Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak zarząd JUVE będzie skąpić kasę na wzmocnienia to tak się będzie działo... Na razie najlepszy mecz to był ze Smerfami... Teraz trzeba wygrać wszystkie mecze, żeby wyjść z grupy... Falcao byłby idealny. Tylko cena zaporowa. Podobno Real interesuje się Falcao. Kupili by go, a do Nas by powędrował G. Higuain , ale znając Marotte to d*pa będzie nie napastnik światowej klasy. Co myślisz Dawidzie o Fernando Llorente? ewidentnie potrzeba napastnika,takiego lisa pola karnego,kiedys byl Inzaghi,pozniej Trezeguet,powiem Ci ze po cichu licze na Llorente zima,ale nie wiem czemu cos mi podpowiada ze on pojdzie do Anglii,chociaz podobno z nami juz ustalil warunki kontraktu,wiec jakas nadzieja jest Higuan potrzebuje 5 sytuacji aby strzelic raz do tego kosztowalby az 30 mln albo wiecej lepiej juz sprobowac Dzeko wyciagnac,Falcao albo Cavani to marzenie ale spelnic je moga tylko kluby z petrodolarami oraz Real/Barca
  2. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a Juventus kolejny remis jak mozna zremisowac na wyjezdzie z Chelsea a nie wygrac z mistrzem Danii 2 powody : brak klasowego napastnika i slaba motywacja na slabszy zespol
  3. piekne fotele pamietam myslalem nad takimi jak Wojtek a4 sprzedawal...mozesz napisac ile kosztowaly?
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    to prawda chyba w tym sezonie Borussia chce sie dobrze pokazac w Europie,wkoncu zdobyli mistrzostwo 2 razy z rzedu,w LM graja poki co dobrze mam nadzieje ze wygraja jutro z Realem
  5. mialem w b5,strasznie twarde-zero komfortu,no a drog jak w Niemczech nie mamy
  6. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern w lidze niemieckiej jedzie jak czolg wszystkie druzyny,ale LM i Bate troche ich sile zweryfikowalo moze Bundesliga ma slabszy poziom w tym roku
  7. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Juventus - Napoli 2:0 47 meczy z rzedu Juve bez porazki w lidze
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Remik a komu kibicujesz bo Ty w polowie anglik
  9. fajny mod,myslalem nad nim ale odpuscilem...kiedys ktos narzekal ze matowieja te nakladki,chyba to byl adamooo Artur nie zwalniasz z rezaniem,co nastepne?
  10. jak masz juz plasti dipa to wal grille w czern,jak Ci sie nie spodoba to zerwiesz,schodzi to w 2 min i nie zostawia sladu, zobaczysz ze jak bedzie shadow line to odrazu cos wyrwiesz na miescie
  11. a ten dalej z tą czernią a co z górnym?
  12. to dobrze,myslales nad programem? z 270-280ps powinno wyjsc
  13. fajnie ze sedan uwazaj na silnik bo to BMK..
  14. dobra mysl jest jedna piekna sztuka do sprzedania na forum byla fura Patroxa tam juz jest chyba z 315 ps mysle ze cena jest dobra bo sama kiera TT i hamulce kosztuja z 5 kola http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/a4-b7-3-0-tdi-07r-sedan-za***istych-modach-248006/
  15. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli wychodzi ze 2 zarowki rurkowe 36mm ale dla pewnosci wyciagne te co mam w bagazniku
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema chce zrobic podswietlenie ledowe w bagazniku,robil ktos taki mod,jakie lampki,zarowki potrzebuje do tego ?
  17. brd sprzeglo wytrzyma nawet 450Nm seryjne sprzeglo awx 400Nm,Twoj silnik BRD to zaden przeskok bo dalej masz pompowtryski czyli to samo co w AWX miales a do tego BRD jest bardziej awaryjnym silnikiem,zrob sam program z hamownia najelpiej jedz do Rogala,z Wawy jestes wiec masz na miejscu,powiesz ze chcesz bezpiecznie i on Ci zrobi program tak samo bezpieczny jak jazda z seryjna moca
  18. z morda S-line odrazu lepiej kup koncowki wydechu 90mm Ultera
  19. czekamy na dalsze foty podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 20'' ja na 19 nie dawalem rady po naszych drogach
  20. zderzak S4 tył ? ale o co chodzi ? a tak Cie wkrecam zebys mi przeslal swoj zderzak s4 dopiero teraz przeczytalem tego posta
  21. da rade bezpiecznie z tego silnika zrobic 260ps

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.