Treść opublikowana przez DamianA4b6
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
witam;) brzmi ciekawie lecz nie moge jeszcze tego filmem udowodnic bo kompletnie czasu na to nie mialem jezeli chodzi o zachowanie auta to nie odczułem znacznej różnicy no może na obroty lepiej wchodzi
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
Dzięki... może nastepnym razem uda się pogadać albo jakiś spocik zorganizuj ale weekendy mam tylko wolne;/ pozdro
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
nic nie trzeba... wystarczy tylko wyjac zaslepke i wkrecic czujnik tego wlasnei nei robilem sam bo tez nei wiedzialem co potrzeba ale okazalo sie ze bardzo prosto i szybko to mozna podlaczyc
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
Panowie tak sie zastanawiam... czy wszystkie chromy wywalic czy cos zostawic? i jak to najlepiej zrobic? za tydzien bedzie na glebie juz no i powinny pojawic sie obiecane filmy na ktore wczesniej nie mialem czasu pozdrawiam
-
[B6 AWX] Pełny przelot problem z buczeniem wewnatrz samochodu
Witam wiem pamietam o tym i filmik jak sie wyrobie przez weekend to dodam a ten tłumik to ze samych rur zrobiłem tylko złacze elastyczne i spawy zostły hehe
-
[B6 AWX] Pełny przelot problem z buczeniem wewnatrz samochodu
witam przerobiłem cały wydech z rozejsciem na dwie strony z rury 2,5 calowej wszystko fajnei i pieknie ale nei podoba mi sie buczenie wewnatrz samochodu i prosze o pomoc jak to zminimalizować ale nie tracac na obecnym dzwieku na zewnatrz [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
tylko czarny
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
film się niebawem pojawi...
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
znacznie więcej czasu poświeciłem bo nie wiedziałem co jak i gdzie
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
trochę zabawy jest... tym bardziej jak robisz to pierwszy raz :gwizdanie: wiecej czasu poświęciłem jednak na zrobienie ramki pozdrawiam
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
felgi też bedą co najmniej odświeżone :gwizdanie:
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
Gleba na wiosne czeka
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
za flanszą umiesciłem tylko złacze elastyczne (20cm) i pozniej juz tylko goła rura dzwięk bardzo ciekawy mimo ze w srodku trochę głosno ale mnie sie podoba... pozdrawiam[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 12:23_________________________________________________a co do zdjęć to poczekam na lepsza pogode i zrobie pare fotek...
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
o ile pamiętam to tył jest 90% a przód 70% [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 16:32_________________________________________________update wyzej
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
póki co tylko na pytanie odpowiem... ogólny koszt przyciemnienia to 500 zł a robiłem to w Rybniku jak coś mogę dać namiary...tylko z Policja miewam nieprzyjemności :gwizdanie: więcej fotek i opis wkrótce
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
PRZED Wyposażenie: - 6x airbag - ABS + ESP - podłokietnik przód, tył - klimatronik 2-strefowy - domykanie szyb z pilota i kluczyka - podgrzewane fotele - wnętrze auta oświetlane żarówkami LED - xenon - felgi RS4 18'' opony Vredestein Ultrac Sessanta 225/40 TERAZ WERSJA ZIMOWA Modyfikacje: -malowanie całego auta (czarny pół mat) -wymiana zderzaków (dokładka: -przód b8; -tył zderzak 1.8T; lista S-line na bagażniku) -lampy LED tył -podwójny wydech (pełny przelot z nierdzewki - 2,5 cala bez tlumików) -zmiana programu komputera (doładowanie podniesione do 1.7 bara; wyłączony zawór EGR, podniesienie momentu obrotowego, moc w granicach 180KM) -zegary AutoGauge (boost, temperatura oleju) -...
-
Poszukuję felg MAM8, MAM MT2
Dibo owszem sa na Allegro ale interesowaly by mnie bardziej uzywane... jeszcze najlepiej z Oponami:) sam wiesz ze koszty takich felg sa spore ale mysle ze jedne z tych najbardziej by mi odpowiadaly ps. dzieki dla kolegow powyzej
-
Poszukuję felg MAM8, MAM MT2
szukam MAM8, MAM MT2 17'-18' najlepiej w Chromie... nei moge nigdzie takich znaleść prosze o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczów pozdrowienia z Raciborza