Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ku.wa mac city w ost minucie
  2. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    licze na porazki arsenalu i city
  3. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Matri jest dobrym napastnikem ale ostatnio brakuje mu szczescia,jakby wczoraj strzelil chociaz raz kazdy bylby happy,czekam az Conte sprobuje zagrac 3 napastnikami,zamiast Pepe ktory strasznie zgasl ostanio wystawic Quag
  4. ja bym wkladal tylko grill z rs6,tak samo jakbym mial b7 ja choruje na plastry miodu
  5. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Seba nagralbys jak Twoj wydech teraz chodzi tak jak w 1 poscie masz na postoju,bo z tego co pisales masz teraz wydech na 2 strony
  6. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tez codziennie czytam te plotki transferowe,nie wiem kogo bym wolal teraz w styczniu w sumie obrone mamy najlepsza w lidze,wolalbym chyba Guarina bo i strzelic potrafi a Marchisio cos zgasl ostatnio to samo Pirlo
  7. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ta druga liga by klepała naszych trampkarzy z ekstraklasy w podobnym stylu :gwizdanie: nie wiem po co napisales o polskiej ekstraklasie? Skyliner ogladasz w sobote juve? gdzies widzialem ze Boriello ma zagrac od poczatku
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ale co to za liga jest ta hiszpanska...real klepie wszystkie druzyny kilkoma golami co mecz,przyjezdza Barca i wygrywa,czyli to jest tak Barca,real a reszta to poziom drugiej ligi...a mowia ze hiszpanska liga najlepsza liga angielska jest zdecydowanie najsilniejsza liga,wloska tez jest duzo bardziej wyrownana
  9. siedze w danii juz prawie 5 lat wiec zwyciestwo z tymi ciotami bylo dla mnie bardzo wazne chlopaki mnie nie zawiedli ale nerwow mialem,a co sie naprzeklinalem
  10. ten czujnik czystosci powietrza to na pierdy w aucie?
  11. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barca
  12. ladny tam rozpier.ol grube mody szacunkowa wartosc gratow to okolo 5 tys zl lepiej nie mow tego zonie :gwizdanie:
  13. zaczalbym od dokladek w kolor i gleby,na lato jakies kolo sensowne piszesz ze masz awx to skrzynia powinna byc 5-biegowa,chyba ze ktos rezal :gwizdanie:
  14. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki Bartek a powiedz ile taki sensor kosztowac?
  15. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    teraz to bedzie ciezko bo w dk jestem :gwizdanie: jak bede w PL to sprawdze
  16. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    dzieki za linka bo chcialem zobaczyc ta sytuacje Krasica...no po tym skorcie widac ze braklo szczescia albo jak zawsze skutecznosci,Milan grajac z Cagliari wygral z nimi na wyjezdzie,my u siebie nie potrafimy szkoda bo Milan przegral-podziekowania dla Interu-mozna bylo odskoczyc im a tak to teraz mecz z Atalanta na wyjezdzie i cos czuje znowu remis a Milan tydz temu wygral tam 2-0...
  17. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to dziwne bo jak odpalam auto to widze ze obydwa swiatla chodza gora dol i ten blad zawsze zapala mi sie jak jade autostrada,jak jezdze po miescie nie ma tego bledu :gwizdanie:
  18. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto mi powie co oznacza ten blad ??
  19. chodzi o kola i biale dodatki nie powiesz mi ze ktos na forum mial biale kola 2 lata temu bo pierwszy byl chyba ten oszust glinek
  20. bialy to cos nowego,staramy sie byc trendi
  21. Navi fajnie wyglada w srodku ale u mnie tego moda nigdy nie bedzie
  22. Szynkar napisz ile pracujesz w wojsku bo widze ze nie jestes zadowolony...widze ze na misjach tez byles,ja odrazu mowie ze mnie zadne misje nie interesuja,siedzimy z dziewczyna 5 lat w danii wiec troche grosza odlozylismy,wiec ryzkowac zycia nie bede,bo 10 tys zl to smieszna kwota jak za ryzkowanie smiercia,dzisiaj widzialem w tv ze zlapali zamachowca przez ktorego zgnielo 5 polskich zolnierzy
  23. dobrze wiedziec zeby nie kupowac BRD po regeneracji no ja mam 320 i zima kolo 17
  24. jak chcesz skrzynie z avf to musisz niestety tez dwumasa zmienic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.