Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to Ty Piotrek wazyles 70kg przy swoim wzroscie
  2. a Ty Bartek masz jakis namiar gdzie kupowales?
  3. a Ty Siemian masz takie same amory jak Bart-S ? mysle nad takimi
  4. mialem na poczatku glebe chyba z -610 cos takiego na sprezynach fk -50 i jak bylem w Tune Up tp na hamowni rozwalila mi sie poducha silnika auto spadlo w rolki i jeblo w beton
  5. ja na 19 mam przod 635 a tyl 645 i nizej bym nie chcial,widze ze Siemian ma grubo swoja glebe :gwizdanie:
  6. a jak Ci sie na nich jezdzi?
  7. to dobra cene masz ja dostalem 208zl tyl 218zl przod
  8. Bartek ile placiles za amory Monroe?
  9. wymienialem w lato rozrzad i tez zauwazylem ze po wymianie wzroslo spalanie z poczatku myslalem ze tak mi sie wydaje no ale od 4 lat jezdze trasa Szczecin-Dania 600km w jedna strone i odrazu widze ze mniej w baku zostaje a i spalanie chwilowe przy predkosciach 150-160 jest wieksze,zmiana kol na zimowe 17 prawie nie zrobila roznicy.Musze tez sprawdzic kat synchronizacji moze zle mi to ustawili
  10. co do koloru felg to na zime zdecydowanie jakies ciemne bo brudu w zime jest wiecej,ja mam zimowki ciemne i nie musze ich myc,biale tylko na letnie
  11. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no i juve remis...udinese jest u siebie mocne i pierwszy raz w tym sezonie nie zgarnelo kompletu punktow,niestety milan wskoczyl na 1 miejsce,mimo ze przegrali 2 mecze w tym sezonie to cecha milanu jest to ze klepie wszystkie te slabe druzyny zarowno na wyjezdzie jak i u siebie a juve czesto meczy sie ze slabiakami albo remisuje
  12. widze ze teraz byłe auto jezdzi u mnie
  13. tylko ze ja nawet jeszcze takich lamp nie mam no ale pomysl jest ciagle
  14. kusisz mnie skovroon tym pomyslem caly czas o tym mysle
  15. jak bedzie trzeba placic za membranki dajcie znac na PW
  16. ja choruje na ten zderzak http://www.lltek.com/hfltek_a4_8e_rs4look_lite.htm ale cena 1000 $ zabija ten zderzak to jak dla mnie zderzak rs4 b6 ktorego nigdy nie bylo
  17. Wandej walisz kolo w biel ??
  18. no szkoda ja jak kupilem moja to tez mialem sporo chromu...nawet kola byly chromowane ale powoli pozbywalem sie chromu,a powiem Ci ze mi sie to podobalo,takie auta jak audi czy bmw fajnie wygladaja w shadow line
  19. lampy ile takie
  20. sedan silnik chyba moje nast auto ale zdecydowanie bede szukal ASB z Q
  21. dla mnie tez jedna membrana jeszcze nie montowalem webasta ale lepiej wymienic przed montazem
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    z Novara moze byc ciezko bo bedzie tak jak z Cesena ostanio czyli postawia autobus w polu karnym z Udinese bedzie ciezko remis bedzie donrym wynikiem bo ta druzyna u siebie jest mocna
  23. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ale Chelsea to tez klub zbudowany na kasie inwestora o czym juz wielu zapomina Juve tylko remis ale dobrze ze nie porazka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.