Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    trafiles najgorszy mecz kolejki,Inter gra straszny piach
  2. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    takiego przodu w a6 to jeszcze nie widzialem Audi Audi A6 Limo 2.7 TDI DPF Leder Navi Xenon PDC jako Limuzyna w Krefeld
  3. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no UTD moze przegrac mistrzostwo wlasnie przez slaba obrone,nie za kazdym razem uda sie strzelic bramke wiecej,a to ogolnie wstyd zeby taka druzyna jak Reading wbila Man U 3 gole... Juve wczoraj na spokonie 3-0 ale w srode wazniejszy mecz o awans w LM
  4. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi a co za kolo co masz na zdjeciu b6 division? w Twoim watku taka fotka nie wystepuje...VT ??
  5. Rondo dla pieszych | bebzol.com
  6. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witamy nowych czlonków no to REZAĆ !!!
  7. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    stawiam na remis fajne wyniki z anglii arsenal i chelsea przegraly,city remis,oby Man U wygralo,nie zniose znowu mistrzostwa dla City
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    herzlich wilkomenn dla nowych członków
  9. wsadzisz 20" do a6 ??
  10. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wedlug mnie nie musi byc tez wypas w srodku,liczy sie caloksztalt,dla mnie bardziej wazne sa mody zew zeby auto na ulicy nie wygladalo jak seria
  11. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co Ty piszesz:decayed: No uwaga uwaga:decayed: kto chętny na dymione migacze do B6? yle ? o widze ze Domin79 wskoczyl do grona b6 division gratulazionen
  12. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja do 17 na zime mam 225/45 dziwne rozmiary opon macie
  13. dobrze ta fela s5 wyglada na Twoim audi to pewnie przez odpowiednia glebe dzisiaj widzialem w tv wasze rondo dla pieszych hehe
  14. ja ostanio wkoncu obejrzalem Taken 1 i daje 8/10,teraz czekam na to az pojawi sie w dobrej jakosci taken 2 ja sciagam filmy przez utorrent glownie z tej strony www.kat.ph
  15. wlasnie a sila tej felgi jest w tej wkleslosci
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widze ze na forum jestesmy w innym dziale - Pasjonaci hehhe ale widac ze robil ktos z b7 bo sa na pierwszym miejscu...wogole oni by mogli sie pod nas podpiac bo oprocz innych zderzakow i lamp mamy te same auta
  17. o to fajnie ze ktos ze Szczecina wyreza lampy u Gwertego to moze kiedys bedzie okazja zobaczyc na zywo,a powiedz masz jakies zapasowe lampy? czy auto bedzie stalo tydzien?
  18. ja po prostu czytalem z Twoich danych Szcz-Rzeszow 830km,czyli tyle samo co przez Niemcy masz no ale autobahn i 160 mozna leciec,w Polsce troche gorzej z tym ale google pokazuje ze w ok 10h bys zajechal
  19. moze sprawdz stan wtryskiwaczy ?
  20. Miron ja Ci powiem ze jak zobaczylem pierwszy raz Rotora na zywo to byly to wlasnie srebrne ori 20' na srebrnym audi s5 w Niemczech na parkingu marketu,wtedy nie wiedzialem jaka to felga ale idac z boku w strone auta nie moglem sie napatrzec ja tez mysle nad srebrnym Rotorem ale to w nast audi a6 i to zalezy jaki kolor kupie bo jak ciemny kolor to srebrny Rotor a jak biale to grafitowe
  21. bede 10 grudnia lecial n Szczecin to moze jakos bym zajechal ogladnac jak to wychodzi, moze sie skusze bo i tak mnie czeka malowanie fury a tylko maty sa czy polysk tez? to ladna misja z Rzeszowa do Szczecina... ja tez bym z checia zobaczyl to na zywo w Szczecinie
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    niestety nie moge ogladac-praca ale nawet jak przegraja nie bede zly,wazne ze Chelsea zlali w LM i czekam na mecz z Szachtarem,oby zagrali na remis i kolejny petrodolarowy klub odpadlby z LM w City chyba jeszcze za malo placa pilkarzom
  23. na forum a6 szukalem ile pije 3.0 ASB po miescie i pisali ze 13 to min a realnie to tak 14-15l wiec 13 wydaje sie sensowne w a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.