Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. Tak wiem inflacja i te sprawy,mimo wszystko zawsze cos tam z tego jest .Wlasnie leciala reklama getin banku,bez podatku belki 5,75% w skali roku-wrzucilem to w kalkulator http://www.kalkulatorlokat.com i wcale nie jest tak zle jak myslalem,prawie 1000zl na miesiac ekstra:) Co do mojego taty to nie wiem i nie bede klamal ale wiem ze z 10 lat tam kase trzymal.
  2. Podlacze sie pod temat,mam 200tys zl,na dzien dzisiejszy i mysle ze przez nastepne kilka lat nie beda w uzytkowaniu.Mysle nad lokata,ktos tu pisze o oszczedzaniu dlugoterminowym i osobiscie w dobie kryzysu nie polecam-moj tata stracil 20tys zl. Czy jest sens wrzucenie tych pieniedzy w lokate??
  3. jakis czas temu czytalem o tym systemie,oni go chyba nawet testowali z tvn turbo,moglby sie ktos wypowiedziec co ma tego zedera u siebie w audi http://www.youtube.com/watch?v=0lq1mZuSu7w test auto maniak
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    oby dzisiaj przegral Arsenal i Real
  5. z biednej rodziny to Ty nie pochodzisz...ale flota przed domem robi wrazenie drewniana kiere bym wywalil
  6. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to Bartek podwieszaj ankiete za co kase bierzesz od czlonkow b6 D
  7. Nowak ale mi chodzi o grubosc opony nie szerokosc...myslalem ze mozna w a6 do kol 19 zapodac np profil 40 albo 45 a tu wychodzi ze czy to w a4 czy w a6 profil to zawsze 35 a to troche malo jak na polskie drogi
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pisalem juz wczesniej zeby zrobic ankiete ze dane audi chce dolaczyc do b6 divison a osoby ktore sa w b6 division glosuja,procentowo wygrywa i dolacza do b6 Division,nie wiem czy trudno zrobic taka ankiete dla tego watku
  9. producent zaleca 255/35/19 no to lipa troche myslalem ze mozna dac grubsza opone a tu wychodzi ze taka sama jak w a4
  10. ja do takich felg jak napisales mam 225/40 i jest dobrze
  11. jaka max gruba opone mozna dac w a6 przy feldze 19? jakie Ty masz opony Topor?
  12. jest dobrze idz w pakiet czern
  13. kolo jest podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 19 po Polsce
  14. kupilem felgi z ET35 18 8' i opony 225/40 czy bedzie tak dobrze czy jakis maly dystans dac?
  15. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    glosowac powinny osoby ktore sa juz w b6 divison w formie jakiejs ankiety
  16. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jak dla mnie idealne wyniki w ten weekend,punkty stracil Milan,City,Real
  17. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    JUVE !!!!!!! mamy lidera
  18. ja wiem czy warto dalej rzezbic moment i tak masz bardzo duzy jak na sam program,wiec jak zapodasz brd i fimc to zyskasz pewnie ze 20ps ale moment to nie sadze,ludzie na forum pisza ze w dieslu przyspiesza sie momentem.No to na jaki kolor felgi malujesz?
  19. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiadomo inny kolor felg bo srebro to ma 90% aut
  20. gdzie chlopaki w Szczecinie zakladacie opony na felgi i wywazacie? ustawianie geometrii? kola 18
  21. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znam miejsca gdzie biora mniej wiesz taniej nie zawsze znaczy lepiej...ja rok temu dalem do malowania niby tanio a malowali z miesiac a ten powiedzial ze w 5 dni zrobi
  22. marcus
  23. RalpA4 a jaki masz rok auta? zapytaj kolegi Jarol ,czemu tu nikt Ci nie napisal ze jeszcze musisz wymienic dwumasa i sprzeglo? moze nawet licznik i klimatronic....
  24. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy cena 520zl za malowanie felg proszkowo rozmiar 18 jest dobra?
  25. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no to bedzie ciekawy polfinal real-bayern polfinaly 17-18 kwiecien

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.