Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. dobra fura widac doinwestowana fotele wlasciciela na silownie zapraszam
  2. jestem bylem na wycieczce,nie no tak sie pytam bo bede zmienial na a6 2.7 lub 3.0 ale to nie wiem jeszcze kiedy i bede chcial automata,a Ty jak mnie widziales to jechales swoim??
  3. mam wylot o 21 chce byc na lotnisku o 20 wiec chyba lepiej jak wyjade o 15 i zaloze sobie 5h na trase
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    i to jest wlasnie pilka,Dania gol szczesliwie i prowadza chociaz sete mial Robben i Van Persie
  5. to ktore wkoncu nalepsze do mycia felg? jedni pisza Rimwax,Iron X,Daytona co mam kupic ?
  6. mialem wczesniej kola ASA Revolution wzor BBS i mimo ze fajnie wyglada to mycie tych wszystkich szczelin dlatego teraz mam takie kolo jakie mam,a wyglada tez fajnie
  7. witam kolegow z Poznania mam do was pytanie jutro jade do Poznania ze Szczecina,mam wylot samolotem o 21,patrzylem na google i pokazuje mi czas przejazdu ze Szcz do Poz 3h,czy w zwiazku z Euro i jutrzejszym meczem zauwazyliscie moze wiekszy ruch na tej trasie ?? czy ktos z was jechal ta nowa droga Szcz-Poz ?
  8. no chyba Rogal by mu takiego koksu nie zrobil zeby mu sie zaraz turbo wysralo...chyba ze wlasciciel sie uparl na 220ps
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jozek726/Lukasz rezaj swoja i zmnienisz ten podpis z B5 ba B6 chociaz to co kupiles juz ma niezly wypas-Recaro
  10. dawaj jakieś info i foty na PW:naughty: dam Ci foto w weekend bo mam na drugim lapie
  11. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no bo wiekszosc sprzedanych a4 to trumniaki
  12. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    reki nie powinno byc bo on nawet nie wiedzial gdzie jest pilka i ruchu reka nie zrobil,2 zolta tez nie zasluzona
  13. 18' myslalem o nich do mnie bo lubie 5-ramienne z rantem masz tu aukcje byly na allegro ale nie wiem czy gosc sprzedal czy nie 18'' ATP Breyton 5x112 stan bdb 8,5J (nie bbs rh) (2347016308) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  14. kolejny czarny sedan b6 srodek wyglada na zadbany napisales ze heble bedziesz mial tarcze Zimermann Sport nawiercane,z tego co sie dowiadywalem na tyl 288mm nie ma nawiercanych tylko gladkie
  15. kolor felga sedan plany napisales ze w planach masz zakup kiery od TT moze chcesz moja? ja juz sie nia nacieszylem a wyglada jak nowa bo zawsze jezdze z umytymi rekoma
  16. szybko mu odpowiedziales Jarol ile placiles za zderzak tylni s4?
  17. kozacki wynik jak na BRD
  18. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile trzeba zaplacic za zderzak s4 tyl do sedana jak sie pojawi na allegro
  19. to jest fajny mod ale szkoda ze wtedy schowka praktycznie nie ma
  20. kolo fajne powodzenia w myciu
  21. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    co jest najlepsze do ochrony miesni podczas dlugiej pracy fizycznej ok 6h - glutamina,aminokwasy,bialko???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.