Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. mysle ze a4 za mala...w taxi chyba chodzi o wygode pasazerow a z tylu w a4 ciasno lepiej a6 c6 moze 1.8 T + LPG albo 1.9 130ps + chip
  2. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja w w b5 bym nie szedl nawet w rs4 b5 ten srodek jest juz stary i miedzy b5 a b6 jest przepasc jesli chodzi o wyglad wnetrza,b5 to wnetrze sprzed 18 lat b5 debiutowala w 94r
  3. coraz wiecej osob sie ujawnia i przyznaje do zazywania plast dipu
  4. David odpowiedział(a) na alexio21 temat w Audi A4 B6
    to ja nie wiem co led on chce do przodu bo jezli nie takie rezane jak mlody z drogi ma to :sick3:chyba nie takie gowno jak to LAMPY NOWE AUDI A4 B6 00-04 DAYLIGHT BLACK LED FK (2574590933) - motoAllegro
  5. prawda jest taka ze jak jezdzisz do 160 km/h na autostradzie to Ci 5 biegow wystarczy,5 bieg w awx jest dlugi,kiedys Jarol wrzucales tabelke i pisales ze 5 bieg w awx jest tak samo dlugi jak 6 w avf
  6. David odpowiedział(a) na alexio21 temat w Audi A4 B6
    do kombi nie ma ciekawych wzorow
  7. chyba jest tak jak mlody pisze...mi ta listwe malowal lakiernik i chyba mowil ze musial zderzak zdjac zeby ja wyjac,no nic bedziesz mial wiecej roboty ja mam nadzieje ze teraz wkoncu zamontuje zaciski na tyl takie jak Ty masz juz leza z pol roku
  8. telezakupy Mango
  9. icon ja chrom bede malowal za tydz jak bede w PL
  10. lepiej zapytaj na pw o koszta to juz mniej beda Ci sie podobac
  11. swietny pomysl przetestowac to na starym aucie co by szkoda nie bylo
  12. Nie to nie jest na czysto-od tego trzeba odjac podatek belki.Za kazde wsadzone na lokate 10tys zl wychodzi ze po 4 miesiacach dostajesz ok.168zl czystego zysku-wiem bo sam mam.Zaden inny bank nie jest w stanie dac Ci wieciej-ostatnio mieli promocje ,a moze nawet nadal maja ze przy wsadzonych min 50tys zl na 5 miesiecy daja 6.6% w skali roku.
  13. zamiast zdjec lepiej nagraj filmik jak wyglada wydech kazdy wie,wazniejsze jak brzmi
  14. dzieki to bede musial zrobic porzadek w garazu zeby auto dalo rade wjechac Tap Tap Tap WTF ?
  15. elegancko to wyszlo no i niech ktos tu jeszcze napisze ze chrom wyglada dobrze na aucie graty za heble pewnie od Devastation-a ?? rob na czarno listwe w klapie z tylu , powiedz ten plasti dip musi schnac jakis czas? bo se zakupilem i za tydz bede walczyl z chromem
  16. a jak wyglada temat z malowaniem? dlugo to schnie? mam malowac w zamknietym pomieszczeniu czy na dworze tez mozna?
  17. słyszałem że folia nie jest wcale taka dobra tzn nie jest trwała bo po niedługim czasie często robią się bąble i folia odchodzi:kwasny: a obkejenie calego auta to od 3 tys w gore wiec chyba lepiej dolozyc troche i pomalowac,ja kupilem pasti dip i walne na chrom wokol szyb zobaczymy
  18. to tak jak jeden lubi blondynki a drugi brunetki ja mam audi w shadow line i tylko ten chrom wokol szyb mnie wkur.... nawet jezeli bede musial co pol roku kupic spray plasti dip i malowac to i tak ok
  19. ja malowac nie umiem ale sprobuje
  20. chlopaki kupilem to do pomalowania chromu wokol szyb,na tej aukcji wystarczy 400ml czy bedzie malo? PlastiDip JAK FOLIA W SPRAYU GUMA 400 ml CZARNY (2556450875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  21. dawaj fure plast dipem mi sie widzi moje auto w mialym macie z czarnymi elementami i dokladka tylna by lepiej wygladala ja chyba sprobuje ten plast dip na ten chrom wokol szyb
  22. David odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ile wypija paliwa te silniki w duzym miescie ?? 1.8 tfsi 2.0 tdi 143ps czy 2.7 tdi lub 3.0 tdi sa z Tiptroniciem,czy 2.7 maja Q ?
  23. ja ostatnio bieglem na 3000m a biegania nie cwicze a silke mam 186 i 95kg i mialem czas 14:15 myslalem ze to w miare ok ale sprawdzilem rekord swiata i mnie zabilo :polew: 7:20
  24. i co nic sie nie dzieje? nie schodzi ,odporne na deszcz?
  25. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    oby Barca wygrala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.