Treść opublikowana przez David
-
8.0" 19 ET 30 MAM A1 podejdzie do a4 b8
a czy felgi z et 20 i opona 225/45/18 podejda do b8?
-
1.8TFSI i 2.0TFSI problemy z klapami i dolotem
a czy ten blad klapek kolektora wplywa w jakis sposob na spalanie?
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
wiadomo cos z ta nowa akcyza?
-
Audi A4 Avant CGLC aka Aduś
fajny Avant no i s-line jak jezdzi te 177 ps?
-
1.8 TFSI Diagnoza
Mario te auto moze brac np 1 litr na 1000 km... ja w zyciu bym nie kupil tfsi przedlifta jezeli nie mialbym pewnosci czy zostala naprawiona wada olejowa, moja akurat miala stage 2 w aso w Niemczech policz sobie rozrzad czesci 1500 plus robocizna min 500 a temat olejowy to z 4 k takze na start 6 k
-
1.8 TFSI Diagnoza
a co ze zuzyciem oleju? moze sprzedajacy pozbywa sie auta bo juz pije np 1l/1000km
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
jezeli bedzie ta formula akcyzy to jestem zawiedziony, w pl bardzo malo a4 b8 3.0 a jak sa to ludzie wolaja chore sumy
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Panowie skonczcie z ta poityka,wchodze w watek czytac o nowej akcyzie a nie o polityce szukam informacji na temat akcyzy http://superauto24.se.pl/porady/nowa-akcyza-2017-zalezna-od-pojemnosci-emisji-spalin-i-wieku-auta-tabela-i-wzor-jak-liczyc_921053.html wg tego artykulu to kibel jezeli chcemy sprowadzic np b8 3.0 tdi nie wiem czy dobrze policzylem ale dla a4 b8 3.0 tdi 2010 wyszlo mi ok 10 k akcyzy...
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
fajne c6 ja bym tu widzial Rotor 19 lub 20
-
B8 TrOOOOp
hej czy do quattro musz miec felgi o tej samej szerokosci? czy moze byc np tyl 9,5 J a przod 8,5 J i taki sam rozmiar opon na wszystkich felgach?
-
Audi a4 b8 1.8 TFSI CDHB Q seria
no wlasnie moc jest ok ale Nm jakos malo,co moze byc przyczyna? mechanik wspominal ze sprzeglo mi sie powoli konczy,czy to od tego?
-
Audi a4 b8 1.8 TFSI CDHB Q seria
prosba o ocene wykresu serii
-
Znaczenie ET Felgi
a4 b8 czy felga 18 8,5 J et 24 bedzie ok?
-
B8 TrOOOOp
siema czy relingi w przedlift i polift sa takie same?
-
Jakie spalanie ? ile można się spodziewać ?
u mnie w 1.8 tfsi Q 160ps manual kola 225/50/17 po miescie z bardzo spokojna jazda 13 l ,odcinki krotkie do pracy 4 km. sprawdzane z baku jak ludzie tu na forum pisza ze te silniki pala im w duzych miastach po 10-12 to zwyczajnie klamia
-
ile bieznika moze miec ta opona
Fido to komplet kół ori 18 z takimi oponami
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
Joker a sprawdzales z baku czy z kompa? Czytałem że polift spala ok 1,5 litra mniej . Ja też nie przekraczalem 3 tys, no może parę razy
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
Ja jestem świeżo po zakupie Moja wersja to 1.8 Q 160 ps Avant manual Koła 225/50/17 Robiłem pierwszy test spalania po Szczecinie, głowie krótkie dystanse 4 km do pracy,5 km do sklepu itd rzadko kiedy jechałem dłużej niż 10 min. Zacząłem od stylu jazdy emeryta i po przejechaniu 400 km i zalaniu do pełna mój wynik to 13 litrów. Czy to normalny wynik?
-
ile bieznika moze miec ta opona
ile bieznika wg was ma ta opona? sprzedawca twierdzi ze nie ma jak zmierzyc dla mnie to ok 5mm
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
i ile wyszlo po programie u Gregora?
-
B8 TrOOOOp
potrzebuje porady jaka folia przyciemnic szyby 5 czy 20 % ?
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
widzialem na zywo i dotykalem, piekne auto s line robi robote
-
niskie obroty silnika na postoju ?
Witajcie, zakupilem nie dawno 1.8 tfsi i co przypadkiem zauwazylem ze chyba mam za niskie obroty na postoju tutaj jest fotka z mojego auta a tutaj obroty znalezione na innym 1.8 tfsi z ogloszenia prosze o rade
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
dzieki w folglas powiedzieli 400zl
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
i jak zadowolony jestes ? za kazdy model wyzej + 50 zl