darek7612

O darek7612

Osiągnięcia darek7612

Reputacja

1. Dzieki za pomoc!!! Znalazlem przyczyne. Wymienialem radio ze zwyklego na fabryczne,dokladnie concert eu b7 soul,i jeden kabelek byl zle podpiety i robil zwarcie. W kostce zasilajacej jest cienki przewod szaro niebieski. Od czego on jest????? tam podpialem nie ten co trzeba. jak odlaczylem to jest ok.
  2. Witam. Przestalo mi dzialac podswietlenie przyciskow w calej podsufitce,nie podswietla tez zapalniczki i kratek nawiewu.Oswietlenie wnetrza dziala tak jak trzeba.Co moglo sie stac? Jesli to bezpiecznik to ktory? Audi a4 b6 2004 kombi
  3. Kupilem taka sama jak do rnse ,tylko musialem przelozyc niektore piny w kostce zasilajacej po swojemu bo w mojesj instalacji ktos namieszal,dodalem tez kabel od k-line . Ja tez na poczatku nie moglem wlaczyc.Musisz miec w kostce od zasilania 2 plusy .jeden podlacz pod +ub a drugi pod DI SENS i musi dzialac. Dokladnie kupilem takie cos jak w tym linku:http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-RNS-E-ANTENNA-ADAPTER-PLUG-PLAY-KEYS-A3-A4-A6-/180825807196?pt=UK_CE_GPS_Accessories_Software_ET&hash=item2a1a0ed95c
  4. Wlasnie to jest dziwne.Na youtube sa nagrania jak mp3 ladnie chodzi ,wszystko smiga i napisy leca w pasku tak jak ma byc.
  5. Fis nie wyswietla wszystkich informacji z radia. Cos jest z radiem czy trzeba cos przekodowac vagiem? W radiu i na fisie jest tylko nazwa stacji nie pelne info z mp3 tylko poczatek nazwy i nic sie nie zmienia,stoi w miejscu .Czy ktos mial podobna sytuacje czy to tylko u mnie? Dodam ze radio concert 2 din kupilem na ebay w UK, ale to chyba nie ma znaczenia ze angielskie?
  6. Witam! Mam pytanie. Podlaczylem radio concert eu b7 soul,do mojej Audi a4 b6,ktora nie posiadala instalacji pod fabryczne radio.Wszystko zrobilem wedlug instrukcjii:tj.przeciagnalem kable can L i can H,jest podswietlenie.Zrobilem tez adaptacje vag comem na kanale 62 i super ,jest rds na fisie,ale wyswietla tylko nazwe stacji,zadnych dodatkowych informacji,np nie pokazuje kto spiewa lub inne info.jak wloze plyte mp3 to nie wyswietla calej nazwy jak jest dluga tylko sam poczatek. Czy da sie to jakos wlaczyc zeby dzialalo??? Bede wdzieczny za kazde info!
  7. Witam wszystkich milosnikow Audi. Posiadam Audi A4 b6 2004r 1.9 tdi .Chcialbym zmienic radio na Concert2 ale okazalo sie ze instalacja fabryczna jest pod zwykle radio,wiec nie ma trzeciej kostki czyli can.Czy ktos wie gdzie moge ja kupic.Czytalem na forach ze da sie to zrobic zeby byl rds na fisie.Bede wdzieczny za powszelkie porady.Pozdrawiam!!!