Treść opublikowana przez David
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
mystic daj na pw ile trzeba przeplacic za takie amory
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
ile obniza?
-
Piłka nożna
http://kwejk.pl/obrazek/1161552 100 % racji
-
B6 DIVISION
pewnie jakos da rade skoro kiedys w b5 FL widzialem kiere z r8/TT
-
Zwykłe A4 B6 tymona
widzialem wyprzedaz gratow...zmiana auta?
-
Piłka nożna
:banan:fajnie sie stalo ze dzisiaj Del Piero i Inzaghi strzelili po golu szkoda ze tacy pilkarze koncza kariery/odchodza bo to prawdziwe legendy a teraz przyszly takie czasy ze wiekszosc pilkarzy to najemnicy
-
Piłka nożna
ten mecze Bayernu z Borussia to jest poprosu ewenement....Borussia jedzie Bayern ale nie wychodzi z LM z grupy...a Bayern gra w finale LM,po takiej przegranej Bayernu uwazam ze nie nalezy im sie zwyciestwo w LM-jezeli druzyna jest klasowa to nie powinna dostawac takich batow i nie mozna sobie mowic ze odpuscili to nie Bilbao ze moze sobie lige odpuscic
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
ciekawy pomysl
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek ma problemy z doborem koloru zaciskow jak kobieta z wyborem sukni
-
B6 DIVISION
Bart-S wywal mi ankiete w moim watku
-
B6 DIVISION
no wlasnie mieli tylko podwieszeni glosowac
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mystic no ja pamietam jak z Toba jechalem i mi pokazywales jak Ci klocki piszcza,ja mam Ate klocki i tarcze i nie narzekam ale jak sie skoncza to zaloze Zimermann Sport + klocek Ferodo
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
to by chyba byl moj pierwszy mod w a6 i grill wlasnie jak tu w czerni
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
garaz to jest dopiero mod a nie jakies zderzaki czy listwy,tylko najpierw trzeba miec pole zeby postawic taki garaz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja siedze w Dk mnie wogle nie bola bo jak przeliczalem to w pl paliwo by musialo kosztowac okolo 1zl/litr ale co ma ktos powiedziec w pl jak zarabia 1500zl sory za OT
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
slyszalem ze w wawie zarobki 3-4 tys zl to standard,drogie miasto,wieksze zarobki ale przynajmniej ceny paliwa tak nie bola
-
Piłka nożna
JUVE :banan: pieknie to wyglada teraz tyle lat czekania,tyle lat ponizania,wypominania calcipoli,serie B,slabe sezony ale wytrwali kibice zyli nadzieja przez te wszystkie lata i nie opuszczali Juve a ich cierpliwosc zostala nagrodzona,Scudetto wrocilo na swoje miejsce,3 gwiazdka :drunk:Wielkie brawa,slowa uznania i szacunek dla naszego trenera Conte,przed sezonem mialem watpliwosci czy to wlasciwa osoba ale nieslusznie, Grazie Antonio - prawdziwy Juventino
-
[ALL B5] Audi S4
rzadko jestem w dziale b5 ale ta s4 kolor jest wybor felg gleba tez odpowiednia,no nie mam sie do czego przyczepic
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja mam 320 przod i niedlugo wleci 288 tyl i wiekszych wkladac nie bede,nie ma sensu wedlug mnie wkladac hampli z s4,juz chyba lepiej dac dobry klocek i tarcze
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
gleba jest tu konkret jest nizej niz u mnie na 50/30
-
B6 DIVISION
kto mnie podpisal jako Remik pozatym trzeba moja miniaturke zmienic bo jest tak ze 2 lata nie aktualna
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
fajne masz felgi
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no to jest pomysl bo przod seria w a6 jest slaby,a masz jakas fote jak wyglada przod poliftowy z grilem rs6
-
Na jaki kolor pomalowac felgi RS4?
gun metal
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
dobry mod w truminaku fajne jest to ze mozna go latwo przerobic na polifta,w sedanie juz nie przod tez bedziesz robil poliftowy? lampy juz masz