Treść opublikowana przez David
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
tak z 43 tys mogles wystawic
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
to jest dopiero mod kierowac siedzac na fotelu pasazera dobrze wyglada,podobna do mojej,chociaz moja bardziej czarna,Ty masz chyba metalic ??
-
A6Q Limo C4 ACK
no nie ma lipy z tym watkiem troche sie rozpisales fura spoko zawsze podobaly mi sie tych autach zegary
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
chyba juz sprzedany co?
-
B6 DIVISION
ja bym dachu nie ruszal,jezeli to Twoja na zdjeciu to bym ramke grilla dal w czern i moze ten chrom wogol szyb w czern bo na srebrnym chrom "roznicy" nie robi
-
B6 DIVISION
ja uwzam ze czarny dach pasuje tylko do bialego auta,tak samo nie pasuje bialy dach do czarnego auta o czym sie przekonalem sam
-
[B6 AVF] B6 Quattro by Prince
nalepszy wybor jesli chodzi o ledy,szkoda ze takie cos sie stalo zawsze to koszta
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
dobre kolo
-
Lampy przód do a4 b6 z a6 c6 po lifcie
w tej furze to nie malo byl drogich modow Q,Recaro...
-
Lampy przód do a4 b6 z a6 c6 po lifcie
fura adamooo
-
Piłka nożna
powiedzcie czy moge np kupic ten bilet z auckji i bez problemu wedje na mecz Wlochy-Hiszpania? BILET EURO 2012 HISZPANIA - WŁOCHY (2381814565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
jak wrazenia po wrzuceniu stabilizatorow?
-
B6 DIVISION
dokładnie tak David spokojnie mozesz zapodac 5mm...ja mam taka opone i mam et 29 'a polecasz mi jakies dystanse z allegro?
-
B6 DIVISION
czy do ET 35 opon 225/40/18 moge zapodac dystanse 5mm? bo mam wrazenie ze kolo jest troche za schowane,rozumiem ze wtedy zmieni mi to na ET 30??
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Mlody orientujesz sie czy do takie a6 jak Twoja mozna wlozyc zegary z polifta?
-
B8 TrOOOOp
chyba dobra cena LISTWY PROGOWE AUDI A4 B8 S-LINE NOWE SUPER CENA (2379088006) - motoAllegro
-
Urzad celny + akcyza
ta akcyza 3,1 % jest jeszcze do przelkniecia ale wez plac te 18,6 %
-
[B6 AWX] Work in progress...
kogos bolalo w oczy ze fura fajna
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
czyli ten brak s-line to nie planowany
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
podoba mi sie poszedles w calkiem innym kierunku niz wiekszosc nie ma lotki na klapie nie ma przodu s-line a mimo wszystko fura wyglada ale Ty masz tych naklejek ja tez mam kilka
- B6 DIVISION
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
no to ustawka
-
Siłownia
rano kreatyna na pusty zoladek , przedtreningowka przed treningiem najlepiej jakbys jadl ostatni raz 2 h przed treningiem bo to lepiej dziala na pusty ż żołądek a kreatyna po treningu odrazu a pozniej 30 min najlepiej gainer bo posilek typu ryz kurczak duzo wolniej dostarcza glikoken i wegle niz gainer,ogolnie jest tak zwane okno anaboliczne po treningu okolo 3-4 godzin gdzie organizm potrzebuje duzo bialka,weglowodanow witamin i duzo potrafi przyswoic,w dni wolne od treningu kreatyna rano i w ciagu dnia pomiedzy posilkami
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
ten silnik to ma potencjal
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Mystic znam jakosc drog w Szczecinie i tylko to mi przychodzi na mysl to daj znac jak zalozysz jak sie na tym jezdzi czy komfort jest