Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. na przestrzennej 380 zl
  2. za avanta b8 chca 480 zl to dobra cena ? wydaje mi sie ze drogo
  3. siema gdzie w Szcz przyciemnic szyby?
  4. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ma ktos dostep do etki? potrzebuje nr rozrusznika jaki siedzi w mojej a4 b6 awx
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    radosna liga angielska , nie powiem fajnie jak jest duzo goli ale potem przychodza mecze Ligi Mistrzow i nagle nie moga strzelic gola
  6. David odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witajcie mam fis kolor ale nie wyswiela mi aktualnej predkosci,czy kazda b8 powinna miec pokazywanie cyfrowe predkosci? czy moge to jakos wlaczyc?
  7. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jednak Juve wylozylo 90 mln
  8. widzialem dzisiaj w galaxy o 20.40 sedana b5 z naklejka forum oraz ramka rejestracji FC Barcelona
  9. swietnie wyglada w tej czerwieni z czarna fela szkoda sprzedawac ale jak jest mozliwosc
  10. wiem sprawdzalem w google ale z Wągrowca do Poznania jest 60km a do Bydgoszczy 70km dlatego wrzucilem tez u was
  11. Panowie czy jest ktos z Wagrowca lub okolic? potrzeba zerknac na auto dla mojej dziewczyny,za przysluge przeleje kase na dobra flache auto Škoda Fabia 8000.00 PLN. WĄGROWIEC - otoMoto.pl albo moze ktos zna handlarza?
  12. Panowie czy jest ktos z Wagrowca lub okolic? potrzeba zerknac na auto dla mojej dziewczyny,za przysluge przeleje kase na dobra flache auto Škoda Fabia 8000.00 PLN. WĄGROWIEC - otoMoto.pl albo moze ktos zna handlarza?
  13. z rs5 Rotor jest najlepszy bo jest bardzo wklesly do srodka
  14. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 David pojezdzij chwilke sek w tym ze juz tak jezdze 6 miesiecy i jak hamuje powyzej 80 km/h to strasznie wala te tarcze,tez myslalem ze to przejdzie ale wyglada na to ze nie w moim przypadku
  15. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pytanie jakiej firmy masz tarcze? Zimmerman gładkie
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki pokrzywily mi sie tarcze w sumie nie wiem od czego,auto nie jezdzilo przez miesiac w zime i pozniej wsiadlem i odrazu mialem bicie,powiedzcie czy warto przetaczac tarcze? dodam ze tarcze sa prawie nowe bo maja moze z 3 tys km przebiegu
  17. Piekna ile dales ?
  18. w sobote widziane audi a4 b5 tablice ZDR w Bialuniu
  19. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Forza Italia !! okazje sa ale pewnie i tak Hiszpania wygra
  20. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    iloscia zdjec zawstydziles handlarzy z otomoto ale najlepsze na dole "wiecej zdjec tutaj"
  21. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lubie To !
  22. dla mnie 18 to max na polskie drogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.