Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DamianA4b6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam;) brzmi ciekawie lecz nie moge jeszcze tego filmem udowodnic bo kompletnie czasu na to nie mialem jezeli chodzi o zachowanie auta to nie odczułem znacznej różnicy no może na obroty lepiej wchodzi
  2. Dzięki... może nastepnym razem uda się pogadać albo jakiś spocik zorganizuj ale weekendy mam tylko wolne;/ pozdro
  3. nic nie trzeba... wystarczy tylko wyjac zaslepke i wkrecic czujnik tego wlasnei nei robilem sam bo tez nei wiedzialem co potrzeba ale okazalo sie ze bardzo prosto i szybko to mozna podlaczyc
  4. Panowie tak sie zastanawiam... czy wszystkie chromy wywalic czy cos zostawic? i jak to najlepiej zrobic? za tydzien bedzie na glebie juz no i powinny pojawic sie obiecane filmy na ktore wczesniej nie mialem czasu pozdrawiam
  5. Witam wiem pamietam o tym i filmik jak sie wyrobie przez weekend to dodam a ten tłumik to ze samych rur zrobiłem tylko złacze elastyczne i spawy zostły hehe
  6. witam przerobiłem cały wydech z rozejsciem na dwie strony z rury 2,5 calowej wszystko fajnei i pieknie ale nei podoba mi sie buczenie wewnatrz samochodu i prosze o pomoc jak to zminimalizować ale nie tracac na obecnym dzwieku na zewnatrz [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
  7. tylko czarny
  8. znacznie więcej czasu poświeciłem bo nie wiedziałem co jak i gdzie
  9. trochę zabawy jest... tym bardziej jak robisz to pierwszy raz :gwizdanie: wiecej czasu poświęciłem jednak na zrobienie ramki pozdrawiam
  10. felgi też bedą co najmniej odświeżone :gwizdanie:
  11. za flanszą umiesciłem tylko złacze elastyczne (20cm) i pozniej juz tylko goła rura dzwięk bardzo ciekawy mimo ze w srodku trochę głosno ale mnie sie podoba... pozdrawiam[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:23_________________________________________________a co do zdjęć to poczekam na lepsza pogode i zrobie pare fotek...
  12. o ile pamiętam to tył jest 90% a przód 70% [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 16:32_________________________________________________update wyzej
  13. póki co tylko na pytanie odpowiem... ogólny koszt przyciemnienia to 500 zł a robiłem to w Rybniku jak coś mogę dać namiary...tylko z Policja miewam nieprzyjemności :gwizdanie: więcej fotek i opis wkrótce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.