Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. fajny mod brakuje mi tego bo w b8 to mialem. Jaki koszt?
  2. David odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    fajna
  3. mody na plus ladnie sie blyszczy i fajny kolor lubie to ze nie ma chromu jak dojda listwy s-line bedzie elegancko
  4. ja juz od ponad 5 lat mieszkam w PL
  5. elegancko pokaz jeszcze srodek po praniu. Jaki masz kod lakieru?
  6. David odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A7/S7/RS7
    patrzac na ostani projekt c7 wiadomo ze tutaj tez bedzie grubo grill mi sie podoba ale lampy w czerni nie za bardzo czym malujesz chrom ze nie schodzi? ja swoj oklejalem bo kazdy lakiernik twierdzil ze nie da rady tego pomalowac zeby farba nie schodzila
  7. swietne auto! jak mi sie ogolnie b9 nie podoba to w rs4 wyglada swietnie,calkem inne auto. ja osobiscie bralbym kolor daytona grey mat ale ten bialy tez git
  8. Jeju a dlaczego nie rozmiar 235/35/19 ?
  9. wiele osob twierdzi ze Uniroyal szybko sie scieraja, Fulda jest chwalona ja mam teraz Bridgestone Potenza S001 i jestem zadowolony,sa troche twarde ale wolno sie scieraja,po zrobieniu 10-12 tys km z 8,2 mm zeszlo na 7,5 mm a auto ciezkie 1900kg jak bede kiedys zmienial opony to chcialbym sprobowac Falken Azenis FK510
  10. David odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    idziesz w shadow line lubie to
  11. PKSmlody mówisz że lepiej na LM? Ja od zawsze na motulu jeżdżę.. Norbas nie ma co ryzykować
  12. Fajne a6 wymieniles ten olej w skrzyni? ?
  13. rozumiem,jasne podeslij mi fotki na pw
  14. chrom oklejony jeszcze zostalo wymienic grill i w koncu pozbede sie chromu Podziekowania dla Marcina z WrapCar Szczecin za profesjonalana robote
  15. Plany zacne lotka bedzie ori czy laminat? tez mysle nad tym modem.
  16. Elegancko Ale w serii momentu nie trzymał, wiadomo dlaczego?
  17. rozumiem, a ile przebiegu ? czy kiedys byl wymieniany?
  18. grube remonty olej w skrzyni dynamicznie czy statycznie?
  19. Hehe taki ładny że szkoda montować na auto bo się ubrudzi
  20. ja nie zamawialem.... pamietam tylko ze kiedys ktos z forum polecal ta strone i to w tym watku. miejmy nadzieje ze nie ma haczyka
  21. podwojny s-line to te a4 z zakupu kontrolowanego? to daytona grey? ja bym wywalil caly chrom i dal jakies felgi 19 w czarnym macie
  22. logistykaopon.pl ceny lepsze niz na oponeo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.