-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
dzięki za odpowiedź ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
podłączam się do tematu U mnie też była pęknięta chłodnica i szlam dostał się do zbiorniczka płynu chłodniczego.Auto od razu pojechało do mechanika,który wymienił chłodnicę i przepłukał skrzynie nowym olejem. Zalany nowy olej i w sumie jest ok tzn było wczoraj gdy odbierałem auto ale dzisiaj przy ruszaniu na rozgrzanym oleju jest wyczuwalne szarpnięcie. To samo następuje podczas dojazdu do świateł ,przed samym zatrzymaniem lekkie szarpnięcie. Nie jest to może tragedia bo nie są to mocne szarpnięcia ale wcześniej tego nie miałem. Czy trzeba przeprowadzić adaptację czy problem może być gdzie indziej?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
przod jeszcze musze skręcić względem tylu dziwne mi w serwisie sami zaproponowali ten zestaw naprawczy
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
miałem ten sam problem co ty nawet kupiłem jakiś zestaw naprawczy z serwisu ale po wyczyszczeniu i wlasnie poruszaniu kabelkami problem zniknął.Narazie minął rok i wszystko jest ok
-
Oficjalny wątek o NBA
z tego co się orientowałem to nikt w Polsce tych mistrzostw nie pokazuje bo i po co także pozostają streamy
-
co to za maska ?
dobra już wiem jest to maska od ML-a jedynki temat do zamknięcia
-
co to za maska ?
Witam mam problem mój teściu ma w garażu maskę,pokrywę silnika chciałem ją wystawić na aukcji int.ale nie wiem od czego to.Myślałem,że to od s-klasy ale nie.Może ktoś rozpozna
-
Polecane opony zimowe
Jeździ ktoś na oponie NEXEN WINGUARD? Co to za opony mają dobrą cenę ale czy są coś warte?
-
Audi a6 2.0TDI C7 177km , automat multitronic
nie wiem może te nowe skrzynie już faktycznie lepsze są.W sumie klepią je od ponad 10 lat
-
Jaki komplecik Felgi i opony polecacie.
moim zdaniem rotor będzie idealny
-
Audi a6 2.0TDI C7 177km , automat multitronic
A długo miałeś tego multitronica bo ja ci powiem szczerze że nie za dobrze wspominam tą skrzynię.Na początku było ok ale później zaczęła szarpać.Ja tego auta już nie mam ale kolega który ma nadal multi jest już po zmianie skrzyni A jeśli ty się zastanawiasz nad programem to chyba nie jest dobry pomysł.
-
jaki kolor felg na lato
gunmetal polecam ostatnio tak właśnie pomalowałem i wygląda:thumbup1: ---------- Post dopisany 17-04-2013 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 08:00 ---------- jakby co przesłałem ci na maila moje fele pomalowane
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
generalnie nie ma czego pokazywać zwykła c6-ka zresztą kiedyś założyłem wątek z moim autkiem ale chyba już zdjęcia wygasły. Ale fajnie że założyliście coś takiego jak C6 Rulezzz:thumbup1:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
No właśnie się tak zastanawiam czy to pomalować czy zmienić na ciemne drewno. U mnie teraz jest srebrne ale znudziło mi się a poza tym na środku jest porysowane i muszę coś z tym zrobić
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ale co źle wyglądała czy porostu zmieniłeś na inną? a jak to malowałeś sam czy jakiś lakiernik jeśli można wiedzieć?