-
Tania szlifierka kątowa - jaka?
Kup sobie graphite,coprawda jest to tylko topex,ale...mam firme,w ktorej dziala to kilka godzin dziennie,szlifowanie i ciecie metalu,gwarancje to ma dozywotnia,mam 3 takie katowki,2 ciagle ida,a jedna sie wymienia na gwaranji,co sie stanie to oddaje na gwarancje i ciagle jedna jest w serwisie,czesto sie udaje wymiana na nowa Mocowo tez fajnie dziala,wiem co mowie,bo dosyc konkretne roboty mi ogarniaja Skilla kiedys mialem,3 dni dziala i sprzedawca powiedzial ze to jest tylko do uzytku prywatnego,a nie do firmy,pieniadze oddali i dolozylem do jednegoz grafitow Polecam
-
Co ile metrów stawiac słupki na działce??
Jakbzs potryebowal brame,lub inne rzeczy z metalu to zapraszyam do mnie
-
[B6 AWX] moje 1wsze TDI
Zaczelismy podobnie,tez mialem megne na poczatu Ladna audika,nie ubie tych felg juz ale tutaj pasuja
-
Jaka wiertarka dla domowego majstra ??:)
Ja kupilem do firmy uzywke makity hr2460 dalem 250 zl.od roku ja uzywam niemal codziennie,nie wymienilem jeszcze nawet szczotek,a idzie bajecznie..wczesniej mialem hilti te10 tez uzywane,tak samo bardzo dobry sprzet
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Fela marzenie,piekna Gdzie kupowales?
-
Jaki telefon/smartfon wybrać? Samsung, Sony Ericsson, NOKIA...
Aparat faktycznie wymiata. Moja n8 nigdy sie nie zwiesila,ale usterkowosc mnie zniechcecila..
-
Jaki telefon/smartfon wybrać? Samsung, Sony Ericsson, NOKIA...
iPhone najlepiej,albo cos z androidem bylem nie nokia.... Mialem n8 tragedia,psuje sie to jak nei wiem,symbian ograniczony na maxa w porownaniu z innym sys operacyjnymi. W n8 padnal mi glosnik,bateria i to zaledwie przez 3 miesiace uzytkowania. A warto dodac ze na baterie jest tylko pol roku gwarancji,a wymiana....150 zl w serwisie zeby gwarancji nie stracic :/
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Gdyby ktos potrzebowal jakies bariereczki,bramy,ogrodzenia metalowe itp.to zapraszam do mnie To tak przy okazji budowania domow czesty temat http://www.facebook.com/pages/Furtex-Bramy-Ogrodzenia-Balustrady/219266694836513 Lub http://oferia.pl/usluga/item88335-furtex-bramy-barierki-balustrady-ogrodzenia-kute-kovane-ploty
-
[ALL B6] Zderzak s-line + końcówki wydechu
Wejdz na moj temat,tez mam 100 ultera
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
a zawias jaki masz ? 1ba czy 1be ? 1ba
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
Mam u siebie identyczne sprezynki,do tego zderzak s-line i jak dla mnie jest super,jezdzi sie naprawde dobrze i przez to ze jest nisko autko jest bardziej zaszanowane,troszke wolniej jezdze i uwazniej
-
Pytanie o coś mocniejszego
piłem w ten weekend, wspaniała . Czułem się jak nowo narodzony xP To nie jest wodka,to raczej jkby CI aniolek do buzi sikal jak to moj kolega powiedzial hahaha
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Chetnie,a nawet bardzo
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Jak juz koledze wyzej napisalem na PW felgi ida pod mlotek Tak wiec zapraszam Niedlugo aktualizacja tematu,doszla dokladka S-line przod,jeszcze ogarne krtatki i wkleje zdjecia. Obecnie audi jezdzi na zimowym setupie, 195/65/r15 jest nisko,nawet bardzo Dokladka i gleba robia swoje
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Tak jak obiecalem-lusterko Zderzaka nie komentujcie,bo dopiero sie dokladka sklada do kupy
1kosiara1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta