Treść opublikowana przez David
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
a ten silnik co masz z misiubisiu to na CR ?? peknie teraz 220ps?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
oni tam tylko oklejaja dlatego nie moglem ich znalezc jak wpisalem lakiernik bylem kiedys u nich,ciezko tam trafic
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
masz jakies namiary bo nie moge znalezc w google
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bartek a może to: www.lederzentrum.pl - YouTube dali rade
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
kto mi poleci dobrego lakiernika w Szcz?
-
A8 D3 na 20" :)
wlasnie on czesto zmienia auta wiec moze juz nie dlugo
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
fajna fela,jaki to rozmiar?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
tak myslalem ze to o te chodzi. a te Audi C6 A6 Avant on 19 inch Hartmann HTT-256-MA:M wheels tu masz fajna stronke mozesz popatrzec jaki wzro Ci sie widzi Hartmann Wheels - Audi Wheels, stock replicas - hartmannwheels.com
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
pokazcie te fele speedline
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
chyba Cie kiedys milalem w Szcz na Ku sloncu jakos rano okolo 8 to bylo,mody fajnie mi tu w srodku brakuje do kompletu kolorowego fisa
-
Piłka nożna
szkoda ze Bvb nie wygralo mogli ich dobic a tak to jak zwykle koncowka meczu i City albo wygyrwa albo remisuje,wiem ze gra sie do konca ale ile razy mozna
-
Jak zaadoptować kolorowy licznik
ja mam goscia co to zrobi no ale w Szczecinie...placilem 200zl za montaz,stary licznik sprzedalem na allegro za 200zl takze caly mod kosztowal mnie 400zl a naprawde warto
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
pierwszy te lampy wyrezal adamooo no ale on nie jest taki medialny jak Ty
-
A8 D3 na 20" :)
kup plasti dipa i pomaluj caly chrom na czarno,jak Ci sie nie spodoba zerwiesz gume ale najpierw zrob sobie foto przed i po,mowie Ci ze bez chromu wygladaloby w hu..j lepiej i do tego fele moze w grafit duze koszta to nie sa ale zmiany beda konkret
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
mi sie takie wzory felg nie podobaja,lepiej na poprzednich
-
A8 D3 na 20" :)
miron jeszcze mniejsze mogles zrobic to "ps" takie ze trzeba by w przegladarce powiekszac Nowak a nie myslales zeby isc w shadow line ??
-
Piłka nożna
Juventus slabo,jednak cos w tym jest ze jak sie nie gra regularnie w LM to nie ma co liczyc ze odrazu sie zawojuje grupe...naprawde duze szczescie ze nie przegrali,Szachtar mimo ze z nazwy wyglada na slaby zespol jest naprawde mocny,ten Willan co go Chelsea chciala mogl sam 2 gole dzis strzelic,bedzie ciezka walka o wyjscie z grupy,licze ze Chelsea wygra z Szachtarem,ogladales Skyliner? ale ciekawe znow wyniki,finalista LM Bayern przegral
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
nie no ogolnie...jak oceniasz jazde Passatem w porownaniu do a4?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
nie powiem zaskoczyles mnie tym zakupem
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
do a6 to fela 19 min,sa tak wielkie nadkola ze mniejsza felga wyglada smiesznie,poza tym opona do 19 to 255/35 wiec komfort i tak bedzie,no i na glebe troche no ale tak jak mowisz lepiej po zimie
-
Piłka nożna
Forza Juve ciesza wyniki Chelsea i Tottenhamu oby Napoli stracilo pkt
-
A8 D3 na 20" :)
a moze te fele 20" ORYGINAŁ AUDI Q5 5x112 POLECAM OKAZJA !! (2626590956) - motoAllegro
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
dokladki w kolor zrob fajnie fela wyglada ale wspolczuje mycia tylu ramion
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
no to jak dales okolo 60 tys to calkiem przyjemnie w Niemczech jest duzy wybor ale jak doliczysz akcyze to okazuje sie ze nic nie ma
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
sedan i kolor tez planuje a6 sedan ale mi osobiscie nie podoba sie taki jasny srodek a najgorsze ze 90 % a6 kupionych w polskim salonie ma taki szary srodek,jak bedziesz wiedzial ile spali to jezdzac tylko po miescie daj znac