Treść opublikowana przez David
-
Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??
mysle ze a4 za mala...w taxi chyba chodzi o wygode pasazerow a z tylu w a4 ciasno lepiej a6 c6 moze 1.8 T + LPG albo 1.9 130ps + chip
-
B6 DIVISION
ja w w b5 bym nie szedl nawet w rs4 b5 ten srodek jest juz stary i miedzy b5 a b6 jest przepasc jesli chodzi o wyglad wnetrza,b5 to wnetrze sprzed 18 lat b5 debiutowala w 94r
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
coraz wiecej osob sie ujawnia i przyznaje do zazywania plast dipu
-
Lampy Led
to ja nie wiem co led on chce do przodu bo jezli nie takie rezane jak mlody z drogi ma to :sick3:chyba nie takie gowno jak to LAMPY NOWE AUDI A4 B6 00-04 DAYLIGHT BLACK LED FK (2574590933) - motoAllegro
-
Skrzynia 5 czy 6?
prawda jest taka ze jak jezdzisz do 160 km/h na autostradzie to Ci 5 biegow wystarczy,5 bieg w awx jest dlugi,kiedys Jarol wrzucales tabelke i pisales ze 5 bieg w awx jest tak samo dlugi jak 6 w avf
-
Lampy Led
do kombi nie ma ciekawych wzorow
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
chyba jest tak jak mlody pisze...mi ta listwe malowal lakiernik i chyba mowil ze musial zderzak zdjac zeby ja wyjac,no nic bedziesz mial wiecej roboty ja mam nadzieje ze teraz wkoncu zamontuje zaciski na tyl takie jak Ty masz juz leza z pol roku
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
telezakupy Mango
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
icon ja chrom bede malowal za tydz jak bede w PL
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
lepiej zapytaj na pw o koszta to juz mniej beda Ci sie podobac
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
swietny pomysl przetestowac to na starym aucie co by szkoda nie bylo
-
Oszczędzanie funduszy
Nie to nie jest na czysto-od tego trzeba odjac podatek belki.Za kazde wsadzone na lokate 10tys zl wychodzi ze po 4 miesiacach dostajesz ok.168zl czystego zysku-wiem bo sam mam.Zaden inny bank nie jest w stanie dac Ci wieciej-ostatnio mieli promocje ,a moze nawet nadal maja ze przy wsadzonych min 50tys zl na 5 miesiecy daja 6.6% w skali roku.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
zamiast zdjec lepiej nagraj filmik jak wyglada wydech kazdy wie,wazniejsze jak brzmi
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
dzieki to bede musial zrobic porzadek w garazu zeby auto dalo rade wjechac Tap Tap Tap WTF ?
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
elegancko to wyszlo no i niech ktos tu jeszcze napisze ze chrom wyglada dobrze na aucie graty za heble pewnie od Devastation-a ?? rob na czarno listwe w klapie z tylu , powiedz ten plasti dip musi schnac jakis czas? bo se zakupilem i za tydz bede walczyl z chromem
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
a jak wyglada temat z malowaniem? dlugo to schnie? mam malowac w zamknietym pomieszczeniu czy na dworze tez mozna?
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
słyszałem że folia nie jest wcale taka dobra tzn nie jest trwała bo po niedługim czasie często robią się bąble i folia odchodzi:kwasny: a obkejenie calego auta to od 3 tys w gore wiec chyba lepiej dolozyc troche i pomalowac,ja kupilem pasti dip i walne na chrom wokol szyb zobaczymy
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
to tak jak jeden lubi blondynki a drugi brunetki ja mam audi w shadow line i tylko ten chrom wokol szyb mnie wkur.... nawet jezeli bede musial co pol roku kupic spray plasti dip i malowac to i tak ok
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ja malowac nie umiem ale sprobuje
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
chlopaki kupilem to do pomalowania chromu wokol szyb,na tej aukcji wystarczy 400ml czy bedzie malo? PlastiDip JAK FOLIA W SPRAYU GUMA 400 ml CZARNY (2556450875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
dawaj fure plast dipem mi sie widzi moje auto w mialym macie z czarnymi elementami i dokladka tylna by lepiej wygladala ja chyba sprobuje ten plast dip na ten chrom wokol szyb
-
B8 TrOOOOp
ile wypija paliwa te silniki w duzym miescie ?? 1.8 tfsi 2.0 tdi 143ps czy 2.7 tdi lub 3.0 tdi sa z Tiptroniciem,czy 2.7 maja Q ?
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja ostatnio bieglem na 3000m a biegania nie cwicze a silke mam 186 i 95kg i mialem czas 14:15 myslalem ze to w miare ok ale sprawdzilem rekord swiata i mnie zabilo :polew: 7:20
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
i co nic sie nie dzieje? nie schodzi ,odporne na deszcz?
-
Piłka nożna
oby Barca wygrala