Oficjalny wątek o NBA

Yo , moja ulubiona część sezonu się zaczęła :kox: :kox: , graty dla Chicago ale w starciu z Miami nie daję im dużej szansy , no cóż finał Dallas vs Miami chyba jest do przewidzenia :decayed:

cześć ja miałem nadzieje że boston przejdzie, ale jednak ich objechali. Już więcej niespodzianek nie będzie stawiam na Miami

Ale Miami lekko nie będzie miało , walka James'a z Rose'em bedzie mega , Boozer ostatnie mecze też ma nienajgorsze , niezła sensacja by była , scheda po Jordanie wreszcie objęta :good:

Się pozmieniało w tym NBA, jak byłem zapaleńcem na maxa to w życiu bym nie przypuszczał że Dallas, w którym wtedy Finley był liderem będzie kiedykolwiek walczyło o mistrzostwo w play off.

o kurde era Finleya toż to 10 lat temu :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 08:11_________________________________________________w niedzielę mecz nr 7 Grizzlies vs Thunder

To to pal licho. Wiadomo było, że z Cubanem prędzej czy później mogą być wyniki. Ja bym w zyciu nie przypuszczał, że na zachodzie tak Memphis będą cieli pewniaków. Teraz 3-3 z Thunder - Zach Randolph uważany za najbardziej przepłacanego zawodnika gra mecze po 30 pkt/ 13zb i wciąga nosem Duncana. Dla niedowiarków finał Memphis-Chicago dla zdrowo myślących Miami-Dallas. Miami miało łatwo w tym roku - Boston już nie te lata plus beznadziejna dziura pod koszem - Rondo nie mógł grać swojego inside/outside - bo każdy z centrów ciągnął jedną nogę za sobą.

Celtics to stare patałachy mają 1 piątkę meczów gwiazd ale niestety wiek już nie ten , pierce i garnett to za mało żeby wygrać playoff

Nie przepadam za Celtics z tych samych powodów co nie lubię Miami - zbiórka All Star w walce o tytuł.

Final,finale,ale Czarni w tym sezonie zaimponowali mi :good:

takie male OT Iverson grales cos w Tarnobrzegu ?

oczywiście że grałem :>

amatorsko czy cos profi ?

pw [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 12:28_________________________________________________Thunder wygrało mecz 7 z Grizzlies 105 - 90 , Durant liderem 39 pts , 9 reb , pomógł mu Westbrook , miał triple-double 14 pts , 14 ast , 10 reb , hmm czyżby 4-0 dla Dallas :decayed:

stawiałem na 4-1 dla Miami , a tu zonk hehe , Nowitzki jakim drewnem by nie był , MVP zdobył :decayed: