Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Projekt S4D By Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wczesniej Golf III GTI, Passat B5 bez modyfikacji, kolejny wybor padl na Audi A4 B5 polift AFN 110ps :banan:. Autko zakupione w Polsce. Początkowo mialo byc z niemcowni ale po kilku wyprawach szalu nie bylo a polifta w sedanie zadnego.

Ogolnie o aucie:

- silnik 1.9 TDi AFN 110ps

- 2x el. szyby

- 4x jaski

- el. szyber dach

- el. podgrzewane lusterka

- Klimatronik

- felgi Audi 16

- Glosniki w drzwiach przednich i tylnich BOSE w polce oryginaly

- 2x podlokietnik

- alarm + centralny + komfort

- jasne wnetrze

- Kolor lorbeergrün metallic

- ory. podswietlanie nog

Na dzien dzisiejszy auto jest dopracowywane pod wzgledem technicznym - wahacze, tarcze klocki, wymiana przewodow podcisnienia. Po uporaniu sie ze wszystkim zacznie sie rezanie na S4D. Planow jest duzo ale w skrocie:

- klapa tyl US

- zderzaki, progi, listwy, lusterka S4

- Alufelgi 18 AVUS lub 18 lub mam jeszcze inne na oku ale na razie tajemnica heh

- listwy w srodku w carbon

- zmiana radia na oryginalne chorus lub inne dobre i co do audio to tyle wystarczy mi oryginal

- stolki RS4 kremowe

- licznik z duzym FIS'em + manetki komputera

- Grill RS4/S4 - tu mam dylemat S4 bardziej pasuje do wersji z chromowanymi listwami a ja nie bede takich zakladal.

- Kierownica kremowa od S4

- GLEBAAA !! - Gwint

- Delikatny program

- Xenon max 6000K

- Zastanawiam sie nad przyciemnieniem szyb ale sam nie wiem ....

Reszta wyjdzie w praniu. Auto przede wszystkim technicznie ma byc laleczka.

- Autko brudne. Nie moge na razie go umyc przez brak rynienki nad filtrem kabinowym przez co zalewa mi wnetrze - Juz sie produkuje w ASO - Done !! :!: :!: :!:

- Wymiana Tarcz + klocki Przednie w planach jeszcze tylne ale narazie sa wzgledne - Done :!: :!: :!:

- Wymiana koncowki drazka + drazek kierowniczy - Done :!:

- Wymiana Wahaczy - Done

- Wyczyszczenie koncowek wydechu - Done

- Usuniecie znaczkow 1.9 i Tdi z klapy - Done

fotki brudasa niedlugo po kupnie bez rynienki

dsc01435rt.jpgdsc01436ip.jpgdsc01437wr.jpgdsc01438s.jpg

a tutaj juz czyscioch w wersji na razie terenowej

d1de54b6f0a4e92c.html1093413432fabf37.htmlf3b52bcb3ae60f9f.html

W srodku golas

487f7e87c188148c.html

7e56ac424e5c9d1b.html

Opublikowano

super kolor

następna ładna a4 z naszych regionów:decayed:

Opublikowano
:banan::decayed:
Opublikowano

Ładnie się prezentuje furka. Kolorek widzę taki jak u mnie. Powodzenia w modach...

Opublikowano

Jednak A4 a nie pasek B5 :D

Chcesz kupić carbony? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

PW poszlo :naughty:

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

Byl Pasek B5 pozniej wozilem sie ojca B5fl highline ale ile mozna czas na cos wlasnego :banan:

Opublikowano

No jak wykonasz cały swój plan to będzie kosa:D

Fajny kolorek! ;) powodzenia w modach!

Opublikowano

z planów wynika,że chcesz zrobić kopię auta Topora, to nic, jak się uda będzie kosa:kox:

Opublikowano
  • Autor

duffy taki kolor sie trafil z jak to mowie " zadbanym wnetrzem" :polew:. kopia ? mozna tak to ujac ale ten bedzie czarnuch - grill raczej rs4, bez chromow i mysle nad felga z rs4

Opublikowano

W tym przypadku kopia to nie jest zle słowo wręcz przeciwnie skoro miało by super wyglądać, a co do grila RS to jest mega tylko jeśli zderzak S'owy to sie z kratkami niezbyt komponuje wg mnie, ale widziałem też że ktoś zrobił kratki zderzaka S'ki w stylu RS i jakoś to wyglądało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.