Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"


matibedzinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Cały czas borykam się z kupnem felg do mojej Audi. Jednak nie wiem jakie kupic. Zastanawiam sie nad 18-tkami ale chodzą mi również po glowie 19-tki. Może mi ktoś szczerze doradzi jakie wybrać, ktore lepsze, może również ktoś posiada już takie na swojej audi i dołączył by zdjęcie by ewentualnie rozmyć moje wątpliwości co do rozmiaru. Pragnę podkreślić, że audi stoi na seryjnym zawieszeniu i aktualnie na felgach 16-tkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do każdej z tych felg koniecznie gleba ...więc na samych felgach interesu nie zrobisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację musisz posadzić samochód bo będzie wyglądał jak na szczudłach.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci chyba dobrze nie doradzi. 19'' dobrze dopasowane z zawieszeniem swietnie sie prezentuja, ale przyjemnosc z jazdy daja tylko na drodze rownej jak stol. Ogolnie to wieksze obrecze sa po to zeby zniwelowac wibracje przy wiekszych predkosciach, i wtedy sie sprawdzaja, no i fajnie wygladaja, ale cena to komfort, i na polskich drogach daja niezle w kosc zawieszeniu i geometrii nadwozia.

Decyzje musisz podjac sam. Mysle ze 17'' to idealny kompromis na polskie drogi. Ja jezdze teraz na 19'' i w niemczech mi sie dobrze jezdzi. W Polsce jeszcze na nich nie bylem, ale moja kobieta teraz jest i pisala mi ze auto nie jest do jazdy, w co jej wierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 18 to max na polskie drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj kolego 18" nie więcej ponieważ w PL drogi są takie a nie inne połatane dziurawe.

Swoje koła mogę Ci sprzedać jeśli byłbyś zainteresowany więcej na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec sprowadziliście mnie na ziemię...jesli chodzi o zawieche seryjną w aucie to gdzie moge sprawdzic jakie mam ponieważ mam wrazenie ze jest ciut nizsze nizeli seryjne....z tego co kojarze wychodziły dwa rodzaje zawieszenia seryjnego w audi...wyzsze oraz nizsze totez wydaje mi sie ze mam to ciut niższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wlepce w bagażniku będzie napisane jaką masz zawiechę, generalnie było 1ba - standard, 1be - obniżone o 2cm, i 1bv - obniżone o 2cm + utwardzone :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ta wlepka sie dokładnie znajduje??

Wlepkę masz kolego w sedanie we wnęce gdzie masz koło zapasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz książkę serwisową to wlepka jest na pierwszej stronie:decayed:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

tam też ją znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po nr vin idzie jakos rozszyfrowac??

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

ogólnie moge stwierdzic po jedzie ze wydaje mi sie delikatnie obnizone zawieszenie gdyz przejezdzajac po spiacych policjantach no nie raz zdarzalo mi sie zahaczyc spodem wiec cos musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ciągniecie podobny temat więc sie zapytam. Chciałem skompletować zimówki i usłyszałem od kolegi, że 15" felgi stalowe nie wchodzą do b6. (tyle, że kolega miał a4 3.0 Q) Podobno są za duże tarcze hamulcowe.

Czy tak jest w każdej b6. Ktoś to potwierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gada.

15" jest w standarcie.

Widać nie zajrzałeś nawet do książki obsługi swojego auta.

Przy drzwiach jest też wlepka z rozmiarami i ciśnieniem kół.

Też nie widziałeś jej ?

PS.Zmień kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze powiem, że niedawno nabyłem swoje a4 i tak dopiero ogarniam się w temacie:-) Dzięki fidotp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gada.

15" jest w standarcie.

Widać nie zajrzałeś nawet do książki obsługi swojego auta.

Przy drzwiach jest też wlepka z rozmiarami i ciśnieniem kół.

Też nie widziałeś jej ?

PS.Zmień kolegę.

jestes pewien ze wejdą?

jezeli kolega ma 3.0 Q to ma tarcze bodajze 312 albo 320mm i wtedy felga min 16 cali. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...