Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. mody na plus,kolor tez odpowiedni,dawaj ja na glebe , szkoda ze Avant-no ale ja juz tak mam jeszcze bym ten chrom wywalil z grillow i ta listwe w klapie
  2. 7,5-8h magazynier zmiana nocna od 21 w Dk
  3. skomentuje ten pakiet tak
  4. no niestety nie widzialem ich na zywo a widziales jakie kiedys zapodal do siebie Patrox? on mial ladne i na zdjeciach dobrze wygladaly
  5. zmien lampy i bedzie jeszcze troche gleby,zaciski fajnie wygladaja no i koncowki wydechu daj jakies meskie
  6. takie ledy http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-04-07-sedan-red-full-led-i2168898633.html swieca cos na styl b8,wiadomo ze nie bedzie jak ori ale ja bym te zapodal
  7. widzialbym tu grill rs4,lampy led na tyl i wydech na 2 strony
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    fajnie ze Real traci punkty
  9. gdzie fotele obszywales? daj jakies namiary i jakie koszta
  10. daj troche gleby z przodu bo tyl siedzi nizej niz przod:thumbdown:
  11. jakbys wszystko to co masz w chromie zrobil w czerni odrazu by to lepiej wszystko wygladalo,no i znaczek rs4 na 2.0 ??
  12. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wkoncu zwyciestwo ale milan i tak bedzie mial mistrza
  13. ja jezdzilem oplami a pozniej chcialem passata no ale nie trafilem w niemczech nic i kupilem a4 b5 i poczulem roznice no i teraz jest a4 b6 a nast bedzie a6 z Q ale mysle ze kiedys sprobuje bmw 5 f10 bo e60 to zygac sie chce na ten srodek
  14. i bedziesz musial spalanie zmienic z 7 na 15
  15. dajcie spokoj z tym chromem
  16. sedan kolor :good:s-line tylko na glebe jeszcze i bedzie git
  17. tak tylko kup sobie jakies kolo porzadne ori nie mowie to o jakis opatrzonych wzorach sprzed 5-10 lat,ja bede kupowal replike ale nie chinska,mysle ze jak dam 2300 pln za replike to juz powinno byc dobrze
  18. przedni zderzak hofele to zderzak rs4 b6 ktory nigdy audi nie wypuscilo,dla mnie pakiet s4 jest za malo agresywny
  19. najwiekszy to hofele,a te zdjecie co wkleiles do s-line to nie s-line
  20. do a4 te kolo? troche male,17 przynajmniej
  21. mialem na lato Ultrac Sessanta 235/35/19 i fajnie sie na nich jezdzilo ale szybko sie starly i 2x ich nie kupie
  22. to w a6 byl jakis lift w 2006?
  23. no i gdzie te foty? masz takie same fotele jak moje ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.