Treść opublikowana przez David
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
jak masz wziac taka kase to dawaj graty na handel,ostatnio DzoDzo wyprzedal graty i chyba dobrze na tym wyszedl bo golas poszedl,a Ty z gratow wezmiesz ze 10-14 kola a golasa opchniesz na 25 ja tez cos bym wzial od Ciebie,juz Ci kiedys na pw pisalem powie mi ktos czemu emotek nie moge dawac? takich jak na poprzednim forum? mam cos zablokowane?
-
Siłownia
ja robie 4 cwiczenia i wogole nie robie plaskiej,zaczalem robic trening A.Kolodziejczyka ktory ma za***iście rozwinieta klate i powiem wam ze dziala wyglada to tak KLATKA Wyciskanie sztangi skos gora 1 seria 15powt 2 seria 12powt 3 seria 10powt butterfly 1 seria 15powt 2 seria 12powt wyciskanie na maszynie ze stosem wyciągu w siadzie 2 serie po 12powt krzyzowanie linek 2 serie po 15powt takze trening klatki ograniam w ok 45 min a jest konkretnie spompowana,mimo iz nie mam predyspozycji genetycznych do klatki po takim treningu wyglada niezle,wedlug Andrzeja dobrze przeplatac cwiczenia ciezkie z rozciagajacymi,polecam tez wam robienie rozpietek ale na raczkach podpietych do wyciagu,tzn ustawiamy laweczke w bramce i podpinamy raczki od dolu wyciagu i robimy rozpietki,mozna elegancko wyizolowac klatke,jak zaczynalem trenowac wogole nie czulem ze cwicze klate,wyciskalem ciezary ale czulem ze pcham rekoma i barkami,trzeba wyrobic sobie czucie miesniowe
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
a juz myslalem ze nie rezasz nic w b6...springi zmieniles?
-
A8 D3 na 20" :)
idz w tym kierunku co pokazales i bedzie kox a Twoja bedzie lepiej wygladac bo jest czarna i ta fela tez by u Ciebie pasowala
-
Piłka nożna
Barca pokazala sile w Europie,w lidze juz nic nie zdzialaja
-
B6 DIVISION
wogole nie wiem czy jest sens sie bawic w dystans 5mm przeciez to grubosc skory na fiucie,najpierw wszystko zaloze i zobacze wtedy bede myslal http://memy.pl/6 hahha
-
Siłownia
plecy regeneruja sie bardzo dlugo bo nawet 72h,jezeli podczas cwiczen bedziesz czul zakwasy to ja bym chyba odpuscil bo to znaczy ze miesien sie nie zregenerowal,czytalem tez ze nie warto robic plecow a nast dnia nog,tak samo ja nie robie brzucha przed nogami,teraz zaczalem cykl kreatyna Green Magnitude + White Flood przedtrenigowka + Mass Fusion + bialko Dymatize Elite XT no zobaczymy jak to bedzie
-
A8 D3 na 20" :)
a8 dobra gablota,widzialem kiedys taka w niemczech na 20 calowych bialych felgach
-
B6 DIVISION
Et 25 będzie ciężko ja mam 28 i jest równo z błotnikiem. to moze dystanse 5mm? chcialbym uzyskac taki efekt jak mialem na 19 i oponach 235,czyli jak zapodam dystans 5mm bede mial wtedy ET 30? czy takie dystanse warto kupowac czy ktos z was ma jakiegos zaufanego sprzedawce z allegro? http://allegro.pl/dystanse-5mm-audi-seat-vw-57-1-5x112-5x100-4x100-i2113043648.html
-
B6 DIVISION
Kto mi poleci jakies dobre dystatnse 10mm? czy do felgi 18 8' ET 35 i oponach 225/40/18 moge zapodac dystans 10mm?
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
ten filmik chyba troche juz ma bo zobaczcie jakie przyjazne ceny paliwa sa na tej stacji w porownaniu do tego co jest teraz
-
Polecane opony letnie
po ci Ci te 235 do kol 17
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
dziwny ten rozmiar opon zapodales...normalnie do 17 jest 225/45,dobrze ze wkoncu jest gleba
-
B8 TrOOOOp
no z zew to jest miazda,kolor srodka mi nie odpowiada,no ten przedni zderzak tez mi na hofele wyglada nie to jednak Caractere http://www.tuning.v10.pl/galeria/audi,a4,b8,caractere,01,artykul,16550,0,jpg.html
-
B8 TrOOOOp
co to za zderzaki na tej b8 http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=158314939&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&maxPrice=80001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&colors=WHITE&colors=BLACK&colors=BLUE&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=2008&tabNumber=2
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
dekory dobry mod jeszcze jakies fotele sport
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a Tobie mystic ile pali?
-
B6 DIVISION
gdzie teraz sa odpowiedzi na Twoje watki?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Mlody ile pali Twoje auto po miescie?
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
ile Ci pali takie 3.0 tdi po miescie? czytalem gdzies ze to przedzial 12-14l prawda to?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
jest kox co mi sie podoba: -silnik -wnetrze -fotele -regulowana zawiecha
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
po samym chipie?
-
[B6 AVF] Pompowtryski z 2.0tdi 140ps do AVF?
a ja mam pompki BQ to one nie sa czasem z 2.0 tdi 140ps?
-
Piłka nożna
brawo Napoli chyba jednak te angielskie zespoly nie sa takie mocne...Man Utd i City w LE a Milan i Napoli pewnie pokonaly Arsenal i Chelsea
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
sama zmiana kiery i programowanie i dziala ?