Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Repliki


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje kupic zestaw felg i na allegro jest pelno aukcji z felgami replikami ale i tez z orginalnymi ale w kolosalnych cenach i teraz chcialbym sie od was dowiedziec jakie macie zdanie na temat tych replik dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolal bym kupic orginalne używki niz nowe repliki takie jest moje zdanie... tzn jeszcze zalezy jakie repliki czy chinole czy moze niemieckie albo wloskie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daj sie na niemieckie namowic ja myslalem tak caly czas az znalazlem napisz prc mowie what the f*ck a to popular republic china <lol2> ale sie sprawdzają nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz chinskie repliki teraz i jezdzisz na nich jak sie sprawuja pokash foto!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko kup sobie jakies kolo porzadne ori nie mowie to o jakis opatrzonych wzorach sprzed 5-10 lat,ja bede kupowal replike ale nie chinska,mysle ze jak dam 2300 pln za replike to juz powinno byc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie mam zdejcia teraz sa w malowaniu wzor rs4, pozniej pojawią się w moim wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie już mam 2 sezony za sobą jedynie co to ranty bo czasem jak wjechalem na krawężnik albo przy 60 się odbiłem to nic dziwnego że sa zjechane ranty, powiem szczeże zwaliłem że nie pomyślałem przed zakupem, byłem młody i głupi a cena z oponami atrakcyjna, ale nie narzekam bo ani nie pękają ani nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Flyer miał takie repliki i nie narzekał na jakość, tylko nie wiem od jakiego sprzedawcy kupił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 sa za 2000zl wiec cena konkurencyjna chyba ze jakies bbsy sie kupi w podobnej uzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem takiego zdania że wolę używane ori niż nowe chińczyki,nie kupuj żadnych replik bo to kaszana

masz jakieś doświadczenie że tak się wypowiadasz? jeżeli nie to chyba takie komentarze sa zbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem takiego zdania że wolę używane ori niż nowe chińczyki,nie kupuj żadnych replik bo to kaszana

masz jakieś doświadczenie że tak się wypowiadasz? jeżeli nie to chyba takie komentarze sa zbędne?

mam,bo posiadam wulkanizacje,a zresztą co ja ci się będę tłumaczył,a zbędne to są właśnie twoje tego typu komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem na podrabianych alu felgach i sprawa jest taka- gna sie jak papier wiec sam zmienilem na ori, bo wole wiecej zaplacic za jakosc i sie pozniej nie rozczarowac

ale nie jest to regułą :whistling:, mogą być repliki ale już sprawdzone przez innych użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie kupuj żadnych chinoli.

Przecież każdy Ci powie, kto używał że to plastelina.

Miękkie, pokrzywić można nawet na najechaniu szybszym na krawężnik ( znam z autopsji ).

Szukaj jakiś markowych mocnych kół ( np moje BBS :decayed: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem takiego zdania że wolę używane ori niż nowe chińczyki,nie kupuj żadnych replik bo to kaszana

masz jakieś doświadczenie że tak się wypowiadasz? jeżeli nie to chyba takie komentarze sa zbędne?

mam,bo posiadam wulkanizacje,a zresztą co ja ci się będę tłumaczył,a zbędne to są właśnie twoje tego typu komentarze

oj tak masz wulkanizacje ale nie jezdzisz, ile razy ja juz w dziure wjechałem czy tak jak mówiłem przy 60 na zakrecie scielem cały rant i felga prosta i bez kłopotów 2 sezony już jeżdze i nie ma problemów, fakt że jak bym miał kupować dokłądnie bym sprawdził produkcję, i przedewszystkim targnął się na 18, ale kolega pyta o informacje na ich temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...