Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amortyzatory MTS Technik - świeże opinie i porady


pablo15005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, amorki tył podlegają pod wymianę i zastanawiam się nad kitem w/w firmy. Jakie opinie macie na jej temat? Jeździ ktoś na tym? Nic nie stuka jak wyczytałem że na kostce bywały takie objawy. Albo co polecacie wsadzić zamiast mts-a. Szukam czegoś nowego w miarę rozsądnej cenie, jak narazie gwint odpada więc trzeba znaleźć coś na jakiś okres czasowy :) Proszę o opinie i jakieś porady czym warto się zainteresować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma dwa doświadczenia.

Mój szwagier miał MTS. Kupił je jako nowe i po miesiącu oddał do reklamacji bo jak auto się uginało to amory skrzypiały jak w starym rupieciu. Amorki wymienili mu na nowe ale znów po jakimś czasie zaczęły skrzypieć. Efekt taki, że wywalił to badziewie, kupił używane KONI i drugi rok śmiga bez problemu.

Drugie to kumpel kupił niedawno gwint z tej firmy i co prawda nie zaczął mu jeszcze skrzypieć ale jest taki twardy ze moje auto na zawiasie eibach sportline -50 mm to synonim luksusu i komfortu. Nie zdiwie się jak mu auto za pół roku będzie pękać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w E36 gwint MTS... ;) i byłem tak samo zadowolony jak z gwintu KONI w civic :wink: Więc zlego słowa nie moge powiedzieć... może poprostu trafiłem na dobry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Audi latało 4 lata na MTSach (lekko ponad 100 tyś km). Po roku jeden się wylał - szybka i sprawna reklamacja.

Szwagier z tych MTSów przeszedł ostatnio na serię (mowa o moim Audi), bo dla niego było za nisko i za twardo, ale za nim to zrobił, to sprawdzał amorki i miały jeszcze po 60-65% sprawności.

Według mnie dobry towar za dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Armi także polecał tą firmę, soolek a gdzie kupowałeś? u mapeta czy przez allegro brać? Żeby nie trafić właśnie na bubla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem amorki + sprezyny MTS-Technik obnizajace o 30mm w A4 B6 do ostatniego weekendu , teraz przeszedlem na 1BE.

Jezdzilem na tym 4 lata i zrobilem okolo 230 tys KM i to nie zart , jezdzilem na tym w UK.

Nie narzekalem bylo OK , dobre prowadzenia w zakretach w miare komfortowe ale niestety na polskich drogach szlak mnie trafial zawsze zawadzilem spodem auta o cos , zaniskie jak na polskie drogi bynajmniej w Woj. Lubuskim :facepalm: do tego mam male dziecko teraz i czasami za bardzo podskakiwal w foteliku :grin:

Po ostatatniej wyprawie do polandowa w Lipcu i poworcie z calym ekwipunkiem (rodzina , bagaze itp.) niestety ale 3 amorki z 4 siadly calkowicie , puste az do dna.

MTS-Technik uwazam za godne polecenia zwlaszcza za cene w jakiej sa oferowane.

Teraz autko jest na zawiasie 1BE + stabilizatory od RS4 i jest git.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chciał to mam amortyzatory przód mts, wizualnie bez rewelacji bo długo leżą już w garażu ale sprawne, mogę oddać jak ktoś zaproponuje tyle żeby mi się chciało zapakować i wysłać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje MTSy po 25 tyś km z przodu zaczęły wydawać dziwne dźwięki (stukanie) przeszukałem całe zawieszenie, wszystko sztywne, wszystkie wahacze 3 razy sprawdzałem i mało co wszystkich nie wymieniłem.Okazało się, że to amory.Po wymianie na gwint jest cicha i przyjemna jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTS jak na swoją cenę jest dobry miałem takie zrobiłem 20 tys. przebiegu potem sprzedałem auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...