na tyl? opone chcialbym 225/40
-
Piłka nożna
Juve 2 raz z rzedu wygrana z Milanem na ich terenie cieszy zwyciestwo Barcy
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
kola daja rade masz jakies foto na aucie?
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
te drugie calkiem ciekawe troche drogie najchetniej chcialbym kola w bieli zebym nie musial malowac
-
B6 DIVISION
czyli taka mozna zagazowac? bo z tymi tfsi jest problem zeby gaz wrzucic
-
B6 DIVISION
chodzilo mi o te auto http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-s-line-quattro-xenon-C22334089.html
-
B6 DIVISION
czy byly wersje b7 2.0 TFSI z Q ale z moca 170ps zamiast 200ps auto z USA
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
czesc potrzebuje waszej pomocy w szukaniu felg na wiosne,szukam 18 zeby byly 5-ramienne i najlepiej z rantem,moze ktos ma jakies propozycje,strony internetowe? szukalem na allegro ale tam pelno oklepanych wzorow a jak chcialbym cos innego,w gre wchodza tez 5-ramienne kola z takim charakterystycznym wcisnieciem felgi do srodka
-
Piłka nożna
brakuje pilkarza w ofensywie ktory bylby w stanie sam wygrac mecz,kogos z blyskiem ktory zaskoczy druzyne rywala
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
wystarczyla mi odpowiedz Chudineze,Twoje mądrowanie Szynkar bylo nie potrzebne,to ze Ty wiesz jaka jest "rzeczywistosc" wojskowa nie znaczy ze kazda osoba z zew ma wiedziedziec...
-
Piłka nożna
poki co widzialem na livescore to chyba wszystkie te sparnigi to Wisla przegrywa,chyba ze sie myle
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
jeszcze pytanie do was czy mozna dostac bezplatny 2 miesieczny urlop?
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
jasny grafit tez spoko ale w biel nie polecam bo ten wzor umyc to Ci bedzie baardzo ciezko
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
przygral kozaka ze podczas jazdy moze foty strzelac a powiedz te lopatki co masz za kierownica to dzialaja w polaczeniu ze skrzynia?
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
no wtdech moglbys nagrac,a Ty Magic piszesz zeby nagral a sam nie nagrales dla mnie :gwizdanie: jak odpalisz audi to dawaj Damian wywalaj ten chrom bo mat i chrom to
-
B6 DIVISION
100 za duze,Flyer mialem takie cos ze jak jechalem i skrecalem to mi migal brake no i mialem malo plynu hamulcowego Magic przy jakiej temp Ci nie odpalil? widzialem ze w Polsce teraz zimno :gwizdanie: ja dzisiaj rano odpalalem przy -6 a jak widze ze w PL nawet -30 :gwizdanie:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ile trzeba przeplacic za taka kiere -29 nigdy nie opdalalem auta w takiej temp :gwizdanie: i jak nie ma problemow odpala jak w lato
-
Piłka nożna
swietne wyniki dla Juve w tej kolejce jedynie udinese wygralo,tak jak mowilem na mistrza nie licze w tym roku bo najwazniejsze to grac w LM ale chetnie dalbym sie zaskoczyc
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
zdecydowanie teraz bym wywalil ten chrom z grillow i tylnej listwy w klapie,wywalic brewki i zglebowac,pomysl tez nad koncowkami wydechu najlepiej 90 mm ,ogolnie fura w tym macie jest ma potencjal
-
Piłka nożna
Milan przegral
-
Piłka nożna
fajnie ze City przegralo oby dzisiaj Milan nie wygral
-
[ALL B6] Srebna Perła 1.9 tdi quattro sedan
calkiem niezle wyposazenie roletki jak u mnie ale fele to trzeba zmienic :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
rob fure w shadow line