Treść opublikowana przez David
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
moje od mojego zderzaka to wara
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
na sprzedaz ??
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
no fura coraz lepiej wyglada
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
fajny kolor
-
B6 DIVISION
powiedzcie w taka pogode mozna myc auto na myjni samoobslugowej ?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
myje auto na myjni samoobsługowej i tez nic sie nie dzieje,oczywiscie nie nawalam w niego z 15 cm tylko normalnie jak cala reszte karoserii
-
B6 DIVISION
dobre dziary smerfy wersja 18+
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ogolnie co zauwazylem to na dworze -8 u mnie a plasti twardo sie trzyma i mroz,snieg wrazenia na nim nie robia
-
Piłka nożna
Ja Messiego bardzo cenie i podziwiam,bo jest to pilkarz kompletny i zdecydowanie najlepszy w historii i mimo ze strzela mase goli to potrafi rowniez swietnie asystowac,ciagle jest pod gra czego o Ronaldo powiedziec nie mozna
-
Piłka nożna
messi to maszynka do goli,no ale nie oszukujmy sie w lidze angielskiej czy wloskiej nie strzeliby tyle goli,w hiszpani gra sie radosny futbol,malo taktyczny,dobrze sie oglada,ja np bardzo cenie gre w defensywie,bo trudniej jest gola nie stracic,sprawic ze przeciwnik przez 90 min nie potrafil strzelic gola to jest cos
-
Piłka nożna
ogolnie mozna stwierdzic ze nowym mistrzem ligi niemieckiej jest Bayern
-
B6 DIVISION
chyba dobra cena MAK SR 18 Komplet Wrocław (2831035434) - motoAllegro CZARNY SPORT Z CZERWONYM RANTEM.AUDI,MB,VW.18 CALI (2852375084) - motoAllegro
-
B6 DIVISION
czyli ten ladniejszy ??
-
B6 DIVISION
wyszlo ze mam taki kod lakieru Exterior color / Paint Code A2 / Y9B
-
B6 DIVISION
nie mam pod reka ksiazki,pomoze ktos jak podam VIN?
-
B6 DIVISION
po numerze VIN moge sie dowiedziec jaki mam kod lakieru?
-
Piłka nożna
Juve !!!!!!!! :banan: chelsea
-
B6 DIVISION
a powiedzcie bo mi dysza z lewej strony tak pryska jakby na pol mocy,siega tylko kawalek szyby,do wymiany jest?
-
B6 DIVISION
ja tez mam Varta Silver i jest ok polecam
-
Piłka nożna
mi wystarczy zeby Juve zremisowalo no to od 20.45 czeka mnie troche stesu
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
grill rs6 ??
-
Piłka nożna
jestem zadowolony,odpadly "arabskie" i "petrodolarowe" zespoly - City i Zenit,jeszcze licze ze dzisiaj Chelsea sie pozegna
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
*** ORYGINAŁ BMW 20" 5X120 X6 , X5 *** (2772555150) - motoAllegro
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
elegancko ponad 50 ps i 100 Nm przyrostu,jak wrazenia po chipie?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
dobra gleba,troche drogi odsniezysz jakie kolo na zime?