Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Było A4 B6 Avant 1.9 TDI quattro Sport. Jest A6 C6 3.0 TDI LeMans quattro


82.biszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeszcze do niedawna cieszyłem się z posiadania A4 B6 Avant 1.9 TDI quattro Sport 131 PS 2004r. Jednak nadszedł czas na zmiany i teraz jest A6 C6 3.0 TDI S line Le Mans quattro 233 PS 2008r.

image.jpg

media2.jpg

media5.jpg

DSCN1237.jpg

image.jpg

DSCN1239.jpg

media.jpg

media4.jpg

media6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny :good:

osobiście wybrałbym automat :wink4:

ja też :good:

oprócz czarnego i takiego koloru jak ma Filip1001 to ten mi się najbardziej podoba w A6 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny :good:

osobiście wybrałbym automat :wink4:

Generalnie celowałem w 2.7 TDI FWD w Multitronicu, a wyszło 3.0 TDI Q w manualu. Dla mnie bez różnicy było automat/manual. Głównie szukałem auta po pierwszym właścicielu, z udokumentowanym przebiegiem i wiarygodną przeszłością. Znalazłem 3.0 TDI Q 233PS i to właśnie daje naprawdę wielką frajdę z jazdy. Jestem happy :> :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie:

takich rzeczy się nie liczy :>

A tak na serio to jak przyprowadzałem autko, z trasy ok.600 km to spalanie wyszło mi ok. 6,5 l/100. Sam się zdziwiłem, że tak mało :good: A tyle miałem po zatankowaniu na FIS-ie jak wyruszyłem w trase:

IMAG0237.jpg

Natomiast miasto wychodzi mi 11-12 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogrzebałem w necie i znalazłem takie coś:

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=616

No i rzeczywiście Le Mans sprzedawany był chyba tylko w UK. Wcześniej sprawdzałem np. na Allegro lub Otomoto i nic takiego nie znalazłem. Trochę mnie to dziwiło :mysli: Dobrze, że kolega zapytał bo teraz sprawdzałem i nawet na mobile.de nie ma Le Mans tylko S-line.

A w UK trochę tego jest i to z silnikami 2.0TDI (170), 2.7TDI i 3.0TDI

http://www.autotrader.co.uk/search/used/cars/audi/a6/postcode/ab241wd/radius/1500/keywords/le%20mans/sort/priceasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie tanie te a6 w uk :polew: chcialbym za tyle kupowac w Dk :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny :good:

osobiście wybrałbym automat :wink4:

Generalnie celowałem w 2.7 TDI FWD w Multitronicu, a wyszło 3.0 TDI Q w manualu. Dla mnie bez różnicy było automat/manual. Głównie szukałem auta po pierwszym właścicielu, z udokumentowanym przebiegiem i wiarygodną przeszłością. Znalazłem 3.0 TDI Q 233PS i to właśnie daje naprawdę wielką frajdę z jazdy. Jestem happy :> :good:

To generalnie wyszło znacznie lepiej niż celowałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej się zastanawiam czym różni się Le Mans od zwykłego S-line..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest dalej S line z logiem na kierownicy i fotelach oraz na grillu. A Le Mans to specjalna edycja S line-ów, tyle że odróżniały się fabrycznie montowanymi felgami RS4 19", pełną skórzaną tapicerką, podgrzewanymi przednimi fotelami, prawdopodobnie z tego co zauważyłem High MMI i w wersjach przed liftem były z silnikami 2.7TDI i 3.0TDI a po lifcie doszedł dodatkowo 2.0TDI (170PS). No a potem oczywiście można sobie dodawać wyposażenie zamawiając takiego LeMansa u dealera. Podstawowy Le Mans kosztował na pewno dużo drożej z uwagi na samą edycję, ale kupując normalnego S line-a oczywiście można było dobrać te same wyposażenie jakie ma Le Mans. A w dowodzie mam wpisane S line Le Mans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki furki :good:

silnik 3.0 i Q to frajda z jazdy, coś wiem na ten temat :wink4:

Często jestem w Abeerden, może jakiś spocik - papieroski, tytoń :naughty: - tyle że ja zawsze bez auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...