Treść opublikowana przez David
-
Jaka lokate wybrac?
Tak wiem inflacja i te sprawy,mimo wszystko zawsze cos tam z tego jest .Wlasnie leciala reklama getin banku,bez podatku belki 5,75% w skali roku-wrzucilem to w kalkulator http://www.kalkulatorlokat.com i wcale nie jest tak zle jak myslalem,prawie 1000zl na miesiac ekstra:) Co do mojego taty to nie wiem i nie bede klamal ale wiem ze z 10 lat tam kase trzymal.
-
Jaka lokate wybrac?
Podlacze sie pod temat,mam 200tys zl,na dzien dzisiejszy i mysle ze przez nastepne kilka lat nie beda w uzytkowaniu.Mysle nad lokata,ktos tu pisze o oszczedzaniu dlugoterminowym i osobiscie w dobie kryzysu nie polecam-moj tata stracil 20tys zl. Czy jest sens wrzucenie tych pieniedzy w lokate??
-
Zeder-czy warto?
jakis czas temu czytalem o tym systemie,oni go chyba nawet testowali z tvn turbo,moglby sie ktos wypowiedziec co ma tego zedera u siebie w audi http://www.youtube.com/watch?v=0lq1mZuSu7w test auto maniak
-
Piłka nożna
oby dzisiaj przegral Arsenal i Real
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
z biednej rodziny to Ty nie pochodzisz...ale flota przed domem robi wrazenie drewniana kiere bym wywalil
-
B6 DIVISION
no to Bartek podwieszaj ankiete za co kase bierzesz od czlonkow b6 D
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
Nowak ale mi chodzi o grubosc opony nie szerokosc...myslalem ze mozna w a6 do kol 19 zapodac np profil 40 albo 45 a tu wychodzi ze czy to w a4 czy w a6 profil to zawsze 35 a to troche malo jak na polskie drogi
-
B6 DIVISION
pisalem juz wczesniej zeby zrobic ankiete ze dane audi chce dolaczyc do b6 divison a osoby ktore sa w b6 division glosuja,procentowo wygrywa i dolacza do b6 Division,nie wiem czy trudno zrobic taka ankiete dla tego watku
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
producent zaleca 255/35/19 no to lipa troche myslalem ze mozna dac grubsza opone a tu wychodzi ze taka sama jak w a4
-
Jaki rozmiar opon do felg 18x8j et 35?
ja do takich felg jak napisales mam 225/40 i jest dobrze
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
jaka max gruba opone mozna dac w a6 przy feldze 19? jakie Ty masz opony Topor?
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
jest dobrze idz w pakiet czern
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
kolo jest podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 19 po Polsce
-
Znaczenie ET Felgi
kupilem felgi z ET35 18 8' i opony 225/40 czy bedzie tak dobrze czy jakis maly dystans dac?
-
B6 DIVISION
glosowac powinny osoby ktore sa juz w b6 divison w formie jakiejs ankiety
-
Piłka nożna
jak dla mnie idealne wyniki w ten weekend,punkty stracil Milan,City,Real
-
Piłka nożna
JUVE !!!!!!! mamy lidera
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
ja wiem czy warto dalej rzezbic moment i tak masz bardzo duzy jak na sam program,wiec jak zapodasz brd i fimc to zyskasz pewnie ze 20ps ale moment to nie sadze,ludzie na forum pisza ze w dieslu przyspiesza sie momentem.No to na jaki kolor felgi malujesz?
-
B6 DIVISION
wiadomo inny kolor felg bo srebro to ma 90% aut
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
gdzie chlopaki w Szczecinie zakladacie opony na felgi i wywazacie? ustawianie geometrii? kola 18
-
B6 DIVISION
znam miejsca gdzie biora mniej wiesz taniej nie zawsze znaczy lepiej...ja rok temu dalem do malowania niby tanio a malowali z miesiac a ten powiedzial ze w 5 dni zrobi
-
Jakie imię dla syna
marcus
-
Swap/ zmiana skrzyni biegow z 5 na 6
RalpA4 a jaki masz rok auta? zapytaj kolegi Jarol ,czemu tu nikt Ci nie napisal ze jeszcze musisz wymienic dwumasa i sprzeglo? moze nawet licznik i klimatronic....
-
B6 DIVISION
czy cena 520zl za malowanie felg proszkowo rozmiar 18 jest dobra?
-
Piłka nożna
no to bedzie ciekawy polfinal real-bayern polfinaly 17-18 kwiecien