Treść opublikowana przez David
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
to musialobyc statycznie bo w Szczecinie 600zl sama robocizna za dynamiczne
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
pksmlody wstepnie na nastepny tydzien jestem umowiony na oklejanie chromu...mam nadzieje ze sie nic nie zesra bo nie moge patrzec juz peter22 ja tez na motulu latam od Dzika
-
Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic
Piekne auto wymarzony kolor
-
A6 C7 3.0 BiTDI S-line
jak sie auto sprawuje? jak przegladam mobile to sporo 3.0 BiTdi z rozwalonym silnikiem...
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
fajny Allroad mody pozytywne fajnie wyposazony,zazdroszcze Bose olej w skrzyni zmieniales dynamicznie ? jaki wlałes?
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
a z Aliexpress za smieszny hajs tylko czekac trzeba 3-4 tygodnie Mystic skoro Ty tak mowisz odnosnie 3.0 tdi to tak jest Szafa,Norbas dzieki za mile slowa Peter22 tego bede sie trzymal jaki olej lejesz do siebie ? bo silniki mamy chyba te same? jak to sie mowi lepiej pozno nic wcale... wpadly kola zimowe felgi 17" ori audi pomalowane w czarny mat i opony 225/50 Hankook musze dekielki dokupic
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Biedronka Piastow jeszcze z chromem w zderzaku i relingami chrom
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Mystic ja wiem czy maly,powiedzialbym ze sredni jak na ten rocznik Marianek a gdzie mnie widziales ? Pksmlody pytasz z a4 b8 ? dla mnie pomimo ze technologicznie starsze auto od b8 to jednak duzo wygodniejsze,lepiej mi sie nim jezdzi,najbardziej to czulem w momencie przesiadki,teraz to juz mi sie d*pa troche przyzwyczaila ale ogolnie do a4 nie mam zamiaru wracac.
-
BMW E61 LCI 2009 530d xdrive mpack
Polift silnik mody podoba mi sie pomysl pojscia w shadow line
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Witajcie Po a4 b5 , a4 b6 , a4 b8 postawnowilem w koncu kupic cos z 3.0 tdi. Udalo sie w Niemczech znalezc a6 c6 polifta z koncowki roku 2010 w wersji Exclusive która zawsze mi sie podobała Przebieg 215 tys km potwierdzony po VIN w ASO ,a6 serwisowane do konca Audi w moim posiadaniu od wrzesnia 2017. Od tego czasu jestem na etapie przerobki na black line i czesc elementow wymienilem,ogolnie polfit ma mnóstwo chromu i troche roboty jest Wyposażenie: -bixenon -Navi 3G+ z dyskiem -Servotronic -skora Valcona czarno-biala -ledy do jazdy dziennej -felgi 19 Oems 9,5 J + opony 255/35 Michelin Pilot Sport -heble 347/330 mm -fis kolor -listwy progowe Exclusive -czarna podsufitka -lakier LZ9Y czarny metalic -zawieszenie S-line reszta standard,brakuje mi naglosnienia Bose i pamieci foteli Mody -galka automatu od a6 c7 s-line -kierownica 3 ramienna ze skora pikowana(wczesniej byla 4 ramienna gladka) -nakladki na pedaly + podstopnica -relingi czarne -listwy drzwi czarne -oklejone klamki i listwa w zderzaku na czarno -tarcze przod Zimermann Sport -emblematy V6T -oklejenie chromu wokol szyb -grill ala RS6 czarny -pranie wnetrza parowo -test zegarow,wizualizacja parktonica,lap timer,temp. oleju -polerka lakieru Plany: -zderzak tyl s-line -ledy w rejstracje -koncówki wydechu Ulter 100 -lotka na klape s-line -soczewki Evox Pozdrawiam
-
BMW F11 535d
Swietny kolor no i m-pakiet swietne mody
-
Audi A5/RS 5 8T gtperformance automat 3.0 400hp 750 nm quattro lift czarnulka
Piekne a5 i swietnie wyszedl ten wydech, daloby rade nagrac jeszcze filmik z wnetrza?
- BMW F31
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
piekny kolor auta i felgi
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
- BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec
Swietnie teraz nerki wygladaja tak jak pisze Ogi , chociaz zderzak na przod od M-pakietu wrzucic- Audi S5 3.0TFSI 333KM stronic -> 504KM / 612NM STAGE 3 by GREGOR10
haha,wiekszosc cywilnych aut ma 0-100 ok 10s a tutaj 100-200 i pisze ze szalu nie ma- a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
planujesz zwiekszenie mocy?- Pytanie silnik CDHB
byly jakies objawy przed zerwaniem? nie rowna praca na zimnym? jakies wibracje?- Piłka nożna
zawiodlem sie na atletico- Jakie Końcówki wydechu
chce zalozyc koncowki ulter n1-90rs, mierzylem suwmiarka srednice zewnetrzna wydechu i ma 52mm,sprzedawca ze strony ultera doradzal mi zeby wziac o srednicy montazowej 55mm, czy ktos przerabial temat?- Piłka nożna
- Piłka nożna
Musza wprowadzic powtorki,w takich meczach o wygranej/awansie decyduja detale. Boje sie dzisiejszego meczu bo Suarez i Neymar beda nurkowac to pewne,tylko zeby sedzia nie dawal sie nabrac.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
zakupilem felgi 18' et 30 8 cali szerokie , czekam jeszcze na opony 225/45 auto to a4 b8, bedzie ok?- Polecane opony letnie
Zastanawiam się nad kupnem Falken fk 510, jest to nowość i ciężko znaleźć jakieś opinie.W testach wypada bdb. Ktoś? Coś? - BMW F10 528xi 2012r. - Kreator Mocy, Wagner, El-Tec