Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zeder-czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

tak jak w temacie,wydaje sie byc bardzo interesujacym rozwiazaniem...ale czy warto?

Opublikowano

I chcesz z czymś takim jeździć pod kierownicą :shock3:

Opublikowano

Wklei jakiś filmik o co kaman - nie wszyscy muszą zajarzyć :wink:

w/g mnie każde dodatkowe zabezpieczenie to jakieś opóźnienie i problem dla złodzieja :cool1:

Opublikowano

Opóźnienie dla złodzieja to jest na pewno ale sam wygląd...

Opublikowano
  • Autor
Opóźnienie dla złodzieja to jest na pewno ale sam wygląd...

jest galeria zdjec jak to wygladaloby w a4 b6 i prawie wcale tego nie widac,mozna samemu zobaczyc www.zeder.pl

Opublikowano
Opóźnienie dla złodzieja to jest na pewno ale sam wygląd...

jest galeria zdjec jak to wygladaloby w a4 b6 i prawie wcale tego nie widac,mozna samemu zobaczyc www.zeder.pl

No faktycznie nie ma źle myślałem że będzie to gorzej wyglądało

Opublikowano
  • Autor

na stronie y...e sa pokazane niby jak ruskie i ukraince otwieraja ten system bez klcza ale firma zeder zaprzecza takiej mozliwosci i informuje ze na rynku pojawily sie kopie tych systemów...głownie w Rosji i na Ukrainie..

Opublikowano

jakis czas temu czytalem o tym systemie,oni go chyba nawet testowali z tvn turbo,moglby sie ktos wypowiedziec co ma tego zedera u siebie w audi

http://www.youtube.com/watch?v=0lq1mZuSu7w test auto maniak

Opublikowano
  • Autor
jakis czas temu czytalem o tym systemie,oni go chyba nawet testowali z tvn turbo,moglby sie ktos wypowiedziec co ma tego zedera u siebie w audi

tak byloby najlepiej ale chyba jeszcze nikt sie nie zdecydowal albo nikt nie pisze na forum.

Firma zeder twierdzi ze z tym systemem nikomu jeszcze nie udalo sie zawinąć auta.Byly próby kradzieży ale bez najmniejszych skutków.

Mysle nad tym systemem poniewaz ok 4500zl za AC( dla 22letniego kierowcy )to wydaje mi sie troche dużo..;/

Opublikowano
  • Autor
jak 4500?za co?

to powiedz kolego ile by mnie wyniosło?

podaj mi firme w której jest taniej?

Opublikowano
jak 4500?za co?

to powiedz kolego ile by mnie wyniosło?

podaj mi firme w której jest taniej?

https://www.youcandrive.pl/direct/home.seam :wink4:

Opublikowano
  • Autor
jak 4500?za co?

to powiedz kolego ile by mnie wyniosło?

podaj mi firme w której jest taniej?

https://www.youcandrive.pl/direct/home.seam :wink4:

OC i AC= 4300...takze sporo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.