Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. a z felami bedziesz cos robil?
  2. ja bym szedl w bialy + czarne dodatki jak tu na filmiku
  3. fajnie pasuja czarne felgi do tego koloru i jak komfort teraz? napisz jakie masz opony do 18 w a6- rozmiar
  4. a chipa miales? po programie w miare jedzie ja mam 173ps i jest ok co planujesz next?
  5. szybko sie go pozbyles...nie byles zadowolony ?
  6. dlatego tak patrzyles na samochod i blachy juz myslalem ze sie czaisz na kontrol
  7. dojazd tam jest tragiczny google pokazuje 3h a droga to 178km
  8. To ja na Wieckowskiego mam chate
  9. ja mam takie polaczanie zobacz u mnie w watku, a z tekstami ze agro tuning to se darujcie bo ten pakiet tez jest ori
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fajne ma fele ale przy takim rozmiarze to chyba lepiej audi na lawecie wozic
  11. Badboy i co malowal chromy bez sciagania??
  12. moja ma tego Samsunga Galaxy ACe La Fleur i telefon jest fajny,jest na Adroidzie,aparat 5mpx daje rade i ma te kwiatki na obudowie
  13. a Ty laki bedziesz pozbywal sie chromu wokol szyb? pisalem Ci zebys rezal shadow line to mowiles ze nie, zmieniles zdanie ??
  14. seves ja poczekam jak Ci wyjdzie z tym malowaniem grilla i moze wtedy wezme jedna ja walcze z moim chromem wokol szyb,mialem obklejany folia ale zeszla po paru miesiacach
  15. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale kiedy to bylo.... Teraz to juz pewnie styrana:polew::polew: a wlasnie ze nie jest styrana
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wojtek bierz ja wiesz ze 1 tys to malo pamietasz za ile mi sprzedales
  17. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to jest moja kiera zum handel http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/rarytas-kiera-audi-tt-r8-lamana-s-line-sprezyny-sportowe-241750/#post2966163 dalem w licytacje bo pare osob sie pytalo a ja sam nie wiedzialem jaka cene dac
  18. Ta B5 to mogłem być ja, do pracy codziennie śmigam na głębokie więc to bardzo możliwe a nie widziales czarnego sedana b6,mijalem Cie lewym pasem i skrecilem w lewo
  19. czarna b7 Avant 2.0 tdi czarne kolo i czarne lamp led na krakowskiej godz 16.15
  20. powiedz jaki bo tez jestem zainteresowany
  21. audi fajna no i sedan kupilbym jednak biala albo czarna, po zdjeciach widac ze pracujesz w zawodzie syn
  22. 200 tys km dla v6 tdi to zaden problem,oczywiscie troche nie przyjemnie jest placic np 70 tys zl za auto z przebiegiem powyzej 200tys km bo to wcale nie jest malo no ale takie sa realne przebiegi aut z Niemiec gdzie ludzie robia po 50 tys km rocznie
  23. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Laki a szukałes siatki z abs ? Ja kiedyś kupiłem dużymi oczkami siatkę do zderzaka z przodu
  24. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto kupił dokładkę votexa ? Dobra kasa ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.