Treść opublikowana przez tomek040486
-
Plecionka do Audi A4 B6 1.9 TDI
ja kupilem nie oryginalna. wymiary i długosc sie zgadzała, została wspawana i jak narazie jest ok.
-
Zasłonki SolarRide w okna
też bym wybrał folie
-
Audi a4 b5
przeczyśc kanały do spadku wody i wymien ta uszczelke do linki i po klopocie
-
listwa progowa sedan a kombi
taka sama
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
podważ śrubokrętem, zdejmij a pod spodem masz jeszcze plastik w kształcie podkowy przykrecony na 2 śróbki
-
Różne szyby
z tego co wiem nie musza byc tej samej firmy
-
Dziwny huk przy gaśnięciu silnika
nic nie powinno sie dziac, ale miej wymiane na uwadze bo zaden huk nie wróży nic dobrego
-
Otwieranie audi
nie ma bledów modułu komfortu?
-
usterka szyby elektrycznej b6
te plastiki w dolnych czesciach mechanizmów szyb sa bardzo kruche. na 100% pękł jeden z nich.
-
instalacja radia
ja w fabrycznej instalacji miałem tylko głośniki przód.
-
[ALL B5] Wymiana drążka zmiany biegów w automacie
heh demontowalem w a6, a4 ale b6 a nie zauwazylem ze chodzi o b5
-
Problemy z elektryką po wypadku.
zamontuj włącznik bo to nie ma znaczenia czy miał funkcje auto czy nie, sprawdz bezpieczniki i czy kable zwarcia nie robią skoro wszystko potłuczone
-
Brak tylnego oświetlenia w przyczepie
zdejmij lewy tylny boczek w bagażniku. jeśli masz zmieniarkę to pod nią czasami spotkać można kostke łączącą wiązkę do haka z wiązką samochodową. z czymś takim spotkałem sie kiedyś w a6, ale zależy jaki hak i kto montował. ale wina leżała po stronie tej właśnie kostki bo nie stykała.
-
jak naciagnac reczny
z tego co pamiętam to ręcznego sie nie reguluje. z tyłu przy zaciskach masz taki mechanizm ze sprężynką do ręcznego w który wchodzi kulka kończąca linkę, a z drugiej strony wewnątrz samochodu linki też zakończone są kulkami wiec jak wysoko bierze to oznacza ze sie klocki kończą albo linki wyciągnęły.nie pisze tego na 100% bo dawno przerabialem temat hamulców wiec jak sie myle to prosze o poprawienie.
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
a ja bym sprawdził vacum pompe i łączenie gumowe wchodzące w scianę grodziową bo często parcieje i jakaś dziurka sie robi.bynajmniej ja tak miałem.
-
Za krotkie kable bi xenon problem.
nie ma to wiekszego znaczenia. przedłużaj zwykłymi kablami
-
Podczas hamowania zapala sie ESP
moze to byc czujnik swiatel stop do wymiany. jest wpiety w pedały pod kierownica
-
Wyciek z maglownicy.
popatrz gdzie indziej, bo to faktycznie nie musi byc magiel
-
Brak czeronego podswietlenia przyciskow w podsufitce. Audi a4 b6
sprawdzaj bezpieczniki po kolei a na pewno znajdziesz jakis spalony.
-
ESP świeci się po dłuższym naciśnięciu pedału hamulca
na 98 % jest to wina wlącznika swiateł stop
-
Na czym mam luz? Próba lokalizacji. Prośba o pomoc.
faktycznie sprawdz dobrze drążki
-
Wibracje podłogi powyżej 100kmh
kumpel mial podobnie. zawiniła półośka bo byla lekko walnięta
-
Brak grzania bocznych szyb
faktycznie, ja tez mialem wklad w lusterku jak sie okazalo jakis zamiennik i bez podgrzewania, ale juz jest ori i grzeje
-
Problem z temperaturą silnika
no to przy okazji rozrzad zrobisz:D
-
Zapach plynu chłodniczego w aucie.
filtr kabinowy nie ma nic do rzeczy, sprawdz jeszcze raz nagrzewnice