Treść opublikowana przez David
-
Piłka nożna
Jak zarząd JUVE będzie skąpić kasę na wzmocnienia to tak się będzie działo... Na razie najlepszy mecz to był ze Smerfami... Teraz trzeba wygrać wszystkie mecze, żeby wyjść z grupy... Falcao byłby idealny. Tylko cena zaporowa. Podobno Real interesuje się Falcao. Kupili by go, a do Nas by powędrował G. Higuain , ale znając Marotte to d*pa będzie nie napastnik światowej klasy. Co myślisz Dawidzie o Fernando Llorente? ewidentnie potrzeba napastnika,takiego lisa pola karnego,kiedys byl Inzaghi,pozniej Trezeguet,powiem Ci ze po cichu licze na Llorente zima,ale nie wiem czemu cos mi podpowiada ze on pojdzie do Anglii,chociaz podobno z nami juz ustalil warunki kontraktu,wiec jakas nadzieja jest Higuan potrzebuje 5 sytuacji aby strzelic raz do tego kosztowalby az 30 mln albo wiecej lepiej juz sprobowac Dzeko wyciagnac,Falcao albo Cavani to marzenie ale spelnic je moga tylko kluby z petrodolarami oraz Real/Barca
-
Piłka nożna
a Juventus kolejny remis jak mozna zremisowac na wyjezdzie z Chelsea a nie wygrac z mistrzem Danii 2 powody : brak klasowego napastnika i slaba motywacja na slabszy zespol
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
piekne fotele pamietam myslalem nad takimi jak Wojtek a4 sprzedawal...mozesz napisac ile kosztowaly?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
fajne te foty z parkingu shadow line
-
Piłka nożna
to prawda chyba w tym sezonie Borussia chce sie dobrze pokazac w Europie,wkoncu zdobyli mistrzostwo 2 razy z rzedu,w LM graja poki co dobrze mam nadzieje ze wygraja jutro z Realem
-
Amortyzatory MTS Technik - świeże opinie i porady
mialem w b5,strasznie twarde-zero komfortu,no a drog jak w Niemczech nie mamy
-
Piłka nożna
Bayern w lidze niemieckiej jedzie jak czolg wszystkie druzyny,ale LM i Bate troche ich sile zweryfikowalo moze Bundesliga ma slabszy poziom w tym roku
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
zamieniaj sie z ojcem i bierz 3.0 tdi
-
Piłka nożna
Juventus - Napoli 2:0 47 meczy z rzedu Juve bez porazki w lidze
-
B6 DIVISION
Remik a komu kibicujesz bo Ty w polowie anglik
-
[B6 AWX] Work in progress...
fajny mod,myslalem nad nim ale odpuscilem...kiedys ktos narzekal ze matowieja te nakladki,chyba to byl adamooo Artur nie zwalniasz z rezaniem,co nastepne?
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
jak masz juz plasti dipa to wal grille w czern,jak Ci sie nie spodoba to zerwiesz,schodzi to w 2 min i nie zostawia sladu, zobaczysz ze jak bedzie shadow line to odrazu cos wyrwiesz na miescie
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
a ten dalej z tą czernią a co z górnym?
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
to dobrze,myslales nad programem? z 270-280ps powinno wyjsc
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
dolny grill w czern
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
fajnie ze sedan uwazaj na silnik bo to BMK..
-
1.8 t Bex kontra 1.9 AVF obydwa po sofcie czy warto zmieniać
dobra mysl jest jedna piekna sztuka do sprzedania na forum byla fura Patroxa tam juz jest chyba z 315 ps mysle ze cena jest dobra bo sama kiera TT i hamulce kosztuja z 5 kola http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/a4-b7-3-0-tdi-07r-sedan-za***istych-modach-248006/
-
B6 DIVISION
czyli wychodzi ze 2 zarowki rurkowe 36mm ale dla pewnosci wyciagne te co mam w bagazniku
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
:wallbash:
-
B6 DIVISION
Siema chce zrobic podswietlenie ledowe w bagazniku,robil ktos taki mod,jakie lampki,zarowki potrzebuje do tego ?
-
Silnik 2.0TDI CR 170PS-zwiększenie mocy
brd sprzeglo wytrzyma nawet 450Nm seryjne sprzeglo awx 400Nm,Twoj silnik BRD to zaden przeskok bo dalej masz pompowtryski czyli to samo co w AWX miales a do tego BRD jest bardziej awaryjnym silnikiem,zrob sam program z hamownia najelpiej jedz do Rogala,z Wawy jestes wiec masz na miejscu,powiesz ze chcesz bezpiecznie i on Ci zrobi program tak samo bezpieczny jak jazda z seryjna moca
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
z morda S-line odrazu lepiej kup koncowki wydechu 90mm Ultera
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
czekamy na dalsze foty podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 20'' ja na 19 nie dawalem rady po naszych drogach
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
zderzak S4 tył ? ale o co chodzi ? a tak Cie wkrecam zebys mi przeslal swoj zderzak s4 dopiero teraz przeczytalem tego posta
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
da rade bezpiecznie z tego silnika zrobic 260ps