Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Repliki


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

oj tak masz wulkanizacje ale nie jezdzisz, ile razy ja juz w dziure wjechałem czy tak jak mówiłem przy 60 na zakrecie scielem cały rant i felga prosta i bez kłopotów 2 sezony już jeżdze i nie ma problemów, fakt że jak bym miał kupować dokłądnie bym sprawdził produkcję, i przedewszystkim targnął się na 18, ale kolega pyta o informacje na ich temat

wez lepiej poczytaj wypowiedzi innych klubowiczów a nie piszesz bzdury,a to co mam i czym się zajmuję to nie twoja sprawa i jesteś ostatnią tutaj osobą której mogę cokolwiek udowadniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ty umiesz czytać guzik mnie obchodzi, czym się zajmujesz sam piszesz że masz wulkanizacje, a opinie innych użytkowników ok są ale ty tu mówisz mi że masz wulkanizacje a tak jak widzisz koledze chodzi o:

ale dobrze sie na nich jezdzi?? nie gna sie??

więc twoja opinia jest zbędna gdyż nie jeździsz na tych felgach i wygłaszasz swoją opinie a kolega pyta o konkrety a nie Ja myślę o, jeżeli masz dalej ciągnąć ta głupią rozmowę to daj sobie spokój, bo na forum odpowiadamy na pytania a nie się wymądrzamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty wymądrzanie zacząłeś czy mam pojęcie,oj mam bo zajmuję się tym 15 lat,a ty się napinasz przez kabel i nic nie wnosisz,bo ty wjechałeś na krawęznik hehe

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:11 ----------

jeśli uważacie że zdanie człowieka który prowadzi wulkanizację i ma doczynienia na codzień z takimi felgami nic nie wnosi do wątku to słuchajcie opini "fachowca" czarny588 któy wjechał w dziure. dla mnie temat jest zamkniety a jeśli ktoś prześledzi korespondencję między mną a tym człowiekiem stwierdzi kto się tu wymądrza i od czego się zaczęłło,jeśli wyrażenie swojej opini ,że nie założyłbym replik tylko ori to nie jest związek z tematem to widzę że coś tu nie jest tak z czarny588 i jeszcze człowiek wypisuje czy "masz jakieś doświadczenie że tak się wypowiadasz? jeżeli nie to chyba takie komentarze sa zbędne?" hehe żenada!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym wolal ori felgunek ale nie dosc ze ciezko dostac to bardzo drogie za 19 niekiedy trzeba dac 5000tys albo wiecej jedynie co znalazlem co mnie ciekawi to jakies felgi na licencji bbsow sa wmiare dobre ceny ich to sa chyba ASA BBS http://moto.allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-audi-vw-i2123592705.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy co myślicie że kupiłem specjalnie? miała być niemiecka a że sprzedawca się zwinął więc nie moglem nic zrobić i założyłem a to ze wjechałem na krawężnik i w dziury, i nic się z felga nie stało to odpowiedź na to ze się gną krzywią i pękają!! doświadczenie teoretyczne a doświadczenie w użytkowaniu są to 2 różne aspekty. Jak bym miał teraz wolną ręke też bym wziął oryginały ale człowiek uczy się na błędach niestety, chodź jak szukałem to czytałem że felgi repliki włoskie czy niemieckie są dobrej jakości a cena o wiele wiele niższa więc to też jest jakieś rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze kazda felga sie gnie jakos bardziej albo mniej sam mam kilku klegow vo maja jakies chinole albo niemce ale repliki tylko ze dawno kupione i nie gna sie chyba ze ostatnio kumpel przy stowie uderzyl w dziure wtedy zgiela sie oddal naprawili i jezdzi dalej he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi bo teraz mam felgunek ori 16 od a6 c6 na tym mam wrzucone opony 255/50/16 co by sie stalo jak bym zakupil sobbie na zime opony 225/55/16 i wrzucil, czy beda obcierac i trzeba kupic dystanse czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem takiego zdania że wolę używane ori niż nowe chińczyki,nie kupuj żadnych replik bo to kaszana

chyba chciałeś napisać: "nie kupuj żadnych chinoli bo to kaszana"

nie każda replika to chinol:whistling:

ja jezdzilem na podrabianych alu felgach i sprawa jest taka- gna sie jak papier wiec sam zmienilem na ori, bo wole wiecej zaplacic za jakosc i sie pozniej nie rozczarowac

widocznie miałeś podrubki made in china i znów napisze:

nie każda replika to chinol:whistling:

ja jezdzilem na podrabianych alu felgach i sprawa jest taka- gna sie jak papier wiec sam zmienilem na ori, bo wole wiecej zaplacic za jakosc i sie pozniej nie rozczarowac

ale nie jest to regułą :whistling:, mogą być repliki ale już sprawdzone przez innych użytkowników

dokładnie tak

popieram w 100% BMS-a tylko ori felgi zero jakiegoś chińskiego badziewia,ładnie tylko mogą wyglądać i cena będzie mocno okrojona wobec oryginału i nic więcej

pojeździj kiedyś na felgach RH, Ronal, Rondel, OZ, Schmitd i wtedy porozmawiamy czy tylko ori felgi są super, a reszta to "śmiecie".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ja napiszę ci tak-ile firm produkujących felgi tyle będzie zdań na temat felg,a napewno każdy chwali swoje więc niech każdy sam decyduje za siebie na czym ma jeździć,bo ilu by tu napisało takie,siakie i owakie to zawsze będą złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem takiego zdania że wolę używane ori niż nowe chińczyki,nie kupuj żadnych replik bo to kaszana

chyba chciałeś napisać: "nie kupuj żadnych chinoli bo to kaszana"

nie każda replika to chinol:whistling:

ja jezdzilem na podrabianych alu felgach i sprawa jest taka- gna sie jak papier wiec sam zmienilem na ori, bo wole wiecej zaplacic za jakosc i sie pozniej nie rozczarowac

widocznie miałeś podrubki made in china i znów napisze:

nie każda replika to chinol:whistling:

ja jezdzilem na podrabianych alu felgach i sprawa jest taka- gna sie jak papier wiec sam zmienilem na ori, bo wole wiecej zaplacic za jakosc i sie pozniej nie rozczarowac

ale nie jest to regułą :whistling:, mogą być repliki ale już sprawdzone przez innych użytkowników

dokładnie tak

popieram w 100% BMS-a tylko ori felgi zero jakiegoś chińskiego badziewia,ładnie tylko mogą wyglądać i cena będzie mocno okrojona wobec oryginału i nic więcej

pojeździj kiedyś na felgach RH, Ronal, Rondel, OZ, Schmitd i wtedy porozmawiamy czy tylko ori felgi są super, a reszta to "śmiecie".....

Ja mam niemieckie repliki felg s-line i wcale nie mogę powiedzieć złego słowa na nie. Powiem tylko tyle ze w chinolach to lakier odłazi od lekkiego draśnięcia kluczem do kół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jest racja bo są malowane natryskowo i nie mają powłoki teflonowej ale jest na to rada:) klucz do kół owijasz taśmą papierową i po kłopocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...