Treść opublikowana przez 1kosiara1
-
Tania szlifierka kątowa - jaka?
Kup sobie graphite,coprawda jest to tylko topex,ale...mam firme,w ktorej dziala to kilka godzin dziennie,szlifowanie i ciecie metalu,gwarancje to ma dozywotnia,mam 3 takie katowki,2 ciagle ida,a jedna sie wymienia na gwaranji,co sie stanie to oddaje na gwarancje i ciagle jedna jest w serwisie,czesto sie udaje wymiana na nowa Mocowo tez fajnie dziala,wiem co mowie,bo dosyc konkretne roboty mi ogarniaja Skilla kiedys mialem,3 dni dziala i sprzedawca powiedzial ze to jest tylko do uzytku prywatnego,a nie do firmy,pieniadze oddali i dolozylem do jednegoz grafitow Polecam
-
Co ile metrów stawiac słupki na działce??
Jakbzs potryebowal brame,lub inne rzeczy z metalu to zapraszyam do mnie
-
[B6 AWX] moje 1wsze TDI
Zaczelismy podobnie,tez mialem megne na poczatu Ladna audika,nie ubie tych felg juz ale tutaj pasuja
-
Jaka wiertarka dla domowego majstra ??:)
Ja kupilem do firmy uzywke makity hr2460 dalem 250 zl.od roku ja uzywam niemal codziennie,nie wymienilem jeszcze nawet szczotek,a idzie bajecznie..wczesniej mialem hilti te10 tez uzywane,tak samo bardzo dobry sprzet
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Fela marzenie,piekna Gdzie kupowales?
-
Jaki telefon/smartfon wybrać? Samsung, Sony Ericsson, NOKIA...
Aparat faktycznie wymiata. Moja n8 nigdy sie nie zwiesila,ale usterkowosc mnie zniechcecila..
-
Jaki telefon/smartfon wybrać? Samsung, Sony Ericsson, NOKIA...
iPhone najlepiej,albo cos z androidem bylem nie nokia.... Mialem n8 tragedia,psuje sie to jak nei wiem,symbian ograniczony na maxa w porownaniu z innym sys operacyjnymi. W n8 padnal mi glosnik,bateria i to zaledwie przez 3 miesiace uzytkowania. A warto dodac ze na baterie jest tylko pol roku gwarancji,a wymiana....150 zl w serwisie zeby gwarancji nie stracic :/
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
Gdyby ktos potrzebowal jakies bariereczki,bramy,ogrodzenia metalowe itp.to zapraszam do mnie To tak przy okazji budowania domow czesty temat http://www.facebook.com/pages/Furtex-Bramy-Ogrodzenia-Balustrady/219266694836513 Lub http://oferia.pl/usluga/item88335-furtex-bramy-barierki-balustrady-ogrodzenia-kute-kovane-ploty
-
[ALL B6] Zderzak s-line + końcówki wydechu
Wejdz na moj temat,tez mam 100 ultera
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
a zawias jaki masz ? 1ba czy 1be ? 1ba
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
Mam u siebie identyczne sprezynki,do tego zderzak s-line i jak dla mnie jest super,jezdzi sie naprawde dobrze i przez to ze jest nisko autko jest bardziej zaszanowane,troszke wolniej jezdze i uwazniej
-
Pytanie o coś mocniejszego
piłem w ten weekend, wspaniała . Czułem się jak nowo narodzony xP To nie jest wodka,to raczej jkby CI aniolek do buzi sikal jak to moj kolega powiedzial hahaha
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Chetnie,a nawet bardzo
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Jak juz koledze wyzej napisalem na PW felgi ida pod mlotek Tak wiec zapraszam Niedlugo aktualizacja tematu,doszla dokladka S-line przod,jeszcze ogarne krtatki i wkleje zdjecia. Obecnie audi jezdzi na zimowym setupie, 195/65/r15 jest nisko,nawet bardzo Dokladka i gleba robia swoje
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Tak jak obiecalem-lusterko Zderzaka nie komentujcie,bo dopiero sie dokladka sklada do kupy
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Ja mam w mojej obklejone lusterko wewnetrzne,pokaze foto nielugo
-
[B6 AWX] Work in progress...
Weselne barwy pasuja do ladnego b6,tez czesto woze
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
O pupie juz pisalem,w najblizszym czasie pojdzie w dol Co do grilla,narazie zostaje tak jak jest,w domu juz czeka dokladka s-line i zobacze jak sie bdzie komponowalo z grillami od niej Felgi to w sumie troche szczescia mialem,na allegro je kupilem nowe Ale w po zimie zastanawiam sie nad czyms wiekszym...
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Tył nadal czeka na obnizenie...ciezko z czasem jest :/ Grill kupilem na allegro,tak jakos sie trafil,koles mial je 3 o ile dobrze pamietam,nawet dodalem do ciekawych aukcji na allegro. 2 rurka zostala zakonczona,weszly koncowki ulterowski o srednicy 100mm balem sie ze beda troszke za duze,ale jednak ladnie sie wkomponowaly Do tego maly sticker-tuning. Zapraszam do ogladania i komentowania,pozdrawiam!
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Maly update W ostatnim czasie mocno doinwestowalem autko na warsztat poszlo zaiweszenie przod,lozyska,standardowo filtry i olej,nowe opony na przodzie Micheliny 225/40/18 natomiast tyl Bridgestone Potenza 225/40/18. DO audi doszla wkoncu gleba... Sprezynki H&R -40mm przod,natomiast z tylem mechanik ma sie pobawic jeszcze jutro,bo rzekomo nie mial czasu,a jest troche za wysoko,dodatkowo z tylu zderzaczek z dokladka na 2 koncowki,dzis wlasnie wspawalem wydech od 2,5 TDI,jeszcze musze koncoweczki zakupic i doloze kolejne zdjecia Dodam jeszcze ze za ok.2 tygodnie zakladam dokladeczke S-line do przodu.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Wyrezaj wkoncu porzadna sesje zdjeciowa
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Wlasnie chcialbym zeby ktos jeszcze wypowiedzial sie nt.tego grilla,bo mi sie naprawde podoba..nie spotkalem sie jeszcze z opinia zeby nie pasowal.. Wnetrze pokaze wkrotce,musze kupic nowy uchwyt na kubek,urwany jest i nie ma sie czym zbytnio chwalic..
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
Nie chcialem teog co maja wszyscy,chociaz chwile mialem MAM8 [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:09_________________________________________________Witam,mala aktualizacja watku:) Doszedl mi do modow nowy grill ms-design,do tego wycialem katalizator-naprawde polecam wyciecie.. Niedlugo wpadnie gleba i nowy zderzaczek przod,zastanawiam sie nad ms-designem,lub s-linem... [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________Witam,mala aktualizacja watku:) Doszedl mi do modow nowy grill ms-design,do tego wycialem katalizator-naprawde polecam wyciecie.. Niedlugo wpadnie gleba i nowy zderzaczek przod,zastanawiam sie nad ms-designem,lub s-linem...
-
Jaka wódka na wesele ?
Proponuje STOCK
-
Automatyka bram. Co poleciacie?
Nawet na zdjeciu pisze obudowa silownika,czyli silownik