-
Swap silnika z AFN na AVG
Witam. ostatnio mialem rozbieg silnika (turbina podala olej do silnika) i niestety jestem zmuszony go wymienic. Posiadam audi A4 1.9 TDI 1999r. poliftowa jednak jeszcze z silnikiem AFN natomiast znalazlem silnik AVG. Czy potrzebowal bym ewentualnie jakichs dodatkowych elementow na swap z AVG czy operacja przebiegnie plug & play ? ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- chodzi mi o samo przelozenie silnika pod osprzet z AFN
-
Brak mocy i rozbieg
Witam. Od momentu kupienia auta 1.9 tdi 110ps zmagam sie z problemem braku mocy w aucie. Czasami zdarza sie ze moc jest a czasem jest jak by zduszona. Pewnego razu gdy odpalilem silnik samoistnie wskoczyla na wysokie obroty poscila duuza chmure z tylu i jak po tym ruszylem moc jak by wrocila na chwile do normy. Wczoraj za to jadac autem nagle zaczelo trzasc jak by sie dusil po czym wskoczyl na bardzo wysokie obroty z ktorych nie chcial zejsc dopuki nie wylaczylem silnika. Poradzcie co moze byc przyczyna takiego zachowania?
-
Błąd skrzyni automatycznej przy manualnej skrzyni biegów
Witam. Posiadam audi a4 b5 sedan z 99r. w Vagu pojaia mi sie blad charakterystyczny dla skrzyni biegow automatycznej natomiast ja posiadam manualna. " Blad 18034 Powertrain Data Bus: Missing Message from TCU" dodam ze w vagu zakodowana mam skrzynie biegow automatyczna czyli 001 a powinno byc dla manualnej 002 czy ktos wie jak to zmienic ? ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- znalazlem rozwiazanie problemu, dla osob majacych podobne objawy odsylam http://forum.vw-passat.pl/threads/81662-VAG-blad-18034-i-zmiana-kodowania
-
Problem z Turbosprążarką
Co racja to racja. Bedziemy dzialac po logach dzieki za pomoc
-
Problem z Turbosprążarką
waz sciagniety turbina nie ma luzow ani wzdluznych ani poprzecznych. Nie ma takze charakterystycznego gwizdania dla zajechanej turbiny. Jest tez taki problem ze czasami auto nie ma mocy takiej jaka powinien miec jedzie na 70%. I obstawialem dlatego ze to turbo. Czy przeplywka moze powodowac taki stan rzeczy? namiary na regeneracje moga przydac sie w przyszlosci
-
Problem z Turbosprążarką
gumis jak mozesz podaj mi na pw namiary
-
Problem z Turbosprążarką
Witam posiadam silnik AFN i ostatnio zauwazylem ze na koncowce wydechu pojawil mi sie olej (na pewno jest to olej). Przeszukalem forum ale potrzebuje jeszcze potwiedzenia odnosnie tego czy to turbosprezarka bedzie do regeneracji ? jesli tak to jaki bylby koszt regeneracji turbo, nie chcial bym dac sie naciagnac ze strony naprawiajacych.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
furka zacna, zmiany kontretne, daj alufelgi srodki w czarny polysk i wtedy ranty w polerke. i jakos do mnie nie przemawiaja tylne lampy ale kwestia gustu
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
nie rozumiem. skoro piszesz ze krucho z kasa to moim zdaniem nie bardzo jest sie co porywac na body rs4 i mody ktore zalozyles, to ambitne ale trzeba mierzyc sily na zamiary, pamietaj ze przede wszystkim zadbane auto pod wzgledem technicznym da Ci 100% satysfakcji. bo co z tego ze bedziesz mial alu 18 na lysych oponach bo nie bedziesz mial kasy na lepsze? Przede wszystkim zadbaj o auto technicznie nastepnie baw sie w rezanie. ---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:16 ---------- a i ramke grilla daj w czarny mat a znaczek chromowany, wtedy kierunkowskazy w blotnikach tez na czarno
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
do pakietu chrom - srebrne
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
to sa pokrowce ? kokodzambo i do przodu
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
bardzo ladne zadbane autko, tylko jakos felga mi nie pasuje, dawaj 18 avus
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
co do felg to te cimniejsze gina na aucie ciemny zawsze optycznie zmniejsza felge, dobra robota z 2di oby tak dalej ze zmianami, dawaj lampy z polifta
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
biale zegary, fis
-
[B5 AFN] Projekt S4D By Siwy
duffy taki kolor sie trafil z jak to mowie " zadbanym wnetrzem" . kopia ? mozna tak to ujac ale ten bedzie czarnuch - grill raczej rs4, bez chromow i mysle nad felga z rs4